Ciekawe miejsca na Sesje ?

Sprawy o różnej tematyce
puma

Ciekawe miejsca na Sesje ?

Post autor: puma »

Czesc , macie moze jakies ciekawe miejsca w ktorych mozna zrobic fajna sesje zdjeciowa ? Chodzi mi o miejsca do ktorych mozna wjechac samochodem . Opusczone budynki/ruiny/ladny plener itp ? Slyszalem ze fajna miejscówka na sesje moze byc Cementownia Grodziec , ale podobno w najlepsze miejsca opuszczonej cementowni nie da sie wjechac samochodem.
MiBhell

Post autor: MiBhell »

W ¯orach jest "smieszek" tyle ze to nie po drodze troche dla Ciebie ;)

Wyglada to tak:
Obrazek
Awatar użytkownika
Przygoda
Maniak forumowy
Posty: 3297
Rejestracja: 2007-07-01, 21:58
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: Przygoda »

Grodziec Cementownia
Rogoźnik ul. Fabryczna (stara fabryka cegiel) .... tylko podobno w tych dwoch miejscach poburzyli calkowicie stare budynki ,.... nie wiem ile w tym prawdy bo jakis czasu juz tam niebylem
Obrazek

było E36 316i sedan... było E36 320i coupe ... było kolejne E36 320i coupe ... było E46 316i ... JEST E39 528i :)
Awatar użytkownika
Krzys
Site Admin
Posty: 6779
Rejestracja: 2006-12-19, 18:23
Kontakt:

Post autor: Krzys »

a moze by tak jakies prone fotki wklejac. Nie koniecznie swoje ale moze czyjes zeby widziec jak to wyglada.
[you], wiesz jakie s� �arty elektryka???
- PORA�AJ�CE :lol:
Zbyszko666
Małopiszący
Posty: 42
Rejestracja: 2008-08-10, 15:41
Lokalizacja: R-wy

Re: Ciekawe miejsca na Sesje ?

Post autor: Zbyszko666 »

puma pisze:Czesc , macie moze jakies ciekawe miejsca w ktorych mozna zrobic fajna sesje zdjeciowa ? Chodzi mi o miejsca do ktorych mozna wjechac samochodem . Opusczone budynki/ruiny/ladny plener itp ? Slyszalem ze fajna miejscówka na sesje moze byc Cementownia Grodziec , ale podobno w najlepsze miejsca opuszczonej cementowni nie da sie wjechac samochodem.
ciekawym miejscem jest także buków za syrynią..:) jest ładny plener bo jest tam tama oczywiście samochodem można wjechać a wygląda to tak:

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
noname
Zaawansowany forumowicz
Posty: 98
Rejestracja: 2008-08-17, 19:51
Lokalizacja: Jaworzno

Post autor: noname »

Zbyszko666 bez obrazy , ale na tych fotkach nic nie widac :D U mnie pod garazem jest taki sam widok :D

Ja rowniez chetnie sie dowiem o jakims ciekawym miejscu na sesje.
Zbyszko666
Małopiszący
Posty: 42
Rejestracja: 2008-08-10, 15:41
Lokalizacja: R-wy

Post autor: Zbyszko666 »

może nie widać tylko chciałem zrobić małą ripostę na odpowiedź...:P a miejsce to podałem,aczkolwiek nie mam obcykanego jak wygląda...:|
DAREX

Post autor: DAREX »

http://risto.fotosik.pl/albumy/526499.html

Zamek i jego okolice w Palowicach.
Stara galeria Krzysia ^^^ :)
Artur330d

Post autor: Artur330d »

Ja mam trochę fotek z Bytomia. Ulica piekarska koło Śląskiej Akademii Medycznej:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