Katowice fotoradar-tunel

Sprawy o różnej tematyce
Awatar użytkownika
Marcin
Site Admin
Posty: 4164
Rejestracja: 2007-09-30, 11:55
Lokalizacja: Chorzów

Post autor: Marcin »

Pablo pisze:
Mój antyradar jak do tej pory nic tam nie wykazał poza kilkoma wskazaniami - sporadycznie.
jezdze masowo na trasach i po polsce i za granica i z doswiadczenia wiem ze antyradar na dzien dzisiejszy ma jakiś 1% szans na wykrycie fotoradaru zwlaszcza ze antyradar buczy dopiero jak cie mierzy a w momencie jak cie mierzy to juz mozna powiedziec ze w tym momencie masz fotke takze mi laserowy antyradar lezy juz w garazu bo i tak praktycznie nie pomaga najskuteczniejsze na dzien dzisiejszy jest CB a jeszcze skuteczniejsze jezdzenie zgodnie z przepisami :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Zanim mu zacząłem ufać to był sprawdzany na wszystkie sposoby, przed fotoradarami, karetkami... Nie było problemu.
Zawsze wyłapuje nieoznakowane Ople, radary, inne pojazdy z antyradarami itd. Choć staram się wierzyć tylko w 50% jego wskazaniom.
Obrazek

A to wszystko wina admina ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Paffcio

Post autor: Paffcio »

zapewne zalezy jakie macie antyradary :bmw:
Awatar użytkownika
Marcin
Site Admin
Posty: 4164
Rejestracja: 2007-09-30, 11:55
Lokalizacja: Chorzów

Post autor: Marcin »

Locha pisze:_Marcin_, a powiedz mi na jakiej zasadzie zmierzyli im prędkość?? pętla indukcyjna?? bo ja znam osoby co nagminnie jeżdżą tam 110-120km/h i jak do tej pory nic im nie przyszło, mnie zresztą również, ale ja tunelem jeżdżę może 1 raz w tyg, a oni codziennie.
Jak pisałem już: MONITORING, a kamery wyposażone są w takie same radary jak nieoznakowane pojazdy, na których widać datę, godz. prędkość...
Poszukaj wypadków na youtube z tego tunelu to zobaczysz.
Obrazek

A to wszystko wina admina ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pablo

Post autor: Pablo »

_Marcin_ pisze:zapewne zalezy jakie macie antyradary :bmw:
miałem kilka i nawet jakies mega zachwalane laserowki kiedys nawet za jeden zaplaciłem 2100zł jakies 2 lata temu to bylo dziekowac bogu ze udało mi sie go sprzedac za 2000zł bo nei skutkowało a to ze w momencie mierzenia mnie poinformuje to mi nic nei daje bo juz wtedy mają moją predkosc moze mneijsza ale i tak maja
_Marcin_ pisze:Jak pisałem już: MONITORING, a kamery wyposażone są w takie same radary jak nieoznakowane pojazdy, na których widać datę, godz. prędkość...
zgadzam sie mozna powiedziec ze na co 2-3 skrzyzowaniu są takie kamery i chodzi tutaj głównie o wypadki żadko kiedy sie zdaza zeby wysylali to do drogowki bo gadalem na ten temat z kumplem policjantem ale są takie przypadki a ze nie zawsze wysylaja to sam sie przekonalem jak przez takie skrzyzowanie przelecialem jakis miesiac temu przy 180km/h co zakonczylo sie zreszta poscigiem naszczescie dla mnie nieudanym (dla policji :P ) ale wiem ze taka opcja jest z tymi kamerkami
Mateusz

Post autor: Mateusz »

_Marcin_ pisze:Jak pisałem już: MONITORING, a kamery wyposażone są w takie same radary jak nieoznakowane pojazdy, na których widać datę, godz. prędkość...
Marcin, a wiesz na jakiej zasadzie robia pomiary kamery w radiowozach? :)
Awatar użytkownika
Marcin
Site Admin
Posty: 4164
Rejestracja: 2007-09-30, 11:55
Lokalizacja: Chorzów

