PO¯EGNANIE Zawiasa

Sprawy o różnej tematyce
vacus

Post autor: vacus »

musze przyznac ze bylo konkretnie :mrgreen:
dorka

Post autor: dorka »

Natka pisze:
Paffcio pisze:a da sie ten uparciuch :d ?
próbuj,próbuj..tak do skutku :mrgreen: :mrgreen:
Natka ja cie prosze jeszcze podjudzaj :D
zawias pisze: Dorka dziekuję ze poswiecilas taki kawalek zeby mnie pożegnać :wink:
zawiasku koszta były ogromne całe paliwo poszło :DDD a wogóle było super :wink:
zawias pisze:sory za indcydent na parkiecie , ale mnie .. zdenerwował :bmw:
Mnie to nie bolało :DDDD trzeba było pokazać który to zaraz do bagażnika i wywózka :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Na powaznie zawsze przyczepi sie jakiś czób .
zawias

Post autor: zawias »

spoko dalem rade , tylko przez palanta prawie mnie z klubu wyrzucili :mrgreen: ale błysk w oku na bramce zadziałał :bmw:


a za paliwo zrobie Ci przelew w funtach :mrgreen:
dorka

Post autor: dorka »

Jednak ten błysk w oku działa nie tylko na kobiety ale na facetów też :zdziwko: zawias ty zboku :razz: Co do przelewu to mysle że juz powinieneś jechać żebys szybciej przesłał funciaki :DDDDDD
Prezes

Post autor: Prezes »

dzięki za mila imprezę ,z tak wartościowymi ludźmi zawsze mogę się bawić .

zawisa mam nadzieje ze zorganizujesz podobna imprezę jak wrócisz :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Paffcio

Post autor: Paffcio »

Prezes pisze:zawisa mam nadzieje ze zorganizujesz podobna imprezę jak wrócisz :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
ale w Mariocie :mrgreen:
zawias

Post autor: zawias »

Prezes pisze:dzięki za mila imprezę ,z tak wartościowymi ludźmi zawsze mogę się bawić .

zawisa mam nadzieje ze zorganizujesz podobna imprezę jak wrócisz :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

No problem , but not in farmacon ok ? maybe Enigma in Katowice ? what do you think about this scheme ? :mrgreen:
BARTIG

Post autor: BARTIG »

maybe in Hotel Sobieski in Warsaw ? when u come back it will be no problem to pay for it in pounds :wink:
zawias

Post autor: zawias »

exacly Bartig ! :mrgreen:
Mateusz

Post autor: Mateusz »

zawias o ktorej wylatujesz?
zawias

Post autor: zawias »

19:45 ale odprawa trwa 2h wiec mysle ze bede tam ok. 17:30 a co ?
Natka

Post autor: Natka »

To ja życzę miłego lotu i miękkiego lądowania ;) trzymaj się tam dzielnie i nie zapominj o nas!! :mrgreen:
Mateusz

Post autor: Mateusz »

ESKORTA :mrgreen:
Paffcio

Post autor: Paffcio »

to robimy eskorte :mrgreen: :mrgreen: :bmw: :bmw:
zawias

Post autor: zawias »

świry :mrgreen:
ODPOWIEDZ