kolejny nie uczciwy sprzedawca!!!

Sprawy o różnej tematyce
Awatar użytkownika
gamek2
Maniak forumowy
Posty: 1969
Rejestracja: 2008-12-30, 16:09
Lokalizacja: Raciborz

Post autor: gamek2 »

juz zglosilem sprawe do alegro teraz czekam na odpowiedz z ich strony :wink:
Awatar użytkownika
Jacko
Zaawansowany forumowicz
Posty: 630
Rejestracja: 2008-11-15, 16:52
Lokalizacja: jastrzębie zdrój

Post autor: Jacko »

prawidłowo !!! :D
k64
Zaawansowany forumowicz
Posty: 320
Rejestracja: 2007-01-13, 17:04
Lokalizacja: Racibórz/zawada ks.
Kontakt:

Post autor: k64 »

idz do rzecznika praw (za darmo mu wysle list odpowiedni, wszystkie maile itd wyrukuj przygotuj sprawe i opisz). Mi sie udalo odzyskac 600zl na regeneracje turbiny . pozdrowka i nie poddawaj sie, na policje tez mozesz isc od razu, bylem przerabialem temat .
e36 M50B25 TURBO ! pierwsze m50 z 394 kucami na pokladzie bez kucia ;) / stage 3 in progress
e46 3.0 D Touring - od pkt. A - > B :)
www.k64.pl BMW Performance
Obrazek
Awatar użytkownika
gamek2
Maniak forumowy
Posty: 1969
Rejestracja: 2008-12-30, 16:09
Lokalizacja: Raciborz

Post autor: gamek2 »

k64, mozesz opisac jak sprawa wygladala bo niewiem od czego zaczac bo napisalem do allegro ale napisali mi ze mam jeszcze poczekac troche i sprobowac sie skontaktowac z sprzedajacym!!! co z tego jak on ma mnie w dupie i nie odbiera i nie odpisuje :evil: :evil: :evil:
k64
Zaawansowany forumowicz
Posty: 320
Rejestracja: 2007-01-13, 17:04
Lokalizacja: Racibórz/zawada ks.
Kontakt:

Post autor: k64 »

to idz na policje powiedz im co i jak, nie doczytalem... wszystko udokumentoj, wlasnie ja bylem w raciborzu, naszczescie nie zglaszalem tego bo w mojej sprawie byli bez radni, ale ty idz bo sprawa nie jest przedawniona, zglosiles do allegro to ok, idz na policje, dodatkowo mozesz isc do rz. sprawn konsumenta tez jest w raciborzu. powodzenia
e36 M50B25 TURBO ! pierwsze m50 z 394 kucami na pokladzie bez kucia ;) / stage 3 in progress
e46 3.0 D Touring - od pkt. A - > B :)
www.k64.pl BMW Performance
Obrazek
Awatar użytkownika
gamek2
Maniak forumowy
Posty: 1969
Rejestracja: 2008-12-30, 16:09
Lokalizacja: Raciborz

Post autor: gamek2 »

dzieki wlasnie tak zrobie :wink:
k64
Zaawansowany forumowicz
Posty: 320
Rejestracja: 2007-01-13, 17:04
Lokalizacja: Racibórz/zawada ks.
Kontakt:

Post autor: k64 »

na gore pojdziesz bodajze 4 pietro poko 406 ? nie pamietam dokladnie, bardzo mili sa i napewno pomoga ci, dodatkowo mozesz napierac do rzecznika praw , ale wszystko obrze opisz , zucisz im na biurko poczytaja poopowiadasz wszystko i gosc bedzie miec pieklo :sex: powodzenia,
e36 M50B25 TURBO ! pierwsze m50 z 394 kucami na pokladzie bez kucia ;) / stage 3 in progress
e46 3.0 D Touring - od pkt. A - > B :)
www.k64.pl BMW Performance
Obrazek
Awatar użytkownika
gamek2
Maniak forumowy
Posty: 1969
Rejestracja: 2008-12-30, 16:09
Lokalizacja: Raciborz

Post autor: gamek2 »

witam ostatnio dowiedzialem sie ze ten zlodziej nie oszukal tylko mnie jest zalozone forum z tym tematem z tegoco wiem koles zarobil juz niezla kase bo sprzedawal tez cb radia w dobrej kasie i na nich zarobil juz przeszlo 4 tys. a gdzie reszta! jak narazie nie dotarlismy jeszcze do wszystkich osob ktore oszukal!! ustalilismy juz ze jest w polsce i mieszka pod podanym adresem policja juz sie nim interesuje!! moge powiedziec ze zaczyna mu sie palic pod nogami!! bo oszustwo jest gorsze od kradziezy nie ma znaczenia na jaka kwote i w tym wypadku grozi mu od 8miesiecy do 10 lat wiezienia!! tak zostalismy opoinformowani przez policje :mrgreen:
ODPOWIEDZ