BMW E 36 COUPE 323i Vanos

Sprawy o różnej tematyce
devro

BMW E 36 CoUPE 323i Vanos

Post autor: devro »

wie ktos moze cos na temat tego samochodu ????

http://moto.allegro.pl/item210651332_bm ... vanos.html

pozdr.
adamwsb

Post autor: adamwsb »

ja nic nie wiem :) ale nie wyglada zle
BaracuSS

Post autor: BaracuSS »

To taki sam model co ja mam :D , ma troszke wiekszy moment obrotowy, troszke mniej pali od zwyklej 325i. Ten rocznik ma juz nowsze fotele (mam ta sama tapicerke tylko nie pol skory), widze ze wyposazenie to same z wyjatkiem tego ze ten ma tylne szyby uchylane elektronicznie a ja manualnie.Dzieki VANoSoWI fajnie wciska juz od 3tys obrotow :D Zreszta zobacz sobie moj temat w dziale NASZE BMW.
Ficek

Post autor: Ficek »

Niewidzialem jeszcze zeby tylne szyby byly uchylane elektronicznie :) Fajny bajer :)
Awatar użytkownika
Przygoda
Maniak forumowy
Posty: 3297
Rejestracja: 2007-07-01, 21:58
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: Przygoda »

dzieki devro za wrzucenie tutaj zapytania o w/w auto
i mam prosbe jesli w/w bawarke ktos zna to prosilbym o opinie czy jest warta zainteresowania
z gory dzieki
Obrazek

było E36 316i sedan... było E36 320i coupe ... było kolejne E36 320i coupe ... było E46 316i ... JEST E39 528i :)
Awatar użytkownika
franz3xxi
Maniak forumowy
Posty: 2175
Rejestracja: 2007-02-18, 16:20
Lokalizacja: Pszów

Post autor: franz3xxi »

ja tez nic nie wiem o tym samochodzie ale juz go gdzies widzialem :P :)
Obrazek
Awatar użytkownika
kisol
Zaawansowany forumowicz
Posty: 666
Rejestracja: 2007-03-22, 23:59
Lokalizacja: Wodzisław Śl

Post autor: kisol »

bardzo dobry silnik ciagnie juz od dolu nie to co moje 2.5 lubi 4tys i wyzej :D ale najlepszy silnik 2.8 mocny i ekonomiczny
devro

Post autor: devro »

dzieki chlopaki ale czekam jeszcze na wypowiedz E30fast, kolega jest z pawlowic, wiec powinien tego sprzedawce znac :)

pozdr.
e30fast

Post autor: e30fast »

a no witam witam powiem tak nie znam tego uzytkownika tego samochodu ale widzialem ja pare razy w pawlowicach wyglada ladnie ale czy jest szanowana na ulicy tego juz nie mozna powiedziec ... tu pisk tam pisk i takie tam ogolnie samochod mi sie podoba . najlepiej zajedz tam i zobacz co to jest we wercie tak zwanie :)
ODPOWIEDZ