nowy sposob na fotoradar :)

Sprawy o różnej tematyce
Pablo

Post autor: Pablo »

Jaki, pochwal sie kolegom.
Na naklejce z szyby szkot z zawiazanym sznurkiem zeby w razie kontroli na drodze szybko zerwac od srodka jednym pociagnieciem a na tabliczke rozerwałem reklamowke i delikatnie pwoiesielem na tabliczce tak zeby nie spadła a zeby wygladalo ze sie sama zaczepiła wiadomo byle co na drodze lezy :mrgreen: nawet mnie patrol zatrzymal z tym pod wroclawiem i jedyne co dostalem nakaz uwazanie na co sie najezdza :P zerwałem a kawałek dalej znowu przywaliłem i smigalem dalej :P
Awatar użytkownika
Marcin
Site Admin
Posty: 4164
Rejestracja: 2007-09-30, 11:55
Lokalizacja: Chorzów

Post autor: Marcin »

KoNiK pisze:Dobre, ale za te 600zł jest jedna czy komplet?
Jedna, bo fotoradary pstrykaja od przodu.
Tańszym rozwiązaniem jest przyklejenie liścia na jednej cyferce na tablicy, lub roztrzaskanie spasionego kleszcza, tak aby tablica była nieczytelna, na naklejkę na szybę można wszadzić pod pióro wycieraczki jakąś reklamę i wszystko :p
Obrazek

A to wszystko wina admina ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pablo

Post autor: Pablo »

_Marcin_ pisze:Tańszym rozwiązaniem jest przyklejenie liścia na jednej cyferce na tablicy
raczej nie przejdzie bo watpie zeby były 2 identyczne auta ktore roznia sie tylko jednym znakiem w numerze rejestracyjnym
Awatar użytkownika
Marcin
Site Admin
Posty: 4164
Rejestracja: 2007-09-30, 11:55
Lokalizacja: Chorzów

Post autor: Marcin »

Pablo pisze:raczej nie przejdzie bo watpie zeby były 2 identyczne auta ktore roznia sie tylko jednym znakiem w numerze rejestracyjnym
Jeśli tablica jest nie czytelna, nawet nie wysyłają nic bo musi być wszystko w 100% widoczne.
Tak mówią nawet przepisy ... czytelności tablic rej.
Obrazek

A to wszystko wina admina ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Admin
Site Admin
Posty: 1275
Rejestracja: 2007-02-20, 18:51

Post autor: Admin »

hyhy dobre :) jeszcze na tej rolecie namalowac inna tablice rejestracyjną :mrgreen:
Awatar użytkownika
KoNiK
Maniak forumowy
Posty: 1371
Rejestracja: 2008-11-10, 11:36
Lokalizacja: BASTION

Post autor: KoNiK »

Kolebka pisze:hyhy dobre :) jeszcze na tej rolecie namalowac inna tablice rejestracyjną :mrgreen:
Ale wtedy to już będzie przestępstwo, w przeciwieństwie do samego zasłaniania :573:
ODPOWIEDZ