V Zlot BMW Klub Podbeskidzie - 12.06.2011r.

Relacje, fotki i inne sprawy dotyczące imprez nie tylko klubowych
Sobik
Małopiszący
Posty: 40
Rejestracja: 2009-06-09, 12:22
Lokalizacja: Mszana koło Wodzisławia Śl.

Post autor: Sobik »

ja też jadę z jastrzębia:)
bujalek
Zaawansowany forumowicz
Posty: 217
Rejestracja: 2010-07-06, 17:20
Lokalizacja: california

Post autor: bujalek »

Jeśli pogoda będzie to 8:30 będę na IKEI w Katosach i można ruszać dalej ;)
Awatar użytkownika
zdziaszek
Zaawansowany forumowicz
Posty: 355
Rejestracja: 2008-06-28, 22:09
Lokalizacja: SRB

Post autor: zdziaszek »

Miałem pojechać i już się nie mogłem doczekać, niestety wypadek w pracy pokrzyżował plany ;/;/
"...ciesz się tym co masz, nie wymagaj za wiele..."

PRFESJONALNY MONTAŻ ORAZ SERWIS INSTALACJI TV, TV-SAT :)
KajzeR
Zaawansowany forumowicz
Posty: 85
Rejestracja: 2011-02-01, 20:54
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Post autor: KajzeR »

przemo85 pisze:
Chyba taka propozycja każdego zaspokoi :PP Proponowane godziny to godziny odjazdu. jeśli się mylę to prosze o poprawienie...

REAL DG / JASTRZęBIE Mc Donald 8.30

IKEA KATOWICE / ¯ORY Biedronka 9.00

AUCHAN Mikolow 9.30
no to ok :wink: Ja proponuje tylko żeby Wszyscy w ¯orach byli tak o 8.50 żebyśmy wyjechali o 9.00 z ¯or na Mikołów :wink:

A co do Jastrzębia myślę ze 8.20 zbiórka 8.30 wyjazd z pod Mc na ¯ory (Biedronka) :wink:
FaTuM

Post autor: FaTuM »

Sebć30 no bedzie ,bo tez pozałatwiałem paru moze 10 dobijemy :D
Aurel Przyjedz tak to stacja Crab Rybnik-Radlin-Popielów ta na Wodzisławskiej . Zbiórka o 7:30 ale napewno jak wyjedziemy o 8 nikt sie nie obrazi ,bo widze , ze zbiórka w Zorach sie przeciagla ;) Trzeba podzistać zapoznać i zapalić papierosa :D

Moloch podjedz na Craba ;)

Trasa Rybnik - Zory z tego co mi wiadomo dalej zamknieta o strasznie kiepski dojazd ,bo tam ciagle kopią i trzeba przez Boguszowice wiec mysle , ze Popielów-Jankowice-Swierklany-Zory dużo blizej i lepsza droga po części ;) Trzeba też patrzeć na tych co przyjadą na glebie :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:


Jak co to dzwoncie do mnie 783672013
Awatar użytkownika
wbs
Maniak forumowy
Posty: 931
Rejestracja: 2010-08-20, 11:05
Lokalizacja: Katowice / Krosno

Post autor: wbs »

bujal pisze:Jeśli pogoda będzie to 8:30 będę na IKEI w Katosach i można ruszać dalej ;)
spoko,ale wyjezdzasz o 8 30?
Obrazek
bujalek
Zaawansowany forumowicz
Posty: 217
Rejestracja: 2010-07-06, 17:20
Lokalizacja: california

Post autor: bujalek »

Przyjadę dopiero o 8:30 poczekamy jeszcze na parę osób i polecimy ;)
Awatar użytkownika
Przygoda
Maniak forumowy
Posty: 3297
Rejestracja: 2007-07-01, 21:58
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: Przygoda »

jesli nie ma innej drogi wjazdowej niz ta ktora ja tam wjezdzalem to Ty wbs tam nie dasz rady wjechac na tej glebie ... albo dzwigasz do góry albo zostawisz auto na ulicy obok :D :D :D
Obrazek

było E36 316i sedan... było E36 320i coupe ... było kolejne E36 320i coupe ... było E46 316i ... JEST E39 528i :)
FaTuM

