Ile płacicie za OC

Sprawy o różnej tematyce
dorka

Post autor: dorka »

Paffcio pisze:
brattanek pisze:Odradzam AXA sądzę się z nimi już rok o 7tyś z AC!!!
mowilem :mrgreen:
zgadza się Paffcio mówiłeś ;)
Awatar użytkownika
Krzys
Site Admin
Posty: 6779
Rejestracja: 2006-12-19, 18:23
Kontakt:

Post autor: Krzys »

ja teraz staram sie o odszkodowanie z Hestia i juz to ponad pol roku trwa. Jak narazie wywalczylem 489zl a mam nadzieje na ok 3-4tys zl. Po swietach ma byc juz niby decyzja.
[you], wiesz jakie s� �arty elektryka???
- PORA�AJ�CE :lol:
Pablo

Post autor: Pablo »

co do tematu to w PZM (Polski Związek Motorowy) za silnik 2.5 l 60% znize pierwszego wlasciciela wspołwłasciciel ponizej 25 lat zaplaciłem 310zł za pol roku i potem mam 309 za drugie pol roku wiec w sumei 619zł
dorka

Post autor: dorka »

Byłam dzisiaj w PZM cie wyliczyli mi same OC niecałe 530zł bez NW jak narazie Allianz jest git bo OC z NW wynisło około 500zł .
Marios

Post autor: Marios »

dorka pisze:PZM cie wyliczyli mi same OC niecałe 530zł
mi tyle samo naliczyli kumpel też ma tam ubezpieczoną bawarke :bmw:
dorka

Post autor: dorka »

Tak Marios ale ja mam 60% znizki
Isia

Post autor: Isia »

To troche się podłamałam. Chciałam wykupić OC + Mini AutoCasco w AXA. Czy znacie jakieś inne ubezpieczalnie godne uwagi gdzie można wykupić pakiet Mini Auto Casco za kwotę która mnie nie zrujnuje?
Awatar użytkownika
Marcin
Site Admin
Posty: 4164
Rejestracja: 2007-09-30, 11:55
Lokalizacja: Chorzów

Post autor: Marcin »

MTU - na każdej większej poczcie, albo agencje, w których najczęściej zawierają ubezpieczenia wszystkich towarzystw
MTU - Moje Towarzystwo Ubezpieczeniowe
Obrazek

A to wszystko wina admina ( ͡° ͜ʖ ͡°)
dorka

Post autor: dorka »

niestety dzisiaj kupiłam OC NW i Asisstanse za 550zł w HDI :( do dzisaij miałam wazne i jakos ten czas przeleciał i brałam co było pierwsze blisko mojej roboty :(
Paffcio

Post autor: Paffcio »

pracy :razz:
dorka

Post autor: dorka »

Paffcio pisze:pracy :razz:
Praca jeśli warunki normalne :P robota jeśli wyzysk człowieka przez człowieka :P koniec OT
ODPOWIEDZ