Witam i zapytuję, może ktoś z Was zna.

Sprawy o różnej tematyce
D

Witam i zapytuję, może ktoś z Was zna.

Post autor: D »

Linka do Waszego forum podali mi użytkownicy/wielbiciele BMW z innego forumu, jako, że większość z Was jest z woj. śląskiego.
Może ktoś kojarzy, ciemną (najprawdopodobniej granatową), dwudrzwiową e36 na blachach SD 457** która była w poniedziałek w McDonaldsie w Czechowicach Dziedzicach? Mam pytanie do pasażera tego autka. Dlaczego tak szybko uciekał, jak szedłem do swojego auta? Bo mam dziwne wrażenie, że dwie przecięte opony mogą być z nim związane. Gdyby go interesowało, to tak, jedna z opon wystrzeliła w jeździe, dobrze, że zaraz po ruszeniu a nie na trasie. Mam nadzieję, że kiedyś dotrze do niego co zrobił i nie spotka nigdy drugiego takiego barana...
Pozdrawiam normalnych kierowców.
Paffcio

Post autor: Paffcio »

przykra sprawa :sad:
BARTIG

Post autor: BARTIG »

ostro :/

nie kojarze tego BMW :neutral:
Paffcio

Post autor: Paffcio »

ale nie odbieraj wszystkich uzytkownikow BMW w ten sposob :bmw: najprawdopodobniej nie jest zrzeszony u nas w klubie, bo nie kojarze e36 na takich blachach :neutral:
D

Post autor: D »

Nie, nie - ja absolutnie nie patrzę na userów BMW przez pryzmat tego gościa, ani nie wrzucam do jednego worka - po prostu po cichu liczyłem, że może gdzieś się przez jakieś forum przewinął i będę mu mógł powiedzieć co o nim myślę. Wprawdzie wolę VW, ale bumy też są OK :wink: A posiadanie czy "wyznawanie" jakiejś marki o niczym nie świadczy.
Paffcio

Post autor: Paffcio »

no to fajnie ze jestes wyrozumialy :bmw: jak cos to sie tu napisze, bo to obciach dla nas :neutral:
Aurel
Zaawansowany forumowicz
Posty: 612
Rejestracja: 2007-10-30, 19:43
Lokalizacja: Bluszczów

Post autor: Aurel »

gdzie sie tacy ludzie rodzą ja niewiem.....żeby cos takiego zrobic to trzeba mieć niepokolei w głowie albo komuś podpadłeś.... ?!
Awatar użytkownika
sky_driver
Zaawansowany forumowicz
Posty: 412
Rejestracja: 2008-09-11, 21:44
Lokalizacja: Racibórz

Post autor: sky_driver »

przykra sprawa, aż sie nie chce czytać ze takie porypusy chodzą czy jeżdżą samochodami, nie ważne jaka to marka, chodzi o człowieka, co mu to dało, satysfakcje, pytam JAK¡??
SEX jest jak BMW - radość z JAZDY
D

Post autor: D »

pafcio: to nie chodzi o żadnę wyrozumiałość - nie oceniam nikogo po tym czym jeździ, jakby to zrobił ktoś z Tikacza czy VW, zirytowałby mnie tak samo-myślę, że nie powinieneś tego tak do siebie brać, bo niby dlaczego.
Aurel: gościa widziałem przez jakąś minutę - 30 sek jak wysiadałem z auta a on podjechał i 30 ja szedłem do auta a on wsiadał......noooo chyba, że stanąłem na jego ulubionym miejscu pod Makiem ;)
Będę zaglądał do Was co jakiś czas, może komu co w oko wpadnie. Tymczasem czekam na nowe opony i motoryzacyjnie pozdrawiam!
Mateusz

Post autor: Mateusz »

Bede obserwowal, jak spotkam cos mu przekazac? Takim debilom powinno sie lapy poprzecinac.
D

Post autor: D »

Tylko, żeby zmądrzał :)
thx
Awatar użytkownika
El Diablo
Maniak forumowy
Posty: 1950
Rejestracja: 2009-01-09, 18:30
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza/Wittlich
Kontakt:

Post autor: El Diablo »

oby nie okazał się to nikt z naszego forum :572:
Paffcio

Post autor: Paffcio »

napewno nie jest to zaden klubowicz ani przyjaciel :bmw:
Prezes

Post autor: Prezes »

no nie wiem ,ale parę osób jest mściwych ,żart jak go spotkamy to damy znać i podyskutujemy z nim inteligentnie z argumentami w ręce :568:
Mateusz

Post autor: Mateusz »

Obrazek


Jechal sam i niestety nie chcial otworzyc szyby ...
ODPOWIEDZ