[E34] jaki silnik lepszy ??

Czyli wszystko o akcyzie, podatkach, ubezpieczeniach, prawie drogowym, porównania modeli, czy warto kupić BMW Exx, gadżety, ciekawostki, historia,nowości itp.

który silnik lepszy ??

Czas głosowania minął 2010-04-02, 17:15

525 tds
1
3%
525 tds
1
3%
525 bezyna + Lpg
15
47%
525 bezyna + Lpg
15
47%
 
Liczba głosów: 32

Pabwel
Małopiszący
Posty: 7
Rejestracja: 2010-03-09, 22:00
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Pabwel »

Wiem że sprawa tyczy się tylko dwu i pół litrówek ale co powiecie na 3.0 V8? Ja sądzę że to ciekawa opcja tyle ze mniej ekonomiczna. No i trudniej znaleźć autko z tym silnikiem.
Pablo

Post autor: Pablo »

Pabwel pisze:Wiem że sprawa tyczy się tylko dwu i pół litrówek ale co powiecie na 3.0 V8? Ja sądzę że to ciekawa opcja tyle ze mniej ekonomiczna. No i trudniej znaleźć autko z tym silnikiem.
Nie jest trudno znalezc aleterudno o manuala, spalanie duzo wieksze niz w 2.5 a jezeli ktos chce auto żwawe i powiedzmy ekonomiczne to 2.5 jest najlepszym rowiazaniembo i polatac sie da a spalanie przy normalnej jezdzie nie jest jakies kosmiczne
Awatar użytkownika
Jacko
Zaawansowany forumowicz
Posty: 630
Rejestracja: 2008-11-15, 16:52
Lokalizacja: jastrzębie zdrój

Post autor: Jacko »

oto dokładnie mi chodzi że by było w miare ekonomiczne i miało M50B25 do którego moża by było coś dołożyć i jeździć na codzień a v8 to by mi potrfel zjadło ;P a przede wszystkim touring !! żeby fader miał dużo miejsca i żeby młodego zapakowac
Darkshine

Post autor: Darkshine »

Pablo pisze:
Darkshine pisze:M52B25
w e34 nigdy nie bylo silnikow M52 chyba ze swap...
Darkshine pisze:pali 10l po miescie ale zato na trasie 6-7l
chyba w 1.8
Pali 10 l po miescie no ale przy eco jezdzie, przy normalej jezdzie ok12l , no a przy ostrej jezdzie od 12l w gore
Pablo

Post autor: Pablo »

Darkshine pisze:Pali 10 l po miescie no ale przy eco jezdzie,
taki wynik jest do osiagniecia w e36 a nie w e34
WilQ

Post autor: WilQ »

Darkshine pisze:
Pali 10 l po miescie no ale przy eco jezdzie, przy normalej jezdzie ok12l , no a przy ostrej jezdzie od 12l w gore

Te 10 litrów to chyba w trasie :grin:
W e34 trzeba liczyc na spalanie w granicach 14-16 litrów w miescie
Pablo

Post autor: Pablo »

WilQ pisze:W e34 trzeba liczyc na spalanie w granicach 14-16 litrów w miescie
znowu nie przesadzaj to ze tobie 2.0 automat pali tyle gazu to sam wiesz ze masz cos nei tak
Awatar użytkownika
przymo
Zaawansowany forumowicz
Posty: 440
Rejestracja: 2008-01-01, 19:22
Lokalizacja: Skrzyszów

Post autor: przymo »

dokładnie na trasie m50b25 w e34 pali 8 max 9 a po mieście normalna jazda 10-11, przy LPG trzeba doliczyc około 2litry więcej
Obrazek
WilQ

Post autor: WilQ »

Pablo pisze:
WilQ pisze:W e34 trzeba liczyc na spalanie w granicach 14-16 litrów w miescie
znowu nie przesadzaj to ze tobie 2.0 automat pali tyle gazu to sam wiesz ze masz cos nei tak
Mozliwe ze mam cos nie tak :cry: :cry: zobaczymy teraz po ostatniej regulacji LPG.
Awatar użytkownika
KoNiK
Maniak forumowy
Posty: 1371
Rejestracja: 2008-11-10, 11:36
Lokalizacja: BASTION

Post autor: KoNiK »

WilQ pisze:Pablo napisał/a:
WilQ napisał/a:
W e34 trzeba liczyc na spalanie w granicach 14-16 litrów w miescie


znowu nie przesadzaj to ze tobie 2.0 automat pali tyle gazu to sam wiesz ze masz cos nei tak

Mozliwe ze mam cos nie tak :cry: :cry: zobaczymy teraz po ostatniej regulacji LPG.
"spuść" ręczny :DDD

Jacko i co wybierasz?
Darkshine

Post autor: Darkshine »

WilQ pisze:
Darkshine pisze:
Pali 10 l po miescie no ale przy eco jezdzie, przy normalej jezdzie ok12l , no a przy ostrej jezdzie od 12l w gore

Te 10 litrów to chyba w trasie :grin:
W e34 trzeba liczyc na spalanie w granicach 14-16 litrów w miescie

:lol: :lol: :lol: No dobra nie bede sie z fachowcami kłócił ,mi wychodzi spalanko ok 12-13 przy ciezkiej nodze , a na trasie 7l na 100km po gorach bo ostatnio byłem i sprawdzałem :sex:
Oczywiscie mowie o e36 w e34 moze byc wieksze spalanie :wink:
WilQ

Post autor: WilQ »

KoNiK pisze:
WilQ pisze:Pablo napisał/a:
WilQ napisał/a:
W e34 trzeba liczyc na spalanie w granicach 14-16 litrów w miescie


znowu nie przesadzaj to ze tobie 2.0 automat pali tyle gazu to sam wiesz ze masz cos nei tak

Mozliwe ze mam cos nie tak :cry: :cry: zobaczymy teraz po ostatniej regulacji LPG.
"spuść" ręczny :DDD

Jacko i co wybierasz?
Ręczny spuszczony;p
Awatar użytkownika
Jacko
Zaawansowany forumowicz
Posty: 630
Rejestracja: 2008-11-15, 16:52
Lokalizacja: jastrzębie zdrój

Post autor: Jacko »

dzięki za opinie bardzo sie przydała :D nie tylko mi ale i dla kuzyna z czego on już podpisał umowe kupna :( myśle ze nie bawem znów taki ów papierek podpisze :D
Awatar użytkownika
DREE
Zaawansowany forumowicz
Posty: 558
Rejestracja: 2009-03-17, 11:31
Lokalizacja: Pszów

Post autor: DREE »

wez e30 2,5....
Awatar użytkownika
Jacko
Zaawansowany forumowicz
Posty: 630
Rejestracja: 2008-11-15, 16:52
Lokalizacja: jastrzębie zdrój

Post autor: Jacko »

nie zmienie planów chodź przystkie modele E3x są super :> jedno autko mam już na oku i jak bede miał wiecej czasu to jade je oglądać
ODPOWIEDZ