¯ycie seksualne właścicieli BMW

Sprawy o różnej tematyce
Awatar użytkownika
El Diablo
Maniak forumowy
Posty: 1950
Rejestracja: 2009-01-09, 18:30
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza/Wittlich
Kontakt:

¯ycie seksualne właścicieli BMW

Post autor: El Diablo »

Co marka pojazdu mówi o życiu seksualnym jego właściciela? (*)

Czy duża liczba koni mechanicznych auta jest rekompensatą skromnej męskości kierowcy? Według niemieckiego magazynu Men's Car, konkretny model zdradza znacznie więcej tajemnic o jego męskim nabywcy, niż dotychczas przypuszczaliśmy.

Specjalnie ankiety przeprowadzone wśród blisko 2,5 tysiąca kierowców w wieku 20-50 lat wykazały, że właściciele BMW znacznie częściej uprawiają seks, niż kierowcy innych marek.


KliknijPosiadacze aut niemieckiej marki korzystają z seksualnych rozrywek średnio 2,2 raza w tygodniu - tak przynajmniej odpowiedzieli w ankietach. Drugie miejsce zajęli kierowcy Audi, którzy przyznali się do średnio 2,1 stosunku tygodniowo. Znacznie dalej w rankingu uplasowali się właściciele pojazdów japońskich i koreańskich - oni kochają się odpowiednio 1,8 i 1,5 raza w tygodniu.

Volkswagen, czyli "auto dla ludu" znalazł się w środku stawki - jego posiadacze uprawiają seks średnio 1,9 razu w tygodniu, czyli ciut rzadziej, niż kierowcy włoscy i francuscy.

Tradycjonaliści, za jakich uznaje się właścicieli mercedesów powinni zdobywać zainteresowanie kobiet raczej zasobnością portfeli. Ich "seksualna" średnia na poziomie 1,6 razu w tygodniu nie jest powalająca. Wypada jednak bardzo korzystnie w porównaniu do... posiadaczy Porsche! Ta sportowa marka ze Stuttgartu gwarantuje niemal pewny brak seksu, no chyba, że komuś wystarcza częstotliwość 1,4 stosunku tygodniowo.

Drogie panie - apelujemy, dajcie szansę chłopakom z porsche, to naprawdę całkiem fajne... samochody. (*) - tekst z archiwum serwisu Motoryzacja

Obrazek

:DDD
Awatar użytkownika
Jacko
Zaawansowany forumowicz
Posty: 630
Rejestracja: 2008-11-15, 16:52
Lokalizacja: jastrzębie zdrój

Post autor: Jacko »

ja tam na brak przygód nie narzekam :D :bmw: :br: jest w tym szczypta prawdy :)
Awatar użytkownika
djmario
Site Admin
Posty: 1829
Rejestracja: 2009-06-23, 07:33
Lokalizacja: Dolce & Gabbana
Kontakt:

Post autor: djmario »

BMW - Będziesz Miał Walenie :sex: :bmw: :bmw: i tyle słowa :mrgreen: :mrgreen:

ja nie narzekam coś w tym jest :razz:
Latać bokiem to jo lubia wtedy w nosie sobie dłubia
Obrazek
Obrazek
Chroń mnie Boże przed mym samym bo pod maską mam barany :P
egzekutor

Post autor: egzekutor »

hahhahah teraz kazdy sie bedzie chwalil
ciekawe czy znajdzie sie choc jede desperat ktory tu napisze ze ma lipe
z seksem,kobietami!?
Awatar użytkownika
zdziaszek
Zaawansowany forumowicz
Posty: 355
Rejestracja: 2008-06-28, 22:09
Lokalizacja: SRB

Post autor: zdziaszek »

egzekutor pisze:ciekawe czy znajdzie sie choc jede desperat ktory tu napisze ze ma lipe
z kobietami!?
desperatem to raczej nie jestem ale nie mam nic do ukrycia. Aktualnie lipa z kobietami (tzn z taką na stałe)... :P ale nie powiązuje tego z samochodem, tylko widocznie tak musi być i trzeba poczekać... :)
"...ciesz się tym co masz, nie wymagaj za wiele..."

PRFESJONALNY MONTAŻ ORAZ SERWIS INSTALACJI TV, TV-SAT :)
Awatar użytkownika
Przygoda
Maniak forumowy
Posty: 3297
Rejestracja: 2007-07-01, 21:58
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: Przygoda »

jaco2085 pisze:ja tam na brak przygód nie narzekam :D :bmw: :br: jest w tym szczypta prawdy :)
czy masz cos domnie???





taki zarcik :D :D :D
Obrazek

było E36 316i sedan... było E36 320i coupe ... było kolejne E36 320i coupe ... było E46 316i ... JEST E39 528i :)
ODPOWIEDZ