BMW KLUB

Sprawy o różnej tematyce
BBS

Post autor: BBS »

widzę że są tu równi i równiejsi LUCKY jest zrównany z błotem tylko dlatego że zauważył coś czego inni nie widzą a tłumaczenia Darexa nie są warte worka kłaków ,Lucki napisał klubowiczem a wszyscy adminem można być wszędzie ,śmieszni jesteście ,ina tym chcecie budować lojalność ech szkoda gadać tym bardziej ze jestem z waszego regionu ,wstyd mi .


a tak na marginesie El Diablo to jeśli to nie pierwsza sytuacja z Darexsem to można wiedzieć o co chodzi ,przepraszam ale jeśli taka osoba ma taka władzę na forum i BTS-ie to nie wiem czy warto tu w ogóle pisać ?

święta świętami ale sprawiedliwość musi być ,po świętach zapewne już tematu nie będzie lub usuniecie osoby które tomat zaczęły i są niewygodne albo zmienicie regulamin :twisted:
Awatar użytkownika
Krisstoff
Maniak forumowy
Posty: 812
Rejestracja: 2008-08-05, 21:21
Lokalizacja: Czernica

Post autor: Krisstoff »

Ariel tez kupił bmw specjalnie żeby zostać klubowiczem, a teraz po sprzedaniu jej nadal nim jest
Obrazek
BBS

Post autor: BBS »

ech szkoda gadać Krisstoff :cry:
Awatar użytkownika
El Diablo
Maniak forumowy
Posty: 1950
Rejestracja: 2009-01-09, 18:30
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza/Wittlich
Kontakt:

Post autor: El Diablo »

panowie jak widac zasady i regulamin nie tyczą sie wszystkich...
Awatar użytkownika
djmario
Site Admin
Posty: 1829
Rejestracja: 2009-06-23, 07:33
Lokalizacja: Dolce & Gabbana
Kontakt:

Post autor: djmario »

To może MIRAS skoro jest prezesem wypowiedzial by sie w tej kwestii i zrobił coś z tym :mad: :mad:
Latać bokiem to jo lubia wtedy w nosie sobie dłubia
Obrazek
Obrazek
Chroń mnie Boże przed mym samym bo pod maską mam barany :P
Pablo

Post autor: Pablo »

To ja proponuje tak: Kolebce odebrać admina, Darexa wykluczyc wogole z forum mi zdjac moda i klubowicza i bedzie git :twisted: :mrgreen:
DAREX

Post autor: DAREX »

El Diablo pisze:
DAREX pisze:Ja mogę być i na 15 forach jak będę chcia
w to nikt nie wątpi, i nikomu nic do tego... ale...
DAREX pisze:a rwd-klub stworzyłem a nie jestem klubowiczem
czyżby ?? nie umiesz się przyznać jak dorosły facet ?? :DDDD


LUCKY jak widzisz są równi i równiejsi.... :DDD
Ciebię potrafiono szybko pozbawić Klubowicza z powodu autka.....
Myślisz ze DAREX też tak szybko zostanie pozbawiony statusu ??

[url=http://img85.imageshack.us/img85/8715/darexklubowicz.jpg]Obrazek[/URL]
Zobacz moje ostatnie logowanie na rwd-klub, jestem bo jestem.
LUCKY pisze:Jesli chodzi o założenie przez ciebie tego klubu to bym sie kłocil ale to twoja sprawa.
Mówię że stworzyłem rwd-klub jako forum bo prosili mnie o to casus i łokiec
Pablo pisze:To ja proponuje tak: Kolebce odebrać admina, Darexa wykluczyc wogole z forum mi zdjac moda i klubowicza i bedzie git :twisted: :mrgreen:
hmm kuszące :mrgreen:

PS.

