PB98 by LOTOS

Sprawy o różnej tematyce
Armani

PB98 by LOTOS

Post autor: Armani »

Ale oni maja paskudne PB :/ dzisiaj zalałem u nich 98mke za 50zl i po 53km Bunia zaczęła kaszleć :/ beznadzieja wczoraj za 25zl lałem 95tke z Orlena ( babka mi proponowała model Ferrari to jej podziękowałem i powiedziałem ze jeżdżę BeEmKa hehe ) i bez problemu 60km zrobiłem :) a najlepsze z PB jest na Shellu 98mka V-Power :) za 50zl 130km zrobione :) a wy co sadzicie o PB na innych stacjach? :) o Podtlenku LPG nie pytam :P:D
Mystic888

Post autor: Mystic888 »

Ja leje na lotosie tylko 98 i problemow nie mam zadnych. Na auchanie tez mi sie zdarzylo lac 98 i nic sie nie dzialo. A co do Shella to jak dla mnie przereklamowane paliwo. Tylko na 95 cos mi auto szaleje, obojetnie gdzie naleje.

Moze jeszcze letnie paliwo maja?
zlydawca

Post autor: zlydawca »

Albo chszczone paliwko maja :roll: a co do tego modelu ferrari Armani myslałem ze jebne ze smiechu :mrgreen:
Awatar użytkownika
Krzys
Site Admin
Posty: 6779
Rejestracja: 2006-12-19, 18:23
Kontakt:

Post autor: Krzys »

te spalanie zalezy od bardzo wielu czynnikow. Wystarczy ze chlodniej i juz kilometry sie urywaja. Wystarczy kogos wyprzedzic i znowu. Jakos nie chce mi sie wierzyc ze na shellu zrobiles o 100% wiecej kilometrow. To ja na baku powinienem 1200 zrobic spokojnie na 60 litrach.
[you], wiesz jakie s� �arty elektryka???
- PORA�AJ�CE :lol:
Armani

Post autor: Armani »

no takie naciagane 130 zrobielm z dojazdem na cpn udalo sie :kolebka:

[ Dodano: 26 Listopad 2009, 07:23 ]
Nie ma to jak V-pover racing za 5.15zl za litr wczoraj przypadkiem nalalem ale samochod chodzi jak rakieta :)

[ Dodano: 27 Listopad 2009, 13:47 ]
wczoraj przypadkiem nalalem na Shellu V-pover v-racing za 5.15zl/L to bunia szalala jak na nitro hehehe :)
damianf4
Małopiszący
Posty: 17
Rejestracja: 2009-06-22, 20:21
Lokalizacja: strumieñ

Post autor: damianf4 »

ja osobiście w swoich betkach nie odczuwałem czy to 95, 98 czy V power
więc lałem co naj tańsze bo i tak nie spali więcej niż wleje.
jedyną różnice poczułem w motocyklu honda który zatankowałem auchanie to moc spadła ze 99KM na 9 KM i już nigdy nie chcę o ich paliwie słyszeć.

jak nie widać różnicy to po co przepłacać truć wszystko na gaz
pazura
Maniak forumowy
Posty: 1452
Rejestracja: 2009-05-08, 06:31
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Post autor: pazura »

Ja miałem rózne sytuacje ze stacjami.. W Jastrzebiu otworzyli orlen, przez pierwsze 3 miesiace paliwo wysmienite :) (Verva diesel) potem coraz gorsze no i w sumie verva diesel juz sie nie rozni od zwyklego diesla. Lecimy dalej statoil w Jastrzebiu, tankowalem droższe paliwo (diesel) wszystko ok, lecz VERVA z orlenu byla lepsza :) Następnie Shell, ¯ory koło kauflandu, tam dawno nie tankowalem, ale kiedyś mieli dobre paliwo, różnica między V-power, a zwyklym była zauważalna. Shella w ¯orrach przy wisłostradzie nie polecam.. :P tak samo shell w warszowicach. Orlen w strumieniu jak narazie ok :) BP jastrzebie? Dzisiaj zatankowałem ULTIMATE jak narazie ok :) w zime diesel bede starał sie ze statoil. Podsumowując, próbuje wszystkeigo po kolei :D i nie można oceniac ze shell czy orlne jest [na forum nie przeklinamy] czy tam inny.. Bo jeden shell jest dobry, a druga stacja tej samej firmy ma już beznadziejne paliwo.. Jeszcze jedno.. apropo lotosu.. dziwnym zbiegiem okoloczności, po zatankowaniu na tej stacji padła mi pompka paliwa, a dzien pozniej wtryskowa... :> raz też tankowalem z lotosu to lepsze paliwo ale benzyne do samochodu ojca no i nie bylo najlepsze... Tyle
Awatar użytkownika
zawias
Maniak forumowy
Posty: 907
Rejestracja: 2009-06-14, 00:08
Lokalizacja: SOSNOWIEC