Post autor: FaTuM »

wbs ma dzwigniete :D:D haha ehhh , ale Przygoda jak to ? To tam niema innej drogi jak są przygotowania ,a wiem , ze duzo ludzi szykuje polozyc bolidy na ziemie :neutral: :570: trzeba na forum od nich poczytac. ehhh ale rok temu tez pieknie nie mieli ....
Awatar użytkownika
Przygoda
Maniak forumowy
Posty: 3297
Rejestracja: 2007-07-01, 21:58
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: Przygoda »

byłem na miejscu zlotu tylko niemialem duzo czasu bo bylem tam przejazdem podczas wykonywania obowiazkow sluzbowych ... to tak jak juz pisalem miejsce do palenia gumy tragedia dziury w asfalcie zjazd z ul. Mikołowskiej do parkingu gdzie ma sie odbyc zlot to dla glebogryzaczy potezny uskok i droga szutrowa z dziurami (nie wiem czy nie gorsza jak ta co jezdzilismy na podbeskidzie na płyte lotniska)

pisałem u nich na forum wrzucali zdjecia z zumi ... ale zdjecia z zumi w stosunku do tego co widzialem jakies 3 tygodnie temu to wogole nie to samo ... na srodku parkingu (duzego) jest wywalone ogrodzenie (teren jakis wydzielony na srodku w kształcie kwadratu) ogrodzenie wbite w asfalt

u nich na forum pisali ze duzo miejsca i dobre rowne drogi ... jesli jest inna droga dojazdowa bez uskokow dziur itp. to wbs na swojej glebie moze wjedzie ... a jesli wjazd bedzie od tej strony co ja wjezdzalem to ja wogole tego niewidze
Obrazek

było E36 316i sedan... było E36 320i coupe ... było kolejne E36 320i coupe ... było E46 316i ... JEST E39 528i :)
FaTuM

Post autor: FaTuM »

wlasnie przygoda przeczytalem Twoje posty na big 4 hmmm teraz sam juz mam dylemat co z gleba .... no , a z zumi to tragedia ;) Ale mysle ze daja rade chlopcy ;) Rok temu na -60 tarłem jak trampkami w podstawówce i straciłem 2 gumy tym razem bedzie seria :D
bujalek
Zaawansowany forumowicz
Posty: 217
Rejestracja: 2010-07-06, 17:20
Lokalizacja: california

Post autor: bujalek »

To najwyżej kto turkiem jedzie to dechy brać będziemy pomosty budować :mrgreen:
Awatar użytkownika
Moloch
Maniak forumowy
Posty: 2064
Rejestracja: 2011-05-16, 21:54
Lokalizacja: Godów

Post autor: Moloch »

hee to ja chyba zostawie auto w górze :mrgreen:
Awatar użytkownika
wbs
Maniak forumowy
Posty: 931
Rejestracja: 2010-08-20, 11:05
Lokalizacja: Katowice / Krosno

Post autor: wbs »

Przygoda pisze: jesli jest inna droga dojazdowa bez uskokow dziur itp. to wbs na swojej glebie moze wjedzie
Jak jest inna droga to "MO¯E" dojadę? :shock: O kutwa.. panowie zabierać deski calówki dla Wbsa, a ja pójdę zdziubać palety wieczorem i będą deski :P

EDIT: Jak na -60 fatum tarłeś to jak ja na 120 przejadę :P
Obrazek
FaTuM

Post autor: FaTuM »

wbs poradzimy sobie wezme pare sklejek z roboty ;) Niech każdy wezmie grila i pare desek najwyzej potem spalimy :D


P.S

Bede miał klucz nie jednemu sie sprzyda haha
ODPOWIEDZ