To chyba sprawa honorowa:P

Sprawy o różnej tematyce
Awatar użytkownika
El Diablo
Maniak forumowy
Posty: 1950
Rejestracja: 2009-01-09, 18:30
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza/Wittlich
Kontakt:

Post autor: El Diablo »

żeby tylko w nadświetlną nie wchodził :DDD
Awatar użytkownika
Jacko
Zaawansowany forumowicz
Posty: 630
Rejestracja: 2008-11-15, 16:52
Lokalizacja: jastrzębie zdrój

Post autor: Jacko »

pewnie w gąsiorze w piwnicy robi paliwo rakietowe :D
Juniorek
Zaawansowany forumowicz
Posty: 112
Rejestracja: 2009-03-31, 19:02
Lokalizacja: Proboszczowice /Okolice. Gliwic

Post autor: Juniorek »

a moze wklada neony pod auto zeby cie oslepic jak bedzie wyscig <lol2> żebys nie widzial jak wam machna start :P
Awatar użytkownika
djmario
Site Admin
Posty: 1829
Rejestracja: 2009-06-23, 07:33
Lokalizacja: Dolce & Gabbana
Kontakt:

Post autor: djmario »

nawet pierwsza prędkość kosmiczna dla niego nie jest osiągalna, ale cóż może się chłopak łudzi że jak napakuje coś jeszcze do sweterka pod szyjke to się uda :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

[ Dodano: 22 Sierpień 2009, 00:16 ]
Pablo pisze:
djmario pisze:Po ilości głosników można wnioskować że pod maską siedzi potwór,
co ty gadasz człowieku to nie są żadne głosniki. To jest naped atomowy hahahahahahahahaqhahahahaahahahahahhahaha
Fakt Pablo teraz dopiero mi to rozjaśniłeś, przecież to są zbiorniki gdzie następuje synteza jądrowa. NO to nie ma na co liczyć z góry trzeba liczyć na przegraną :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Latać bokiem to jo lubia wtedy w nosie sobie dłubia
Obrazek
Obrazek
Chroń mnie Boże przed mym samym bo pod maską mam barany :P
Awatar użytkownika
DREE
Zaawansowany forumowicz
Posty: 558
Rejestracja: 2009-03-17, 11:31
Lokalizacja: Pszów

Post autor: DREE »

niech se koles daruje...to moja była czarna laminaty która wczoraj sprzedalem by go połkła na wałach...ubaw po pachy....pokaż mu co to jest BMW :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Armageddon

Post autor: Armageddon »

Odpisał... Wymyśla, żeby tylko się nie ścigać bo z góry wie, że ma przegrane :)
Odpisał mi to:

szkoda mi auta [na forum nie przeklinamy] cwelu!!!
szkoda mi czasu na takich debili jak ty!!!
[ na forum nie przeklinamy] ! ! !

A ja mu to:

Stary Ty naprawdę jesteś jakiś ograniczony! Auto się nie psuję od wysokich obrotów, chyba że masz takie padło, że się rozleci na wysokich obrotach... Szkoda Ci czasu? A ja sądzę, że dupą trzęsiesz bo dobrze wiesz, że już na jedynce zostawiłbym te Twoje padło daleko z tyłu... Aaa i jeszcze jedno inteligencją to Ty nie grzeszysz... Twój styl wypowiedzi bardzo ładnie to potwierdza... No ale cóż, pewnie jak stałeś w kolejce po wzrost to rozumu dla Ciebie zabrakło... No, ale nie przejmuj się takie rzeczy się zdarzają biedaku...

