[E36] Cabrio by Majkel

Tutaj przedstawiamy galerie byłych autek użytkowników forum BTS
whucrew
Maniak forumowy
Posty: 1188
Rejestracja: 2009-12-04, 16:15
Lokalizacja: Drogomy�l

Post autor: whucrew »

Ok . Rozumię. Ale szkiełka wewnętrzne musiałeś przełożyć tak? Bo te kloszę widzę nie są pod soczewkę ?
Wsiadam i...�apie kierownice jak zorro lejce w mojej pi�knej beemce, numeromania na liczniku, sam sobie g�o�no komentuje to co w radioodbiorniku..
majkel
Małopiszący
Posty: 15
Rejestracja: 2015-12-21, 17:57
Lokalizacja: Zawiercie

Post autor: majkel »

whucrew pisze:Ok . Rozumię. Ale szkiełka wewnętrzne musiałeś przełożyć tak? Bo te kloszę widzę nie są pod soczewkę ?
Jeśli byś się decydował to spytaj, pod soczewkę też chyba mają.
majkel
Małopiszący
Posty: 15
Rejestracja: 2015-12-21, 17:57
Lokalizacja: Zawiercie

Post autor: majkel »

Od majówki zaczynam sezon. Udało się już dokończyć SWAP, na koniec wpadła szpera z nowymi uszczelniaczami i olejem + grube półosie, podłączyłem lędźwie i OBC18 z manetką. Lampy już założone, zrobione jeszcze parę drobiazgów a 10w60 Valvolina nigdzie nie ucieka :) Szpera ładnie spina, 3,15 jak dla mnie idealne przełożenie. Wpadł końcowy MG Motorsport, 76mm ścięty ze skosa, końcówki o różnej długości, nie jest za głośny co mnie cieszy. Auto jest skręcone tak żeby wchodziło do garażu i w miarę rozsądnie jeździło się na codzień, bo tak ma mi służyć przez sezon. Opony ostatecznie tył TOYO Proxes T1R 215/40, przód Pirelli P Zero Nero 205/40
Wrzucam tylko kilka zdjęć bo za długo mi to schodzi, resztę dorzucę w wolnej chwili, i tak robione telefonem. Komentujcie :)


Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Piet
Zaawansowany forumowicz
Posty: 150
Rejestracja: 2015-02-01, 09:22
Lokalizacja: Siewierz

Post autor: Piet »

Widać że mnóstwo wsadzonego czasu, serca i hajsu :) jak dla mnie rewealcyjne Cabrio :bmw: nic tylko dbać i cieszyć się z jazdy :) powiedz mi jakie odczucia na tym gwincie z AP ? ma ustawienie twardości ? czy beton ?
PRIMO
Przyjaciel klubu
Posty: 2331
Rejestracja: 2011-08-10, 21:26
Lokalizacja: Pielgrzymowice / SJZ

Post autor: PRIMO »

naprawde dobry bezdasznik :)
NO SPEED NO FUN ;)
Obrazek
majkel
Małopiszący
Posty: 15
Rejestracja: 2015-12-21, 17:57
Lokalizacja: Zawiercie

Post autor: majkel »

Piet pisze:Widać że mnóstwo wsadzonego czasu, serca i hajsu :) jak dla mnie rewealcyjne Cabrio :bmw: nic tylko dbać i cieszyć się z jazdy :) powiedz mi jakie odczucia na tym gwincie z AP ? ma ustawienie twardości ? czy beton ?
Dzięki. Co do gwintu - kupiłem nówkę i ma może 3 tys. przebiegu. Póki co polecam. Regulacji nie ma, choć są wersje z regulacją ale trochę droższe. Przód jest jak dla mnie super, tył zależy - jak będziesz wozić kogoś z tyłu przy szerokim kole pewnie będzie za miękki. Ja zastanawiam się nad twardszymi sprężynami na tył, zobaczymy.
Na ostatnich zdjęciach gwint jest tak skręcony, że przód może zejść jeszcze 3,5 cm w dół, tył 1-1.5 cm (auto było z pustym zbiornikiem). Ja AP polecam, rozważ również ISC bo też jest dobry a chyba nieznacznie droższy
Awatar użytkownika
Ciapek540
Zaawansowany forumowicz
Posty: 442
Rejestracja: 2014-10-06, 14:15
Lokalizacja: Świętochłowice

Post autor: Ciapek540 »

Jestem pod wrażeniem :)
^^
Awatar użytkownika
Alexof
Maniak forumowy
Posty: 1001
Rejestracja: 2009-04-23, 07:43
Lokalizacja: Wodzisław Śląski

Post autor: Alexof »

Naprawdę ładne cabrio. Środek bardzo mi się podoba. Szkoda trochę tyłu bo dość duża luka jest - ale i tak robi samochód robotę.

