Spoty Śląsk - Zagłębie.

Relacje, fotki i inne sprawy dotyczące imprez nie tylko klubowych
Mateusz

Post autor: Mateusz »

Drzwiami przytrzasniesz i bedziesz mial z jednej strony :D
albo bagaznikiem i jak batman :D hahahha
MIRAS
Maniak forumowy
Posty: 1413
Rejestracja: 2008-01-22, 17:11
Lokalizacja: RYBNIK

Post autor: MIRAS »

BAWCIE SIę DOBRZE myśle że od maja będę już mógł swobadnie jezdzić tak że napewno niejednego spota w zagłębiu zaliczę.
pawel-e34
Zaawansowany forumowicz
Posty: 169
Rejestracja: 2008-10-03, 15:38
Lokalizacja: Jaworzno

Post autor: pawel-e34 »

niestety nie jade, auto mam brudne, a o 16 musze być na dworcu w Katowicach....szkoda
AUTO KONSERWACJA PODWOZIOWA...chcesz wiedzieć więcej, pisz na prv lub GG.
zawias

Post autor: zawias »

jestem pijanyyy ale bylo spoko heheh , pozdro Scoti ! nastepnym razem bedzie tylko lepiej , pozdrowienia dla oochroniarza z kopalni ktory dzwonił po Policje haha :mrgreen:
Natka

Post autor: Natka »

BARTIG pisze:ja umylem dzisiaj 2 :P
a nie 3? :P

Ja poprosze fotyy :mrgreen:
scoti

Post autor: scoti »

dzięki za pozdrowienia Zawias :bmw:
dzieki wielkie wszystkim którzy przybyli a niestety nie było ich dużo ale byli i to sie liczy :mrgreen: :bmw: z tego wszystkiego zrobiłem tylko jedna fotkę ale kilka filmików nagrałem :mrgreen:
BARTIG

Post autor: BARTIG »

kochanie, moj brat myl swoja furke sam :P
scoti

Post autor: scoti »

nie wiem jak będe miał wolne na weekend majowy ale jak się ułoży to zapraszam wszystkich na grila do mnie na działkę :mrgreen:
dorka

Post autor: dorka »

scoti pisze:dzieki wielkie wszystkim którzy przybyli a niestety nie było ich dużo ale byli i to sie liczy :mrgreen: :bmw:
Ja niestety nie mogłam byc bo betak ma wymiane zawiechy ;)Ciesze się że frekwencja była no i pogoda super :DDDDD
Natka

Post autor: Natka »

Dziś kobitki zastrajkowały :P ja niestety byłam w szkole .. ale myślami z Wami :razz:
Paffcio

Post autor: Paffcio »

fotkę ale kilka filmików nagrałem :mrgreen:
to wrzuc scoti :mrgreen:

Dzieki Wam za spotkanko i za fajna zabawe, a i Diablo ze stanal na cwiartke :bmw:

[ Dodano: 18 Kwiecień 2009, 20:14 ]
Dziś kobitki zastrajkowały
nie wszystkie :PP
Natka

Post autor: Natka »

Paffcio pisze:
Dziś kobitki zastrajkowały
nie wszystkie :PP
Wam to się powodzi :P
Biznes

Post autor: Biznes »

dzięki chłopaki, fajnie było :mrgreen: nawet mieliśmy okazje przetestować Bawarki :twisted: pozdrowionka dla wszystkich
El Diablo, jak zamontuje chipa to się zmierzymy jeszcze raz :kolebka:
Paffcio

Post autor: Paffcio »

MIRAS pisze:BAWCIE SIę DOBRZE myśle że od maja będę już mógł swobadnie jezdzić tak że napewno niejednego spota w zagłębiu zaliczę.
Czekamy Miras i zapraszamy :bmw: :bmw: :bmw:
Awatar użytkownika
El Diablo
Maniak forumowy
Posty: 1950
Rejestracja: 2009-01-09, 18:30
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza/Wittlich
Kontakt:

Post autor: El Diablo »

Spot pomimo średniej frekwencji był nadwyraz udany i momentami naprawdę zabawny za co dziękuję Zawiasowi i BARTIGOWI :DDD

Jak Biznej już zaznaczył była okazja sie pobawić autkami :bmw: :bmw: :bmw:
Podziękowania dla Wszystkich.... Dzięki Scoti za zaproszenie - fajna miejscówka do zabawy :bmw: :bmw:
Paffiocio oczywiścię dzięki za próbę z M3 :kolebka:
Biznes oczywiście stanie się jak mówisz, sam jestem ciekaw rezultatów chipa :bmw: :bmw: fajne e30 :bmw: :bmw:
ODPOWIEDZ