[E34] 525i Daily American Car by Kaper // Aerodynamikpaket

Tu zamieszczamy fotki i szczegółowy opis naszych beemek
Awatar użytkownika
Kaper
Maniak forumowy
Posty: 2620
Rejestracja: 2010-06-09, 17:04
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Kaper »

Zderzak pomalowany poskładany gotowy (prawie) do założenia wygląda tak:


Obrazek

Obrazek

Obrazek
zdjęcia robione wykałaczką

I znalazłem jedno zdjęcie E34 z takim zderzakiem w moim kolorze więc musi wyjść podobnie u mnie:

Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Crookers
Małopiszący
Posty: 16
Rejestracja: 2014-06-30, 21:08
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post autor: Crookers »

pikne to będzie zderzaczek malina :D świetnie to będzie wygladać :bmw:
PRIMO
Przyjaciel klubu
Posty: 2331
Rejestracja: 2011-08-10, 21:26
Lokalizacja: Pielgrzymowice / SJZ

Post autor: PRIMO »

zakładaj, podłącz te obrysówki i wrzuć swoje zdjecie a nie tam z neta ;p
NO SPEED NO FUN ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
gamek2
Maniak forumowy
Posty: 1969
Rejestracja: 2008-12-30, 16:09
Lokalizacja: Raciborz

Post autor: gamek2 »

zderzak siadzie to bedzie ladnie a co do yellow to odpusc a juz lepiej zrob BH :wink: przynajmniej nie bedziesz mial problemu z policja
Pablow
Zaawansowany forumowicz
Posty: 267
Rejestracja: 2011-09-24, 16:27
Lokalizacja: Chorzów/Częstochowa

Post autor: Pablow »

miodzio :D fajny pomysł :)
whucrew
Maniak forumowy
Posty: 1188
Rejestracja: 2009-12-04, 16:15
Lokalizacja: Drogomy�l

Post autor: whucrew »

zderzak jest M.E.G.A ! Uwielbiam takie graty :br: A co do lamp to tak jak gamek pisze raczej wolałbym BH ale.. oklej lampy a jak nie będzie pasić to zerwiesz... Zobaczymy :wink:
Wsiadam i...�apie kierownice jak zorro lejce w mojej pi�knej beemce, numeromania na liczniku, sam sobie g�o�no komentuje to co w radioodbiorniku..
Awatar użytkownika
Kaper
Maniak forumowy
Posty: 2620
Rejestracja: 2010-06-09, 17:04
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Kaper »

rozglądałem się za gwintem na sam przód i znalazłem chłopa co takie coś robi:

http://olx.pl/oferta/gwintowane-zawiesz ... 7Pe3x.html

idzie fajnie posadzić auto nie to co na tatesco (przynajmniej w E34) Co sądzicie ? Są jakieś wady takich 'samoróbek' ?

Z nowości to to :roll:

Obrazek

Nie chce mi się już komentować takich czynów bo bym musiał puścić konkretną wiązankę. Ktoś ma jakiś pomysł jak to tymczasowo zatuszować ? jakieś glinki albo coś ? rysa jest głęboka tak jak widać
Obrazek
Pablow
Zaawansowany forumowicz
Posty: 267
Rejestracja: 2011-09-24, 16:27
Lokalizacja: Chorzów/Częstochowa

Post autor: Pablow »

glinka nic nie da, jedynie kup pod kolor z pod maski troche lakieru i wykałaczką nałóż... żeby się tam woda nie dostawała, jak to dobrze zrobisz i potem papierem wodnym wyrównasz i polerka to może zniknąć w 70-80%, ale idealnie raczej już nie będzie :/
Awatar użytkownika
Kaper
Maniak forumowy
Posty: 2620
Rejestracja: 2010-06-09, 17:04
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Kaper »

Pablow, no tak zrobię... farbę mam ze zderzaka. Auto mam zamiar malować gdzieś na jesień ale w tym chorym kraju nie mogę tego zaplanować na 100%. A ty bawisz się w polerki aut co nie ? Tak pytam w razie czegoś tak na przyszłość :razz:
Obrazek
PRIMO
Przyjaciel klubu
Posty: 2331
Rejestracja: 2011-08-10, 21:26
Lokalizacja: Pielgrzymowice / SJZ

Post autor: PRIMO »

gwint samoróbka ?
Lepiej wsadź jaki KIT amor + sprężyna ;)
NO SPEED NO FUN ;)
Obrazek
Pablow
Zaawansowany forumowicz
Posty: 267
Rejestracja: 2011-09-24, 16:27
Lokalizacja: Chorzów/Częstochowa

Post autor: Pablow »

ta bawie sie :)

ten plastik na zderzaku z napisem BMW ma jakąś ukrytą opcje? xD wyskoczy stamtąd jakiś AK40?
kris///
Małopiszący
Posty: 4
Rejestracja: 2011-06-05, 22:14
Lokalizacja: slask

Post autor: kris/// »

Ladniutka a te rysy się niewypowiadam ktoś zalawil mi tak e46:(
whucrew
Maniak forumowy
Posty: 1188
Rejestracja: 2009-12-04, 16:15
Lokalizacja: Drogomy�l

Post autor: whucrew »

za tę ryse to gościa prostow w ryj ... :wink: A co do zderzaka jeszcze to teraz by się przydały jakieś lepsze lusterka.. :bmw:
Wsiadam i...�apie kierownice jak zorro lejce w mojej pi�knej beemce, numeromania na liczniku, sam sobie g�o�no komentuje to co w radioodbiorniku..
kris///
Małopiszący
Posty: 4
Rejestracja: 2011-06-05, 22:14
Lokalizacja: slask

Post autor: kris/// »

Lusterka są gitara tez takie mam :)
Awatar użytkownika
Kaper
Maniak forumowy
Posty: 2620
Rejestracja: 2010-06-09, 17:04
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Kaper »

Co do tego gwintu to w sumie czemu nie... jak jest dobrze zrobiony to czemu nie :wink: teoretycznie tam się nie ma co zepsuć. Jedynie wycieknąć może amor - ale przecież tak jak pisze w ogłoszeniu - mogę samemu dać mu amor ;) więc jak np. kupię pewny amor ? zobaczymy jeszcze jest czas.
Pablow pisze:ten plastik na zderzaku z napisem BMW ma jakąś ukrytą opcje? xD wyskoczy stamtąd jakiś AK40?
ekran LCD :razz: muszę coś wymyśleć z tą zaślepką bo jak ona wejdzie na zatrzaski to potem, żeby ją sciągnąć to trzeba wszystkie listwy sciągać i z tyłu takie ząbki pozaciskać żeby wyskoczyła. A przecież nie będę jeździł z tą blendą 365 dni w roku (tylko jakieś 300) także cały czas kombinuję co i jak żeby szło łatwiej zdejmować te blendę
whucrew pisze:przydały jakieś lepsze lusterka
lusterka m5 mi się osobiście jakoś specjalnie nie podobają poza tym ceny zabijają. Najbardziej mi się podobają przedliftowe ale jako, że mam auto polift to zostawiam takie jakie są.

Ktoś mi powie, jak w E34 wygląda sprawa z us'ami ? chce wsadzić żarówkę 2 włóknową ale trzeba oprawki i wtyczki. Nie chce robić dodatkowej żarówki tak jak robiłem w E36. Słyszałem, że z tylnej lampy idzie podmienić w E36 a jak w E34 ? ktoś coś wie na ten temat ? Albo gdzie w pobliżu kupię takie oprawki i wtyczki ?
Obrazek
ODPOWIEDZ