Pozdro!
BYŁO: E30 M20B27 -> M50B20 SEDAN
BYŁO: E39 M62B35 SEDAN
BYŁO: E36 M52B20 -> M52B28 TOURING
BYŁO: E36 M43B18 CABRIO
BYŁO: E36 M50B25 GRUZCOUPE
BYŁO: E36 M50B20 GRUZSEDAN
JEST: E36 M43B16 SEDAN
JEST: E38 M62B35 M SPORT
majkel
Małopiszący
Posty: 15
Rejestracja: 2015-12-21, 17:57
Lokalizacja: Zawiercie

Post autor: majkel »

Alexof pisze:Naprawdę ładne cabrio. Środek bardzo mi się podoba. Szkoda trochę tyłu bo dość duża luka jest - ale i tak robi samochód robotę.

Pozdro!
Wiem, tył już jest poprawiony, jest idealnie równo z przodem. Zdjęcia dodam jak umyje auto bo jeździ na codzień.
Awatar użytkownika
Alexof
Maniak forumowy
Posty: 1001
Rejestracja: 2009-04-23, 07:43
Lokalizacja: Wodzisław Śląski

Post autor: Alexof »

majkel pisze:
Alexof pisze:Naprawdę ładne cabrio. Środek bardzo mi się podoba. Szkoda trochę tyłu bo dość duża luka jest - ale i tak robi samochód robotę.

Pozdro!
Wiem, tył już jest poprawiony, jest idealnie równo z przodem. Zdjęcia dodam jak umyje auto bo jeździ na codzień.
W takim razie będzie bardzo dobrze!
BYŁO: E30 M20B27 -> M50B20 SEDAN
BYŁO: E39 M62B35 SEDAN
BYŁO: E36 M52B20 -> M52B28 TOURING
BYŁO: E36 M43B18 CABRIO
BYŁO: E36 M50B25 GRUZCOUPE
BYŁO: E36 M50B20 GRUZSEDAN
JEST: E36 M43B16 SEDAN
JEST: E38 M62B35 M SPORT
majkel
Małopiszący
Posty: 15
Rejestracja: 2015-12-21, 17:57
Lokalizacja: Zawiercie

Post autor: majkel »

Wrzucam zdjęcie znalezione w necie z zeszłego roku i pare zrobionych dziś z finalnym spasem do codziennej jazdy. Niżej i szerzej nie będzie. Uważam że kompromis jest zachowany, chociaż uważać trzeba bo łatwo o coś zahaczyć :) W między czasie zmagam się z szybą dachu, nowa szyba okazuje się być twardsza i minimalnie mniejsza niż oryginał, przez co trzeba było przeszyć suwaki bo robiła się szpara między klapą dachu, a po tym zabiegu materiał wyłazi spod uszczelek i tak w kółko, ehh;/

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
PRIMO
Przyjaciel klubu
Posty: 2331
Rejestracja: 2011-08-10, 21:26
Lokalizacja: Pielgrzymowice / SJZ

Post autor: PRIMO »

naprawde dobre cabrio ! :]
NO SPEED NO FUN ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
lazi
Małopiszący
Posty: 66
Rejestracja: 2015-03-22, 21:15
Lokalizacja: SPS

Post autor: lazi »

Naprawdę mega ładne cabrio ! Zrobione z gustem i klasą :)
BMW - Radość z jazdy..
Moja coupe`ta : -> /viewtopic.php?t=22060 <-
majkel
Małopiszący
Posty: 15
Rejestracja: 2015-12-21, 17:57
Lokalizacja: Zawiercie

Post autor: majkel »

Auto sprzedane, temat do archiwum. Zostaje na śląsku, dokładnie w rudzie śląskiej w bardzo dobrych rękach ;)
Zablokowany