W Klubie wielbicieli akwarium też nie mógłbym być?? Następna rzecz jest taka że rwd-klub to nie forum ani klub BMW tylko o drifcie.
Ostatnio zmieniony 1970-01-01, 01:00 przez DAREX, łącznie zmieniany 1 raz.
Mystic888

Post autor: Mystic888 »

Proponuje dac mi klubowicza bo mam auto po Arielu, chce tez admina bo wypilem z Darexem flaszke i dajcie tez 2 zł, bo nie mam.
Zalosne zeby o takie gowna sie klocic. Ogolnie nie patrze kto jest kim na forum, czy klubowicze czy przyjaciele klubu to jacys nadludzie? Siedze na paru forach, ale nigdzie jeszcze nie spotkalem sie z taka segregacja...
Awatar użytkownika
Krzys
Site Admin
Posty: 6779
Rejestracja: 2006-12-19, 18:23
Kontakt:

Post autor: Krzys »

klocicie sie o cos o co nie powinniscie.
Nie ze sie czepiam albo stoje po czyjejs stronie, ale RWD nie istnieje miesiac(przez miesiac mozna spokojnie napisac 50 postow) a jak zauwazylem ze screna Darex nawet nie ma tych 50 postow juz nie mowiac ze nie jezdzi tam na spoty czy zloty. Fakt faktem Ariel juz nie ma BMW. Ale ma ten status za to co zrobil na naszym Zlocie. Nie bylo osoby ktora chciala byc spikerem, a on sie tego podjal i wyszlo mu to zupelnie fajnie i bezinteresownie. Jak wiadomo na zlocie wyroznilo sie pol naszego klubu i chwala im za to. Ale juz nie wracam do tego bo to sprawy wewnatrz klubowe o ktorych nie jeden urzytkownik nie ma bladego pojecia. I jesli ktos wyciaga wnioski po wyczytanych postach to niech sie zastanowi czy aby napewno wieszac na kims psy. Darek moze nie jest idealny pod niektorymi wzgledami, ale na administracji zna sie jak nie jeden admin na jakimkolwiek forum. Dlatego dumny jestem i klub powinien byc dumny ze takiego kolege tutaj mamy. Lucky ja cie bardzo lubie, ale widzialem cie moze z 2 razy na jakichkolwiek imprezach BTSu i starta BMW nie byla jedynym powodem. Jesli bylo by inaczej, to mimo sprzedarzy auta, dalej bylbys klubowiczem. Nie szukajmy dziury w calym bo nie chce kazdemu wytykac osobno bledow bo nie na tym rzecz polega. Jestesmy po bialo niebieskiej stronie i tak ma zostac.

Wesolych Świat zycze Arielowi, Lucky'iemu i Darexowi.
[you], wiesz jakie s� �arty elektryka???
- PORA�AJ�CE :lol:
Awatar użytkownika
El Diablo
Maniak forumowy
Posty: 1950
Rejestracja: 2009-01-09, 18:30
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza/Wittlich
Kontakt:

Post autor: El Diablo »

DAREX pisze:rwd-klub to nie forum ani klub BMW tylko o drifcie
to fakt... sorki Darex. Amen.
Pablo pisze:mi zdjac moda i klubowicza i bedzie git
wystarczy tylko poprosić...
Ariel

Post autor: Ariel »

Krisstoff pisze:Ariel tez kupił bmw specjalnie żeby zostać klubowiczem, a teraz po sprzedaniu jej nadal nim jest
do mnie bijesz ? masz problemy jakies? widze takie gadki-szmatki to mnie sciska, za przeproszeniem gow** wiesz w dup*** byles i chcesz zaswiecic?
Krzys pisze:Fakt faktem Ariel juz nie ma BMW. Ale ma ten status za to co zrobil na naszym Zlocie. Nie bylo osoby ktora chciala byc spikerem, a on sie tego podjal i wyszlo mu to zupelnie fajnie i bezinteresownie.
Krzys jezeli mamy wysluchiwac od jakis pajacykow ubolewania bo nie maja nicku na czerwono to mozecie mi zdjac ten status, swiat mi sie nie zawali. Nie raz juz pomoglem w organiazcji imprez klubu i robie to z fascynacji do tej marki, a nie po to by sie komus podlizac. Jestem na forum od samego poczatku i znam tu spora wiare i wystarcza. Tyle ode mnie.

Pozdrawiam
Pablo

Post autor: Pablo »

prosze
Zablokowany