Gdzie widziano klubowiczów/użytkowników forum :)

Sprawy o różnej tematyce
Pablo

Post autor: Pablo »

wszyscy cali jedynie gosc z citroena w szpitalu cos ma złamane mnie obie nogi bola bo przylozyłem w deske lewa mam dosc ostro stluczona i glowa mnie boli bo pierwsze rozbilem glowa szybe i jak spadałem to wyrwałem głowa lusterko wsteczne auto kasacja niewiem nawet jak ale polamalem siedzenie i siedzisko i oparcie adamwsb jeszcze ma noge stluczona :/
BARTIG

Post autor: BARTIG »

to dobrze ze nic wiecej... uffff.....
Prezes

Post autor: Prezes »

to dobrze ze na takich obrażeniach się skończyło Pablo mogli was zabrać na obserwacje do szpitala ,bo to nie są żarty ,a tak na marginesie to jak się to stało Pablo ?


Pablo ,Adam jak potrzebujecie jakieś pomocy to dajcie znać ,jestem do dyspozycji .
Pablo

Post autor: Pablo »

Na obserwacje nas nie brali bo stwierdzili ze to sa potłuczenia tylko i jakby cos to mamy albo przyjechac na pogotowie albo dwonic na po karetke.

Jechalismy do domu juz i na skrzyzowaniu facet nam wymusil wyjechał przed sama maske :/
Awatar użytkownika
Przygoda
Maniak forumowy
Posty: 3297
Rejestracja: 2007-07-01, 21:58
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: Przygoda »

Pablo piszesz ze kierowca citroena Wam wymusial ... a tam jest na fotkach tylko E39 i E34
czyje to sa auta? ... E34 chyba sky_drivera
dobrze ze nic powaznego Wam sie nie stalo ... ale stluczen w takich przypadkach tez nie ma co lekcewazyc
Obrazek

było E36 316i sedan... było E36 320i coupe ... było kolejne E36 320i coupe ... było E46 316i ... JEST E39 528i :)
Awatar użytkownika
przymo
Zaawansowany forumowicz
Posty: 440
Rejestracja: 2008-01-01, 19:22
Lokalizacja: Skrzyszów

Post autor: przymo »

Przygoda, to jest Citroen ZX

Panowie koniec OT, pogadajcie sobie na ten temat w odpowiednim temacie :twisted:
Obrazek
Pablo

Post autor: Pablo »

Przygoda pisze:Pablo piszesz ze kierowca citroena Wam wymusial ... a tam jest na fotkach tylko E39 i E34
czyje to sa auta? ... E34 chyba sky_drivera
dobrze ze nic powaznego Wam sie nie stalo ... ale stluczen w takich przypadkach tez nie ma co lekcewazyc
niema tam zadnego e34 na pierwszym foto jest ten citroen wlasnie przyjrzyj sie a nastepne dwa to juz nasze e39
Mateusz

Post autor: Mateusz »

Dobrze wypadlo porownanie Citroen vs BMW, dobrze, ze nic powaznego Wam sie nie stalo.
Awatar użytkownika
El Diablo
Maniak forumowy
Posty: 1950
Rejestracja: 2009-01-09, 18:30
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza/Wittlich
Kontakt:

Post autor: El Diablo »

no naszczęście nic gorszego nikomu się nie stało, bo różnie mogło być...., Pablo jak nie chcesz iść na obserwację do szpitala to porób fotki obrażeń, każdy poogląda i stwierdzi czy nic ci nie jest... :DDDD sorki Paweł ale nie mogłem się powstrzymac....
Awatar użytkownika
kisol
Zaawansowany forumowicz
Posty: 666
Rejestracja: 2007-03-22, 23:59
Lokalizacja: Wodzisław Śl

Post autor: kisol »

Pablo , Adas i wlasciciele e39 wczoraj na skrzyzowaniu 5 min po zdarzeniu .moge powiedziec ze wieksze auto bezpieczniejsze :m:
Tweety87

Post autor: Tweety87 »

Kisol wczoraj ok 19 na ul . Pszowskiej w kierunku Pszowa sobie jechal :wink:
adamwsb
Zaawansowany forumowicz
Posty: 258
Rejestracja: 2009-04-30, 16:38
Lokalizacja: Pszów
Kontakt:

Post autor: adamwsb »

Masa ludzi u Kolebki na ognisku :D poza tym Pablo jak zwykle w garazu od rana a w nocy jeszcze mala ekipa na 2 dyskotekach z czego jedna okazala sie biesiada przypadkiem hahahahahhaha...... Ale mam kaca :/
Awatar użytkownika
kasia
Zaawansowany forumowicz
Posty: 199
Rejestracja: 2007-12-14, 19:32
Lokalizacja: Wodzisław Śl.

Post autor: kasia »

fallen ghostrider pisze:Masa ludzi u Kolebki na ognisku :D poza tym Pablo jak zwykle w garażu od rana a w nocy jeszcze mała ekipa na 2 dyskotekach z czego jedna okazała się biesiada przypadkiem hahahahahhaha...... Ale mam kaca :/



potwierdzam w 100% że tak było :DD biesiada była oki hehehehe
BARTIG

Post autor: BARTIG »

wczoraj dorka, MalaMi, Prezes, Paffcio, Mateusz i Marcin u niego na grillu :wink:
Czorny
Zaawansowany forumowicz
Posty: 321
Rejestracja: 2008-08-31, 12:56
Lokalizacja: Pszów
Kontakt:

Post autor: Czorny »

fallen ghostrider pisze:Masa ludzi u Kolebki na ognisku :D poza tym Pablo jak zwykle w garazu od rana a w nocy jeszcze mala ekipa na 2 dyskotekach z czego jedna okazala sie biesiada przypadkiem hahahahahhaha...... Ale mam kaca :/

Ja też potwierdzam :mrgreen:

ps.ale mnie głowa boli
ODPOWIEDZ