Dalej będziesz trząsł dupą i będziesz wymyślał bzdury żeby tylko wymigać się od wyścigu? Czy skoro już mnie wyzwałeś to będziesz się ścigał? Ewentualnie zawsze możesz przyznać prawdę i powiedzieć, że te Twoje padło nie ma szans z moim BMW:) No chyba, że nie masz klasy...
Awatar użytkownika
gamek2
Maniak forumowy
Posty: 1969
Rejestracja: 2008-12-30, 16:09
Lokalizacja: Raciborz

Post autor: gamek2 »

olej to nie ma sensu pisac z takim durniem i znizac sie do jego pozimu inteligencji!!
IVAN

Post autor: IVAN »

Według mnie cały ten temat jest kompletnie nie potrzebny tu, takie sprawy to powiniście załatwić między sobą a nie robić tu z tego jakąś sensacje bo troche to jest żałosne
Awatar użytkownika
Przemek325
Zaawansowany forumowicz
Posty: 154
Rejestracja: 2006-11-29, 14:57
Lokalizacja: Rydułtowy

Post autor: Przemek325 »

dziecinada :roll:
Jeszcze bedzie nastepna beemka...
Armageddon

Post autor: Armageddon »

dałem temat po to żebyście się trochę uśmiali. Bo koleś jest śmieszny :)
Mateusz

Post autor: Mateusz »

Ja na miejscu admina dalbym Ci ostrzezenie za przeklinanie i przedstawianie klubu w
negatywnym swietle - bo jestes przyjacielem klubu. Duzo ludzi to czyta i nie wszyscy
maja podejscie takie jak Ty. Dla mnie to jest zalosne i temat w ogole nie na miejscu,
bo czym tu sie chwalic? Jak dwie przekupki na targu. I nie tylko koles jest smieszny,
bo Ty tez. Trzymasz jego poziom i jak dla mnie masz tylko mocniejsze auto.
Armageddon

Post autor: Armageddon »

Po 1 nie przeklinam tylko cytuje, a to jest duża różnica... Po 2 temat miał rozerwać troszkę forumowiczów, bo jakby nie było jest to śmieszne,a dokładniej koleś jest śmieszny, tym bardziej, że wielce cwaniakuje, a dobrze wie, że mam 2.8... I w żadnym wypadku tym swoim 1.6 czy 1.8 nie da rady. Ja jego poziomu nie trzymam. Tylko skoro koleś gada głupoty to niech też pokaże, że nie tylko w gębie jest mocny... Po prostu tylko próbowałem go sprowokować, żeby na ten wyścig się zgodził żeby go skompromitować i to nie wyścigiem tylko samym tym, że wyzwał mnie na ten wyścig, ale jak widać koleś jest żałosny bo najpierw mnie wyzywa, a potem się wykręca...


Aaa i jeszcze jedno pytanie czym niby ja przedstawiam klub w negatywnym świetle? Bo jakoś nie umie na to wpaść...
Ariel

Post autor: Ariel »

dla mnie tak samo, temat zenada :roll: :roll: :roll:
Isia

Post autor: Isia »

ALE AFERA KOPERKOWA!

Na szczęście na końcu jakieś głosu rozsądku.

Mnie zastanawia jedno... Jego pierwsza wypowiedź zaczyna się "od mojej matki się .....". Czy to znaczy, że obrażałeś jego matkę? Jeśli tak to dopiero poziom!

Dla mnie cała awantura jest o nic, no chyba, że nie przedstawiłeś prawdziwego powodu kłótni bo jego wypowiedź jest wyrwana z kontekstu.

Totalnym nieporozumieniem jest prośba o doping :) ale to już bez komentarza.

Oczywiście nie chcialam Cię urazić bo może miałeś swój cel umieszczając ten temat tu ale ja mam zupełnie inne spojrzenie na tą sprawę.
Armageddon

Post autor: Armageddon »

Nie obrazalem jego matki. Tylko nawiazalem do jego wypowiedzi... Bo pierwsza jego wiadomosc do mnie byla z samymi przeklenstwami, co 2 slowo. Wogole bez powodu bo do goscia nie pisalem, on wypalil sam z durna wiadomoscia nie wiem skad... Tak wiec napisalem mu po tym jak otrzymalem ta wiadomosc z przeklenstwami, ze jego inteligencja jest ponizej zera i chyba tak glupi jest dlatego ze go mamusia po glowce bila... i z tad te od mojej mamy...
ODPOWIEDZ