[E46] Moja PEREŁKA 330Ci

Tutaj przedstawiamy galerie byłych autek użytkowników forum BTS
Awatar użytkownika
gamek2
Maniak forumowy
Posty: 1969
Rejestracja: 2008-12-30, 16:09
Lokalizacja: Raciborz

Post autor: gamek2 »

aj te nasze drogi!!!!!
pawel-e34
Zaawansowany forumowicz
Posty: 169
Rejestracja: 2008-10-03, 15:38
Lokalizacja: Jaworzno

Post autor: pawel-e34 »

szkoda felgi, ale teraz pewnie będzie więcej stresów i nerwów żeby dostać odszkodowanie - ale chyba warto. A co z zawieszeniem?? Co ucierpiało??
AUTO KONSERWACJA PODWOZIOWA...chcesz wiedzieć więcej, pisz na prv lub GG.
Awatar użytkownika
Krzys
Site Admin
Posty: 6779
Rejestracja: 2006-12-19, 18:23
Kontakt:

Post autor: Krzys »

Pablo pisze:
Krzys pisze:No i po co policja.
jeżeli była policja a spowodowane to było dziurą w drodze to można wtedy ubiegac sie o odszkodowanie od zarządu dróg kumpel kiedys w krzyżanowicach w escorcie tak rozłupał zawieszenie i wywalczył odszkodowanie za wszystko
jesli dlatego byla pilicja to ok. Myslalem ze jeszcze cos sie stalo bo widze zderzaczek troche ucierpial.
[you], wiesz jakie s� �arty elektryka???
- PORA�AJ�CE :lol:
Czorny
Zaawansowany forumowicz
Posty: 321
Rejestracja: 2008-08-31, 12:56
Lokalizacja: Pszów
Kontakt:

Post autor: Czorny »

Auta szkoda :sad: ,ale dobrze że nikomu nic sie nie stało
Awatar użytkownika
sylwiabmw
Małopiszący
Posty: 47
Rejestracja: 2009-03-07, 17:19
Lokalizacja: kraków

Post autor: sylwiabmw »

Chłopaki , więc tak fele nie oryginalne ale zajebiście mocne drugi sezon i idealnie proste były.
Ruszałam ze świateł , wrzuciłam dwójkę i ... i w sumie tyle :???: .
Dziura 50*50*20 :shock: słowa są zbędne....
¯aden oryginał nie dał by jej rady!!! ZAPEWNIAM.
Po feldze pozostało to co widać na zdjęciu , opona jest szczypnięta ale w sumie ok.
Wahacz bankowo krzywy , coś mi się tłucze i ją ściąga , więc generalnie totalna lipa.
Od uderzenia zgubiłam plastiki w zderzaku koło halogenów.
Apropo zderzaka...ktoś mnie pod studiem na parkingu "ustrzelił"

Na Policję zadzwoniłam , bo płacimy k... podatki, ubezpieczenia zapierniczamy jak dzikie osły na to co mamy.A, drogowcy mają wypłatę połatają co popadnie i mają wyjeba... a, my co z tego mamy?ch... z tego mamy do tego rozjeb... auto, a tyle co tydzień wcześniej zrobiłam cały zawias po zimie i załozyłam koła.

Spisali protokół ,zrobili zdjęcia złapali się za głowę i we wtorek jadę z kołem i autem na ekspertyzę, niech naprawiają auto jak im się nie chce naprawiać dziur.