Post autor: zawias »

lanie Vpowera do dwulitrówki to tez mija sie z celem , moze idzie szybciej bo tez tego doświadczyłem , ale jak coś jest dedykowane do mocniejszego to niech tak zostanie , czasami 95 z BP zachowywała sie lepiej niż Vpower racing z Shella :razz:
kris185
Małopiszący
Posty: 23
Rejestracja: 2008-07-13, 20:43
Lokalizacja: Ruda Śląska

Post autor: kris185 »

Tankuje cały czas na stacji BP 95 lub 98 różnicy nie odczułem i jeszcze ani razu się nie sparzyłem paliwo dobre. Mowa o stacji W rudzie Śląskiej (wirek)
Jak jeżdżę firmówką to tez tankuje na BP leje diesla zwykłego i ulitimade i też różnicy nie odczułem, tankowałem też na orlenie osobiście żadnych różnic nie odczułem :???:
Daniel
Maniak forumowy
Posty: 900
Rejestracja: 2007-08-18, 15:50
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Kontakt:

Post autor: Daniel »

Tankowałem w SJZ na BP 95 i 98 sporo czasu i zawsze jak przyspieszalem czulem lekkie szarpanie od ponad roku tankuje 98 na Statoil i jak reka odjął szarpanie autko idzie lepiej !!!
W rękach maszyny jesteśmy tylko zabawką !
Awatar użytkownika
DREE
Zaawansowany forumowicz
Posty: 558
Rejestracja: 2009-03-17, 11:31
Lokalizacja: Pszów

Post autor: DREE »

Ja wypowiem się może w innej kwestii-LPG-gazu...nie polecam tankować na BP na Pszowskiej :573: :573: po zatankowaniu tam auto nie miało mocy i gasło na jałowym biegu,natomiast tankuje benzynę i gaz na Orlenie w Rydułtowach na Raciborskiej i nie narzekam paliwo ok :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Mystic888

Post autor: Mystic888 »

Odswiezam :)


W 2009 roku na tych stacjach paliw kontrolerzy znaleźli najwięcej uchybień:
1. Lotus GR, ul Wręczycka 11 B - Częstochowa
2. Lukoil Polska, ul. Kolista 5 - Katowice
3. PPUH Hamer, ul. Wyszyńskiego 85 - Piekary Śląskie
4. Muration Trading, ul. Modrzewiowa 1 - Poręba
5. PKN Orlen, ul. Górnośląska 42 - Pszczyna
6. FHU Ross-Partner, ul. Wojska Polskiego 138 - Sosnowiec
7. Auto Shot, ul. Gliwicka 92 - Sośnicowice
8. LDS, ul. Koziegłowska 52 - Woźniki
Stacje LPG:
1. PHU ZET, ul. Rzemieślnicza 1 - Czeladź
2. Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej, ul. Toszecka 11 - Gliwice

by wp.pl
Awatar użytkownika
El Diablo
Maniak forumowy
Posty: 1950
Rejestracja: 2009-01-09, 18:30
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza/Wittlich
Kontakt:

Post autor: El Diablo »

Mystic888 pisze:znaleźli najwięcej uchybień
dotyczących jakości paliwa ??
Mystic888

Post autor: Mystic888 »

http://finanse.wp.pl/kat,104122,title,S ... omosc.html


Tu macie caly artykul, zaraz poszukam calego tego raportu
Awatar użytkownika
El Diablo
Maniak forumowy
Posty: 1950
Rejestracja: 2009-01-09, 18:30
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza/Wittlich
Kontakt:

Post autor: El Diablo »

niezły kanał.... :???:
ODPOWIEDZ