Przerejestrowanie 1.6 na 2.5 po swapie

Sprawy o różnej tematyce
Darkshine

Przerejestrowanie 1.6 na 2.5 po swapie

Post autor: Darkshine »

Jak w temacie jak to wyglada, czy ktoś już tak robił??

Byłem na przeglądzie i facet mi powiedział że nawet jak sie zmienia hamulce z bębnów na tarcze to trzeba miec opinie rzeczoznawcy bo to jest ingerencja w auto czy jakos tak, ale z rozmowy jego wyszło że lepiej sie nie przyznawać tylko robic swapa i powiedzieć że tylko silnik został zmieniony i wtedy nie trzeba mieć takiej opini, Swapujac z 1.6 na 2.5 trzeba wszystko zmienic i trzeba mieć ową opinie, ale diagności sie nie znają i można powiedziec że tylko silnik się zmieniło bez skrzyni biegów.
tyle się dowiedziałem a wy moze coś jeszcze dodacie od siebie zeby rozwiać watpliwości????
Pablo

Post autor: Pablo »

Powiem ci tylko tyle ze znam mase ludzi ktorzy swapowali silniki na wieksze a w dowodach mają nadal mniejsze (wiadomo opłaty niższe) i nic sie nei dzieje nawet z przegladami nei maja problemow bo na dzien dzisiejszy w dowodzie niema pojemnosci silnika ani jego numer jest ona jedynie w karcie pojazdu ale tej nikt nie sprawdza chyba ze kupujący
Awatar użytkownika
Krzys
Site Admin
Posty: 6779
Rejestracja: 2006-12-19, 18:23
Kontakt:

Post autor: Krzys »

Pablo pisze:bo na dzien dzisiejszy w dowodzie niema pojemnosci silnika
oczywiscie ze jest pojemnosc silnika w dowodzie!!! W pozycji P1 a P2 mamy moc w kW.
[you], wiesz jakie s� �arty elektryka???
- PORA�AJ�CE :lol:
ODPOWIEDZ