Hamownia Maha Będzin

Sprawy o różnej tematyce
Awatar użytkownika
El Diablo
Maniak forumowy
Posty: 1950
Rejestracja: 2009-01-09, 18:30
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza/Wittlich
Kontakt:

Hamownia Maha Będzin

Post autor: El Diablo »

Jest możliwość sparwdzenia mocy autek na nowej hamowni podwoziowej Maha w Będzinie. Moża udać się tam w większej ilości furek, hamownia organizuje takie dni dla większych ekip. Ceny jakie mi przedstawił gość to: do 10 aut 100zł + Vat (myślę że o ten vat można gościa przekręcić, w sensie aby go nie płacić :) ) powyżej 10 aut 75zł + vat. Hmowanko jednej sztuki waha się w granicach 30-40 min (o ile wszystko sprawnie idzie i są zachowane pewne zasady o których zaraz napiszę). Ponieważ hamowane autka miałyby tylni napęd :) co wiąże się z lekkim tyłeczkiem bardzo dobrze by było gdyby:
1. autko miało letnie lacie, wyeliminowało by to ślizganie się na rolkach.
2. autka z automatyczną skrzynią nie mogą liczyć na wiarygodny pomiar gdyż jest to hamownia podwoziowa a nie silnikowa ( facio tłumaczył mi że przekładnia niema czegoś stałego czy coś, nie pamiętam i nie znam się)
3. na takie zorganizowanie hamowanka musielibyśmy umówić się z nim tydzień wcześniej, i niemoże być to sobota ani niedziela.
Generalnie gość mówił sensownie, do rzeczy i wydaje mi się że ma wiedzę na ten temat, podobno organizował już takie dni dla klubów. jak coś to posiadam numer tel. do niego, gdyby ktoś chciał się czegoś więcej dowiedzieć.
Jest ktoś chętny ?

http://www.klubhamowni.pl/naszerealizacje
Pablo

Post autor: Pablo »

W sumie to nei wiem czy beda chetni bo mamy ta sama hamownie w jastrzebiu a jest to duzo blizej chyba zeby zeczywiscie wybrac sie calym klubem bo duzo ludzi jest z okolic bedzina ale pytanie czy wszyscy pojada
-=0zi=-

Post autor: -=0zi=- »

Ja co prawda dopiero zaczynam sie tutaj pojawiac ale jak tylko zrobie to co mam teraz w planach to jak najbardziej sie pisze na shamowanko :smile:
Awatar użytkownika
Przygoda
Maniak forumowy
Posty: 3297
Rejestracja: 2007-07-01, 21:58
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: Przygoda »

to skoro maja byc zalozone opony letnie, to mozna sie zgadac jak juz przyjdzie wiosna i kazdy bedzie zakladal letnie kapcie
Obrazek

było E36 316i sedan... było E36 320i coupe ... było kolejne E36 320i coupe ... było E46 316i ... JEST E39 528i :)
Mateusz

Post autor: Mateusz »

Jestem za :)
pawel-e34
Zaawansowany forumowicz
Posty: 169
Rejestracja: 2008-10-03, 15:38
Lokalizacja: Jaworzno

Post autor: pawel-e34 »

ja w zasadzie też jestem za....ciekawe ile mam tych kucy??
AUTO KONSERWACJA PODWOZIOWA...chcesz wiedzieć więcej, pisz na prv lub GG.
darcyn
Zaawansowany forumowicz
Posty: 390
Rejestracja: 2008-09-11, 15:45
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: darcyn »

za drogo!!!
Awatar użytkownika
Venom
Zaawansowany forumowicz
Posty: 174
Rejestracja: 2008-09-05, 10:04
Lokalizacja: Cieszyn
Kontakt:

Re: Hamownia Maha Będzin

Post autor: Venom »

El Diablo pisze: 2. autka z automatyczną skrzynią nie mogą liczyć na wiarygodny pomiar gdyż jest to hamownia podwoziowa a nie silnikowa ( facio tłumaczył mi że przekładnia niema czegoś stałego czy coś, nie pamiętam i nie znam się)
Tez sie nie znam ale chodzi o stale przelozenie skrzyni biegow - jakze wazne do wyznaczenia mocy silnika - mierzac auto na rolkach :)
Awatar użytkownika
Krzys
Site Admin
Posty: 6779
Rejestracja: 2006-12-19, 18:23
Kontakt:

Post autor: Krzys »

w jastzrebiu tez jest MAHA ale drogo to jest. Lepiej na zlocie sobie zmierzyc za 50 zl.
[you], wiesz jakie s� �arty elektryka???
- PORA�AJ�CE :lol:
dorka

Post autor: dorka »

Czy z Jastrzębia byli w zeszłym roku na Waszym Zlocie ?
Pablo

Post autor: Pablo »

dorka pisze:Czy z Jastrzębia byli w zeszłym roku na Waszym Zlocie ?
Nie, na zlocie byli goscie bodajze z Torunia
Awatar użytkownika
El Diablo
Maniak forumowy
Posty: 1950
Rejestracja: 2009-01-09, 18:30
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza/Wittlich
Kontakt:

Post autor: El Diablo »

ODŚWIE¯AM TEMAT:
wiosna i lato przepadło, z uwagi na to iż miała być hamownia na zlocie, a fajnie byłoby coś takiego zorganizować...., oczywiście mogę się tym zająć jak będą chętni :DDD
CICHY
Zaawansowany forumowicz
Posty: 228
Rejestracja: 2009-11-07, 17:53
Lokalizacja: SD

Post autor: CICHY »

ja jestem chętny:

1. cichy_dg_bmw + brat
...z pasji do samochodów, z miłości do BMW...

Obrazek
darcyn
Zaawansowany forumowicz
Posty: 390
Rejestracja: 2008-09-11, 15:45
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: darcyn »

w takich akcjach zwykle hamowacze hamują do ceny 50 z vatem

moze popytac w tej w gliwicach na tarnogórskiej.. ?
Awatar użytkownika
Przygoda
Maniak forumowy
Posty: 3297
Rejestracja: 2007-07-01, 21:58
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: Przygoda »

ta w Będzinie z tego co wiem to ostatnio tam "krzyczeli" 80 zł od auta przy conajmniej 10 autach (wyczytalem taka informacje na innym forum)
Obrazek

było E36 316i sedan... było E36 320i coupe ... było kolejne E36 320i coupe ... było E46 316i ... JEST E39 528i :)
ODPOWIEDZ