PO¯EGNANIE Zawiasa

Sprawy o różnej tematyce
vacus

Post autor: vacus »

a Wy chlopaki tylko i jednym ... i ja to rozumiem :mrgreen:
Awatar użytkownika
Przygoda
Maniak forumowy
Posty: 3297
Rejestracja: 2007-07-01, 21:58
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: Przygoda »

Prezes pisze:ucałuj go od nas :sex:
bedzie problem ucaluje go dopiero jak sie z nim zobacze :D :D :D
Obrazek

było E36 316i sedan... było E36 320i coupe ... było kolejne E36 320i coupe ... było E46 316i ... JEST E39 528i :)
Paffcio

Post autor: Paffcio »

hahaaa wlasnie ucaluj :sex:
Awatar użytkownika
Przygoda
Maniak forumowy
Posty: 3297
Rejestracja: 2007-07-01, 21:58
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: Przygoda »

sami go ucalujecie jak przyleci na moje weselicho ... bedzie na przelomie lipca i sierpnia i przyleci na tydzien :) ... przyleci razem z facetem (anglikiem) mojej kuzynki wiec niech sie anglik zdziwi i wpadniemy na kilka bawarek :D :D ... ale do tego jeszcze troche czasu :)
Obrazek

było E36 316i sedan... było E36 320i coupe ... było kolejne E36 320i coupe ... było E46 316i ... JEST E39 528i :)
Mateusz

Post autor: Mateusz »

a brunetka w ciemnym pomaranczu bedzie? :D zaprosilbym ja na tea :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
dorka

Post autor: dorka »

no koment zboki :razz: :razz: :razz:
Paffcio

Post autor: Paffcio »

mati potem ja jej coffee zafunduje :DDDD
zawias

Post autor: zawias »

witam , dzisiaj nareszcie doczekalem sie internetu , w sumie wszystko jest super , ludzie kulturka , czystość , okolica , eh tylko szkoda ze czasami nie idzie do kogo geby otworzyc pozatym jest wszystko jak w bajeczce , jezdzi duzo e46 i e60 :mrgreen: a w Sobote ide na impreze gdzie laski stawiają alkohol ,co swiadczy o tym ze po wypiciu go idziemy do niej do domku na małe pupen machen :br: wieczorem wrzuce pare fotek Pozdro i wielkie podziekowania dla Paffcia Prezesa Bartiga Natki Mateusza i brata z narzyczoną za towarzystwo podczas odlotu :bmw:
dorka

Post autor: dorka »

Dzięki zawias za szczegółowe wiadomości :DDD Teraz to chłopaki będa zazdrościć Ci jak diabli tej imprezy :DDD
Awatar użytkownika
El Diablo
Maniak forumowy
Posty: 1950
Rejestracja: 2009-01-09, 18:30
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza/Wittlich
Kontakt:

Post autor: El Diablo »

dobrze jest przeczytać, że u Ciebię zawias wszystko gites... powodzenia i dużo przeróżnej nacji "pupen machen" :mrgreen:
Natka

Post autor: Natka »

zawias pisze: Pozdro i wielkie podziekowania dla Paffcia Prezesa Bartiga Natki Mateusza i brata z narzyczoną za towarzystwo podczas odlotu :bmw:
Nie ma za co :mrgreen: było nam bardzo milutko ;)

Dobrze że u Ciebie wszystko okey,oby tak dalej :)
Mateusz

Post autor: Mateusz »

zawias przywiez jakies suweniry z UK :D
BARTIG

Post autor: BARTIG »

przywiez nam po eMce :wink:
Ariel

Post autor: Ariel »

mi starczy 325i :P
dobrze, ze Ci sie podoba :D
3maj sie tam :D :br:
Awatar użytkownika
Marcin
Site Admin
Posty: 4164
Rejestracja: 2007-09-30, 11:55
Lokalizacja: Chorzów

Post autor: Marcin »

Zawiasku, tylko żebyś nie przywiózł czegoś niechcianego, z którejś imprezki :DDDDDD
Bo to podobno długie leczenie :lol:
Obrazek

A to wszystko wina admina ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ODPOWIEDZ