PO¯EGNANIE Zawiasa

Sprawy o różnej tematyce
Awatar użytkownika
Przygoda
Maniak forumowy
Posty: 3297
Rejestracja: 2007-07-01, 21:58
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: Przygoda »

Paffcio no napewno ... ale zawias twardy jest wiec da sobie rade ... a tam jest kuzynka wiec sam niebedzie ;)
Obrazek

było E36 316i sedan... było E36 320i coupe ... było kolejne E36 320i coupe ... było E46 316i ... JEST E39 528i :)
BARTIG

Post autor: BARTIG »

Paffcio pisze:nie bedzie, damy rade co nie Bartus ? :d
damy rade - coco jumbo i do przodu :D

Zawias tez da rade :cool:
Paffcio

Post autor: Paffcio »

my damy, ale zeby on dal rade :bmw:

[ Dodano: 10 Maj 2009, 14:29 ]
znieczulica spoleczna :P typowe dla nas :sad:
Mateusz

Post autor: Mateusz »

Co se nie da rady? Da sobie rade spokojnie :D
Wazne, zeby mu sie wiodlo i pamietal o Polsce i Zaglebiu no i o nas :)
Paffcio

Post autor: Paffcio »

wlasnie, o Nas :) tez czekam az bede mial ziomka w eMiee i obym sie doczekal :bmw: :bmw:
Tomek
Maniak forumowy
Posty: 3965
Rejestracja: 2006-10-16, 20:57
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Tomek »

Paffcio pisze:wlasnie, o Nas :) tez czekam az bede mial ziomka w eMiee i obym sie doczekal :bmw: :bmw:
............ :PP Doczekasz, oj doczekasz :DDDDD
Paffcio

Post autor: Paffcio »

oby :DDDD
dorka

Post autor: dorka »

Paffcio pisze: znieczulica spoleczna :P typowe dla nas :sad:
Jaka znieczulica Paffcio :roll: Ja uważam że da sobie radę . :mrgreen: Ma lepszy start od wielu co wyjechało i nie zacumowali u rodziny . Nie on jeden wyjechał zagranicę . :roll: Myślę że jest zaradny :mrgreen: to że tutaj był zakręcony to nie znaczy ze tam będzie taki sam . Każdy z nas na forum jest zakręcony a w życiu wiadomo róznie bywa ;) Teraz tylko czekajmy jak się odezwie zawias i sam opowie jak mu jest :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Paffcio

Post autor: Paffcio »

to ze da rade to wiem :razz: o cos innego mi chodzilo ale .. nie wazne
Awatar użytkownika
Przygoda
Maniak forumowy
Posty: 3297
Rejestracja: 2007-07-01, 21:58
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: Przygoda »

a wiec rozmawialem z zawiasem dziekuje za pozdrowienia i wszystkich tez pozdrawia
narazie u niego spoko ... jutro idzie na rozmowe o robote i bedzie zalatwiac formalnosci zwiazane z legalna robota ... po za tym troche sie poszwedal po okolicy i mowil ze super czysto kultura ... inny swiat ... lot samolotem milo wspomina i siedzial kolo jakiegos polaka a nie kowboja :D :D .... internetu narazie niema ale jutro ma byc jakis koles i cos poradzic na neta ... a jak neta bedzie mial to zawita na forum :)
Obrazek

było E36 316i sedan... było E36 320i coupe ... było kolejne E36 320i coupe ... było E46 316i ... JEST E39 528i :)
Paffcio

Post autor: Paffcio »

no to fajniusio, dzieki za wiesci :bmw:
dorka

Post autor: dorka »

no i giciorek super Przygoda :DDDD Dzieki za wieści :DDDD
Prezes

Post autor: Prezes »

ucałuj go od nas :sex:
Mateusz

Post autor: Mateusz »

szkoda, ze nie siedzial kolo tej brunetki w ciemno pomaranczowej bluzce co stala za nim do kontroli :mrgreen:
Paffcio

Post autor: Paffcio »

fajna su.... :d
ODPOWIEDZ