Post autor: Marcin »

Mateusz pisze:
_Marcin_ pisze:Jak pisałem już: MONITORING, a kamery wyposażone są w takie same radary jak nieoznakowane pojazdy, na których widać datę, godz. prędkość...
Marcin, a wiesz na jakiej zasadzie robia pomiary kamery w radiowozach? :)

cyt. na których widać: datę, godzinę i prędkość
Wyświetla prędkość i to było sedno zdania, a nie działanie urządzenia :p
Obrazek

A to wszystko wina admina ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mateusz

Post autor: Mateusz »

_Marcin_ pisze:kamery wyposażone są w takie same radary jak nieoznakowane pojazdy
Sedno zdania zrozumialem, ale widze, ze nie wiesz jak dziala videorejestrator w radiowozie ;)

bo jak statyczna kamera moze obliczyc predkosc? :)

Videorejestrator ma predkosc radiowozu, jak wiesz policja stara sie utrzymac stala odleglosc za/przed pojazdem ktory mierzy i na takiej podstawie wyswietla im sie predkosc na kamerze i daja mandacik :)
Awatar użytkownika
Marcin
Site Admin
Posty: 4164
Rejestracja: 2007-09-30, 11:55
Lokalizacja: Chorzów

Post autor: Marcin »

Mateusz pisze:
_Marcin_ pisze:kamery wyposażone są w takie same radary jak nieoznakowane pojazdy
Sedno zdania zrozumialem, ale widze, ze nie wiesz jak dziala videorejestrator w radiowozie ;)

bo jak statyczna kamera moze obliczyc predkosc? :)

Videorejestrator ma predkosc radiowozu, jak wiesz policja stara sie utrzymac stala odleglosc za/przed pojazdem ktory mierzy i na takiej podstawie wyswietla im sie predkosc na kamerze i daja mandacik :)
To, że nie napisałem: "wiem", albo, że nie wyjaśniłem zasady działania nie znaczy, że nie wiem, ale można by skończyć drążenie durnego tematu...
Obrazek

A to wszystko wina admina ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mateusz

Post autor: Mateusz »

No to po jakiego grzyba wprowadzasz w blad? Kamery w tunelu Katowickim nie maja mozliwosci zmierzenia predkosci.
Poper

Post autor: Poper »

Mateusz pisze:No to po jakiego grzyba wprowadzasz w blad? Kamery w tunelu Katowickim nie maja mozliwosci zmierzenia predkosci.
no chyba, że jest pętla indukcyjna, bo inaczej nie ma jak, ale swoją drogą w tą pętle też wątpię :P bo z tego co wiem to w stolycy dopiero je zakładają/założyli (dokładnie nie wiem) i chwalili się tym, że pierwsi w Polsce czy jakoś tak.

:bmw:
Awatar użytkownika
sky_driver
Zaawansowany forumowicz
Posty: 412
Rejestracja: 2008-09-11, 21:44
Lokalizacja: Racibórz

Post autor: sky_driver »

jeżeli piszecie o foto w tunelu przy spodku to są one zainstalowane przy wylocie z tunelu, na słupach juz za tunelem.

Pablo w 100% sie z tobą zgodze, antyradary choćby nie wiadomo jak dobre sa do bani, za późno reagują tym bardziej że teraz fotoradar laserowy moze nas namierzyć nawet z KILKUSET metrów!!!!, nie ma jak CB, ale UWAGA na 100% tez pewności juz nie ma, bo w radiowozach nieoznakowanych maja pomontowane CB i zdarza się że wprowadzają celowo w błąd zwłaszcza jak stoją gdzieś schowani za krzaczorami.
SEX jest jak BMW - radość z JAZDY
ODPOWIEDZ