Od kiedy BMW?

Nowych użytkowników zapraszamy do tego działu w celu przedstawienia się i uzyskania dostępu do poszczególnych działów!!!
incoming
Zaawansowany forumowicz
Posty: 176
Rejestracja: 2009-01-31, 10:17
Lokalizacja: Rybnik-Żory

Post autor: incoming »

Długo sie zastanawiałem czy kupic BMW wiekszosc osob odradzala mi ten samochod mowiac ze jest awaryjny i ciezko sie jezdzi w zime mimo wszystko zdecydowalem sie kupic go 12 wrzesnia 2008r lekko rozbite ale za to z full dodatkami auto pomalowalem i stwierdziloem o jacie pier. zajebiste :P HEHE od tego dnia zycie wyglada zupelnie inaczej, pozdrawiam sie na drodze i jest git! nie zamienie bmw na zadna inną marke.
scoti

Post autor: scoti »

JA ZACZOŁEM INTERESOWAć SIę BMW JAKIEŚ DOBRE KILKA LAT TEMU GDY ZOBACZYŁEM NA DRODZE PIęKNE BMW E46 COUPE :mrgreen: OD TAMTEGO CZASU POWIEDZIAŁEM SOBIE ¯E TAKIE WŁAŚNIE CHCE KIEDYS MIEć, NO I MAM JUZ SWOJE BMW E46 OD DWÓCH LAT TYLKO ¯E NIE COUPE TYLKO SEDANA BO NA COUPE MNIE NIE BYŁO STAć. jESTEM I TAK BARDZO ZADOWOLONY Z NASZEGO AUTKA BO KUPIŁEM GO RAZEM Z ¯ON¡ KTÓRA TEZ ZAWSZE CHCIAŁA MIEC BMW NO I MA :mrgreen: MOIM MARZENIEM JEST MIEć BMW E60 LUB X5. :wink:
darcyn
Zaawansowany forumowicz
Posty: 390
Rejestracja: 2008-09-11, 15:45
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: darcyn »

a ja znowu zawsze lubiałem bmw. nawet w czasach gdy e36 z początku produkcji kosztował 22 000zł. od kiedy miałem własne pieniążki to jeszcze nie miałem na bmw i wszedłem w golfa GTI. no.. na pewin czas zapomniałem o bmw. pózniej gdy wpadło troszke pieniądza do kieszeni chcialem kupić paska po lifcie 2003r, aż tu całkiem przypadkiem wsiadłem do 530d. od razu ją wziąłem. sprowadzona - nie miała tablic bo z włoch. nie mogłem wytrzymać to latałem 2 tyg na "jakichs" tablicach. z przodu miałem TLW..... a z tyłu SO.... w pracy stałem sie królem przez to. heh. mało tego to zza Krakowa przylecieliśmy na tych tablicach. przygoda z bmw od 1.01.2008 (tak nowy rok, dobrze że miałem kierowce...)
jaca88n

Post autor: jaca88n »

Zawsze uwazalem marke bmw za cos odmiennego od wszystkich innych zawsze ino mazylem o Bawarce ale wkoncu mazenie sie spelnilo i moge naprawde poczuc i porownac komfort wporuwnaniu do innych marek . Ale jak narazie to bez porownan BMW :grin:
KrissKato88

Post autor: KrissKato88 »

mi ogolnie podobal sie wyglad i ksztalt bmw e36 coupe ale nie myslalem nad jej kupnem , jednak gdy pojechalem poogladac te auto do poznania jak juz do niego usiadlem to nie moglem wysiasc cos pieknego bez porownania z autami innych marek , cos w tym srodku jest hehe :D
Long

Post autor: Long »

ja mam e 30 i podba mi sie i jak kazdy mały chlopiec jak rysuje auto jak jest maly to rysuje przewaznie e30 bo ma proste i agrsywne lini a samochod jest piekny i w tych autach jest piekne to ze maja tylni naped
Prezes

Post autor: Prezes »

uuuu od 2002 pierwsza 7er E32 czarna 750 i krążownik szos potem sprzedałem Paffcowi następna 5er E39 seledynowa 528 tez sprzedałem Paffcowi a teraz do nadal 7er E65 730d ale Paffco nie chce kupic :mrgreen:
Johns
Małopiszący
Posty: 11
Rejestracja: 2009-03-11, 09:33
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Johns »

A ja mam e 36 dopiero 2 sezon odkupiłem ja od pierwszego wlasciciela a on zakupil ja w Polskim salonie :) Autko nie bylo w najlepszym stanie znajomi mnie z nim wygnali ale teraz jest juz zrobione prawie cale i nie zamienil bym go na inne :)
mareke30
Małopiszący
Posty: 26
Rejestracja: 2008-12-04, 12:18
Lokalizacja: zabrze/amsterdam

Post autor: mareke30 »

generalnie bmw w rodzinie juz 9lat jest ojciec sie bujal e46 aja od 5lat miluje e30 pierw 1.6 potem 1.8 a teraz juz dwa sezony 2.0 i jest git :bmw: :bmw: :bmw:
kowal
Maver

Post autor: Maver »

E36 mi sie podobalo jak tylko je zobaczylem pare lat temu....


I tak to poszlo, zdalem prawko, dwa miesiace poszukiwan i na parkingu zaparkowal granatowy TDSik :lol: :lol: :lol:
Juniorek
Zaawansowany forumowicz
Posty: 112
Rejestracja: 2009-03-31, 19:02
Lokalizacja: Proboszczowice /Okolice. Gliwic

Post autor: Juniorek »

Od Małego Coś Przyciągalo Mnie Do Bmw Zawsze Miałem Całe ściany obklejone plakatami BMW :d a 25.maja.2008rok stałem sie szczęśliwym posiadaczem Bmw E36 coupe :bmw:
Paffcio

Post autor: Paffcio »

no i gratulacje, tak trzymaj dalej :kolebka:
Awatar użytkownika
El Diablo
Maniak forumowy
Posty: 1950
Rejestracja: 2009-01-09, 18:30
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza/Wittlich
Kontakt:

Post autor: El Diablo »

bardzo dobry wybór i bardzo miłe dzieciństwo :) :)
brattanek

Post autor: brattanek »

Ja moją ukochaną BMW mam już ponad roczek. 1 kwietnia była rocznica :) i od tego czasu interesuję się BMW.
Awatar użytkownika
dave
Maniak forumowy
Posty: 1130
Rejestracja: 2006-12-04, 07:42
Lokalizacja: radlin

Post autor: dave »

brattanek pisze:Ja moją ukochaną BMW mam już ponad roczek. 1 kwietnia była rocznica :) i od tego czasu interesuję się BMW.
Ładna pochwal się nią w odpowiednim dziale :bmw:
Obrazek
ODPOWIEDZ