Ferrari California

Sprawy o różnej tematyce
Paffcio

Ferrari California

Post autor: Paffcio »

W czwartek w M-Auto widzialem kolejne cudo :razz:

tylko tyle udalo mi sie cyknac, ale podejrzałem wiecej:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

a wyglada to tak :shock:

http://www.ferraricalifornia.com/webapp/

milej zabawy z konfigurowaniem :mrgreen:
zawias

Post autor: zawias »

Piekne auto czytalem w Top Gear materiał , mozna sie zakochać :razz: :mrgreen:

a swoją drogą to dobra propozycja zeby zrobic temat

" gdzie i jakie auta widzieliscie " wiem ze nie kazdy wozi ze sobą aparat itd. ale chociaz by z telefonu czy cos , robic zdjecia ciekawym autkom na drodze czy zaparkowane i w jakich miastach , co wy na to ? :cool:
Ostatnio zmieniony 2009-05-02, 11:49 przez zawias, łącznie zmieniany 1 raz.
Paffcio

Post autor: Paffcio »

i to nowka sztuka, zero km zrobionych :kolebka:
Daniel
Maniak forumowy
Posty: 900
Rejestracja: 2007-08-18, 15:50
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Kontakt:

Post autor: Daniel »

niezła furka ciekawe kto jest tym szczęśliwcem
W rękach maszyny jesteśmy tylko zabawką !
Mateusz

Post autor: Mateusz »

zawias dobre :)
dorka

Re: Ferrari California

Post autor: dorka »

Paffcio pisze:http://www.ferraricalifornia.com/webapp/

milej zabawy z konfigurowaniem :mrgreen:
łosz ale fajne :DDD Jak nie bedzie mnie na SB to znaczy dorka bawi się z ferrari :DDDDD czarne to je to :DDD
Poper

Post autor: Poper »

dorka pisze:czarne to je to :DDD
eeeee białe z czerwonym ewentualnie brązowym wnętrzem :DDDD to jest to co tygryski lubią najbardziej :P i obowiązkowo fela 20 cali :P
dobrze, że za marzenia nie zamykają :P :bmw:
Sebek
Zaawansowany forumowicz
Posty: 261
Rejestracja: 2009-05-01, 07:38
Lokalizacja: SWD

Post autor: Sebek »

ja wam powiem tak...ostatnio jak jeździłem na rybnik to między wodzisławiam a rybnikiem pary razy też już minełem ferrari ale niepowiem wam jakie to było dokładnie ferrari...wydawało mi się że to f430...czy jak się ten model zwie,ale ręki uciąć bym se niedał wiem też tyle że napewno nie jeździło na polskich blachach...najprawdopodobniej ktoś se sprowadził:) szcześciasz jednym słowem:D:D:):)
BYŁO - E36 318i SEDAN -> BYŁO - E36 323/325i SEDAN -> JEST E36 TOURING
Tomek
Maniak forumowy
Posty: 3965
Rejestracja: 2006-10-16, 20:57
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Tomek »

SebA86 pisze:ja wam powiem tak...ostatnio jak jeździłem na rybnik to między wodzisławiam a rybnikiem pary razy też już minełem ferrari ale niepowiem wam jakie to było dokładnie ferrari...wydawało mi się że to f430...czy jak się ten model zwie,ale ręki uciąć bym se niedał wiem też tyle że napewno nie jeździło na polskich blachach...najprawdopodobniej ktoś se sprowadził:) szcześciasz jednym słowem:D:D:):)
Kolego białe F430 Spider na tablicach z Dortmundu jak dobrze pamiętam :))
dorka

Post autor: dorka »

No to chłopcy macie fajnie :DDD takie widoki :DDD
Poper

Post autor: Poper »

No widoczki piękne, ja często widuje Astona Martina DB9 na tablicach DBL czy jakoś tak a ostatnio białe Gallardo na trasie katowickiej chwilę przed zjazdem na Uć ale rejestracji nie zdążyłem zobaczyć, ja miałem 170km/h a koleś tylko przemknął koło mnie :kolebka:
Piotrek i Ewcia

Post autor: Piotrek i Ewcia »

Też ostatnio widziałem DB9 w DG... robi wrażenie :zdziwko:
Sebek
Zaawansowany forumowicz
Posty: 261
Rejestracja: 2009-05-01, 07:38
Lokalizacja: SWD

Post autor: Sebek »

"tomek"to widocznie jeździ coś jeszcze po tych naszych drogach!bo ja białego nie widziałem tylko te czerwone o którym pisałem...więc może jeszcze będe miał okazje zobaczyć te białe albo i oba na raz,najlepiej jakby gdzieś stały na jakimś parkingu czy coś to chociaż bym se pooglądał!a "locha" Gallargo o którym mówisz też widziałem w tamtym roku jak stałem na bramkach na autostradzie A4 katowice-kraków!BAJERA!!!bo podjechało bramke okok mnie...mmmm takie autko,nie wspomne już że drugie gallardo tym razem żołte właśnie na tej trasie koło mnie śmigneło!byłem w pełnym szoku bo zapierdzielał i to zdrowo...marzenia dobrze że za nie nie trzeba płacić;);P
BYŁO - E36 318i SEDAN -> BYŁO - E36 323/325i SEDAN -> JEST E36 TOURING
Paffcio

Post autor: Paffcio »

odsloniete cuuudoo :shock:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Przygoda
Maniak forumowy
Posty: 3297
Rejestracja: 2007-07-01, 21:58
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: Przygoda »

robi wrazenie ... ale co to za auto ze jeszcze tablic nie ma a juz na warsztacie stoi :P :P :P :d :d :d
Obrazek

było E36 316i sedan... było E36 320i coupe ... było kolejne E36 320i coupe ... było E46 316i ... JEST E39 528i :)
ODPOWIEDZ