Sorry za słowa , ale mam tak zjeb...e święta i nerwa że ..... :evil:

Uważajcie na siebie i na fury, bo nic tak nie boli jak zrobić krzywdę swojemu kochaniu. A, moje wyjątkowo dostało w "zęby"
:570:
Awatar użytkownika
Krzys
Site Admin
Posty: 6779
Rejestracja: 2006-12-19, 18:23
Kontakt:

Post autor: Krzys »

sylwiabmw pisze:Na Policję zadzwoniłam , bo płacimy k... podatki, ubezpieczenia zapierniczamy jak dzikie osły na to co mamy.A, drogowcy mają wypłatę połatają co popadnie i mają wyjeba... a, my co z tego mamy?ch... z tego mamy do tego rozjeb... auto, a tyle co tydzień wcześniej zrobiłam cały zawias po zimie i załozyłam koła.
Zrobilbym identycznie to samo. Ostatnio lecialem autostrada w kierunku jaworzna z katowic i ulamek sekundy uratowal mnie przed podobna dziura. jesli byla by to noc lub deszcz mialbym podobna sytuacje.
[you], wiesz jakie s� �arty elektryka???
- PORA�AJ�CE :lol:
Awatar użytkownika
gamek2
Maniak forumowy
Posty: 1969
Rejestracja: 2008-12-30, 16:09
Lokalizacja: Raciborz

Post autor: gamek2 »

kurde oby wyplacili ci kase!!!! jakis czas temu kumpel gdzies w Jastrzebiu wpadl w dziure rozwalil felge wachacz i pekla tarcza chamulcowa i gnoje do dzis migaja sie z wyplata pieniedzy!!!! poprostu szkoda gadac :evil: Raczej my nie dozyjemy pieknych drog!!!
Paffcio

Post autor: Paffcio »

o kurcze, przykra sprawa :((
Poper

Post autor: Poper »

Krzys pisze:Locha, X5 to nie sportowe coupe ;)
ale też da się poszaleć :twisted: no i koła letnie są większe niż zimówki i mniej oponki na niej :/ fotki dzisiaj na forum w moim temacie dałem :P


Ja tam bym walczył o swoje sylwiabmw, i się nie poddawał, a tym bardziej tego nie darował i za własną kasę lub z AC robił. Jak zaniedbali, nie sprawdzili dokładnie ulic po zimie to teraz niech płacą za swoje błędy, przecież są ponoć zarządcy dróg ubezpieczeni od taki rzeczy i wolą płacić ubezpieczenie niż łatać dziury (gdzieś czytałem artykuł o tym)

Powodzenia sylwiabmw, w dochodzeniu swoich racji :) :bmw:
Awatar użytkownika
dave
Maniak forumowy
Posty: 1130
Rejestracja: 2006-12-04, 07:42
Lokalizacja: radlin

Post autor: dave »

Masakra :neutral:
Obrazek
Awatar użytkownika
sylwiabmw
Małopiszący
Posty: 47
Rejestracja: 2009-03-07, 17:19
Lokalizacja: kraków

Post autor: sylwiabmw »

¯e ja się zawsze muszę upominać i walczyć o swoje :twisted: .
- Nic mi nigdy łatwo nie przychodzi wrrrrrrrrrrr..... :twisted: :twisted: :twisted:
Jak coś załatwię we wtorek (bo, wtedy jadę do nich) dam cynk i powiem Wam co i jak wygląda.
Paffcio

Post autor: Paffcio »

czekamy Sylwio :bmw: powodzenia
dorka

Post autor: dorka »

Sylwia współczuję i trzymam kciuki żeby Ci sie udało na spokojnie bez nerwów załatwić.
KaZi

Post autor: KaZi »

ehhh ja kiedys jechalem oplem tigrą i po wjechaniu w dziure:

- łapa silnika pękła na pół
- zerwał się pasek od pompy wspomagania i alternatora
- felga krzywa



mam nadzieje, że wywalczysz swoje, ja już nie mam nerwów dziennie robie 200km po swoim mieście i conajmniej 50x powiem sobie : " [na forum nie przeklinamy] co za drogi" :P
Awatar użytkownika
sylwiabmw
Małopiszący
Posty: 47
Rejestracja: 2009-03-07, 17:19
Lokalizacja: kraków

Post autor: sylwiabmw »

Kazi >>WOW<< , ja co najmniej 50*dziennie mówię ... co za drogi :zdziwko:
Nie chcieli byście mnie widzieć jak " tą " feralną dziurę zahaczyłam.... :evil:
Zablokowany