To chyba sprawa honorowa:P

Sprawy o różnej tematyce
Armageddon

To chyba sprawa honorowa:P

Post autor: Armageddon »

Dostalem dzis taka wiadomosc od kolesia ktoremu kiedys tam odbilem laske...


od mojej mamy sie [na forum nie przeklinamy] tak samo od mojej "niebieskookiej zdobyczy"!!!!!!!!!!!
nie mam niskiej inteligencji bo jesli bym chcal to bym nie sklinal ale do ciebie [na forum nie przeklinamy] żydku to bede cie wyzywac bo jestes [na forum nie przeklinamy] cwelem!!!!!!!!!!!!
ta moja przezajebista bryka lekko by lykla ten rozsypujacy sie bolid mlodziezy wiejskiej czyli od takich wiesniakow jak ty....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
jesli jeden wykrzyknik ci wystarczy no to wieksza ich ilosc powinna bardziej do ciebie dotrzec ze nie chce miec z toba nic do czynienia i nie chce cie wogole znac!!!!!!!!!!!!!!!!!
wygladasz na geja a magda to pewno tylko przykrywka na to co robisz jak z nia nie jestes!!!!!!!!
z pamela mam inny uklad i [na forum nie przeklinamy] ci do tego!!!!!!!!!!!!

[ na forum nie przeklinamy] ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !

Co wy o tym sadzicie? hehe Bo ja sie usmialem choc jedna rzecz mnie tu zdenerwowala...
Awatar użytkownika
Majk
Zaawansowany forumowicz
Posty: 504
Rejestracja: 2009-07-13, 15:15
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój/Gołkowice City

Post autor: Majk »

Armageddon, a ten kolo to ma równo pod sufitem czy tylko udaje :mrgreen: a i ocenzuruj to ostatnie z wykrzyknikami trochę razi :wink:
"Pod maską nic nie musi do siebie pasować kolorystycznie nie jeżdżę z nią otwartą. Było by to co najmniej nie praktyczne ;) "
Awatar użytkownika
KoNiK
Maniak forumowy
Posty: 1371
Rejestracja: 2008-11-10, 11:36
Lokalizacja: BASTION

Post autor: KoNiK »

ta moja przezajebista bryka lekko by lykla ten rozsypujacy sie bolid mlodziezy wiejskiej czyli od takich wiesniakow jak ty....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
O ten zwrot Ci chodzi ??

Co ma za auto i kiedy wyścig?? :bmw:
Armageddon

Post autor: Armageddon »

A no tak, o ten zwrot chodzi. Jakby nie było to obraził nas wszystkich...


Ma golfa 3 i wyzwałem go w niedzielę na wałach na wyścig... Podam później czy się zgodził. Jak coś to mam nadzieję, że troszkę BTSu się zjawi na znak solidarności w końcu posiadacze BMW muszą trzymać się razem :) Pokażmy, że jesteśmy jednością :)
Admin
Site Admin
Posty: 1275
Rejestracja: 2007-02-20, 18:51

Post autor: Admin »

Majk pisze:a i ocenzuruj to ostatnie z wykrzyknikami trochę razi
dodane do słownika brzydkich słów :P

Armagedon pewnie on ci zawinoł te plastiki i odchudz bryke na wały bo tego zajeokropnie dociskajacego spojlera juz nie masz :kolebka:
apropo kolesia to smieszny jest :)
Juniorek
Zaawansowany forumowicz
Posty: 112
Rejestracja: 2009-03-31, 19:02
Lokalizacja: Proboszczowice /Okolice. Gliwic

Post autor: Juniorek »

hehe co za burak z tego kolesia :d Armageddon, jeśli sie zgodzi myśle ze sie pare osób zjawi :d bedzie napewno śmiesznie :d :bmw:
Awatar użytkownika
djmario
Site Admin
Posty: 1829
Rejestracja: 2009-06-23, 07:33
Lokalizacja: Dolce & Gabbana
Kontakt:

Post autor: djmario »

jakbym nie wyjeżdzał na weekend to bym sie zjawił zobaczyć te jego cacko :mrgreen: :mrgreen: burak straszny :569:
Latać bokiem to jo lubia wtedy w nosie sobie dłubia
Obrazek
Obrazek
Chroń mnie Boże przed mym samym bo pod maską mam barany :P
Armageddon

Post autor: Armageddon »

kolebka zeby ten spojler cos dociskal :) ja tam nie czuje zadnej roznicy... Chyba ze byl on tam po to zeby dociskac tyl do nawierzchni, bo sam sie teraz zmieszalem, bo szczerzemowiac nie mam pojecia... :roll:
Awatar użytkownika
KoNiK
Maniak forumowy
Posty: 1371
Rejestracja: 2008-11-10, 11:36
Lokalizacja: BASTION

Post autor: KoNiK »

Ja wpadne jak sie wyrobie po robocie :razz:
Awatar użytkownika
Jacko
Zaawansowany forumowicz
Posty: 630
Rejestracja: 2008-11-15, 16:52
Lokalizacja: jastrzębie zdrój

Post autor: Jacko »

heh :D jakiś prostak typowy kierowca swetra ;P ważne żeby sie nie przejmować ;)
Kubok
Maniak forumowy
Posty: 717
Rejestracja: 2009-02-12, 21:47
Lokalizacja: Wodzisław Śląski

Post autor: Kubok »

niech zmieni dilera, bo mu szkodzi :)
Armageddon

Post autor: Armageddon »

Odpowiedź tego inteligentnego inaczej...

ja sie debilu nie scigam z takimi cwelami jak ty bo szkoda mi auta!!!!!!!!
nie wchodz ani nie pisz wiecej do mnie bo nie chce sie wkurwiac!!!!!!!!


Ja mu wysłałem coś takiego:

Jednak tchórzysz? Najpierw wyzywasz mnie na pojedynek, a potem tchórzysz? Jesteś żałosny... Cipa z Ciebie, a nie facet. Ty naprawdę jesteś tylko dobry w gębie... Dużo gadasz, mało czynisz... A nawet jak to Madzia powiedziała gadać też nie umiesz bo się jąkasz... Jeśli Ci o kasę chodzi to spoko możemy się ścigać bez kasy... Skulisz ogon i uciekniesz tak jak to zawsze robisz? Tak nawiasem mówiąc to auto się nie niszczy od ścigania... Chyba, że masz takiego grata, że szkodzą mu wysokie obroty... Ciekawe co by powiedziała Twoja dziewczyna na to, że ma chłopaka tchórza, a raczej tchórzliwą cipke, co kuli ogon i ucieka jak ktoś mu proponuje pojedynek...


Ciekawe co odpisze :) Wiedziałem, że zatrzęsie portami :) hehe
BRAGA

Post autor: BRAGA »

No stary dowaliłeś mu
szkoda że nie mam sie jak dostać na wały też bym przyjechał zobaczyć :B
Tak co to wygrosz :D
Awatar użytkownika
zdziaszek
Zaawansowany forumowicz
Posty: 355
Rejestracja: 2008-06-28, 22:09
Lokalizacja: SRB

Post autor: zdziaszek »

co za lolek z tego kolesia... :grin:
"...ciesz się tym co masz, nie wymagaj za wiele..."

PRFESJONALNY MONTAŻ ORAZ SERWIS INSTALACJI TV, TV-SAT :)
egzekutor

Post autor: egzekutor »

czytajac to wszystko sam jestem ciekaw co ci odpisal
koles to delikatnie mowiac-totalny baran
ODPOWIEDZ