[E46] Rodzinne kombi by Tomek -> 320d -> 330d

Tutaj przedstawiamy galerie byłych autek użytkowników forum BTS
M E R O
Maniak forumowy
Posty: 768
Rejestracja: 2009-08-06, 07:42
Lokalizacja: Wodzislaw Slaski

Post autor: M E R O »

No kolo jak najbardziej wporzo , tu sie liczy spasowanie no i w realu ryje beret strasznie , wklesle kolo robi swoje ;)
Obrazek
Tomek
Maniak forumowy
Posty: 3965
Rejestracja: 2006-10-16, 20:57
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Tomek »

M E R O pisze:No kolo jak najbardziej wporzo , tu sie liczy spasowanie no i w realu ryje beret strasznie , wklesle kolo robi swoje ;)
No ja właśnie w tym wypatruje swoją "szansę" :P hehe

A co myślisz o heblu? :D 374mm wejdzie pod 18" ? Bo z tego co mi się kojarzy to w M5 18" to jest minimum... Ale pewności nie mam :/
bujalek
Zaawansowany forumowicz
Posty: 217
Rejestracja: 2010-07-06, 17:20
Lokalizacja: california

Post autor: bujalek »

Tomek pisze:
A co myślisz o heblu? :D 374mm wejdzie pod 18" ? Bo z tego co mi się kojarzy to w M5 18" to jest minimum... Ale pewności nie mam :/
Jak coś to mudżin stajl i wsadzisz 24" :D
M E R O
Maniak forumowy
Posty: 768
Rejestracja: 2009-08-06, 07:42
Lokalizacja: Wodzislaw Slaski

Post autor: M E R O »

Obrazek

zobacz jaka wys tarczy 77mm , za holere nie upchniesz tego na zwrotnicy chyba ,ze dasz pod tarcze 20mm dystanse tylko ,ze to juz rzezba i nie wiem czy zacisk bedzie mial dosc miejsca od strony felgi.
PS: sa tarcze 365-370mm , ktore podejda do e46 , trzeba celowac w uzywke , jest kilka na alledrogo . Stan 80% cena 700pln + nawiert frezowanie do 1000za kpl , ale tarcze z dzwonem aluminiowy (plywajace) czyli masa leci w dol , do tego zacisk aluminiowy polowe lzejszcy . Przy tej srednicy tarczy powinno juz wejsc 6 tloczkow z prosiaka z18 :razz:
Obrazek
Tomek
Maniak forumowy
Posty: 3965
Rejestracja: 2006-10-16, 20:57
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Tomek »

No to lipton bo rozgladalem sie za czyms podobnym do Twojego i lipa :/ Bida straszna w wyborze... I natrafilem na zaciski z M5 :P Tylko ze nie wiedzialem czy spasuja... Musze sie zastanowic nad czyms :P Sprzedam moje zaciski i bede kombinowal ;) :bmw: Jutro po poludniu postaram sie wrzucic foto kolek na aucie ale jeszcze bez opon :P A potem kombinowanie gdzie i jaki dystans ;)
M E R O
Maniak forumowy
Posty: 768
Rejestracja: 2009-08-06, 07:42
Lokalizacja: Wodzislaw Slaski

Post autor: M E R O »

Jak cos to mam jakies dystanse 18mm czy 15 takze mozesz sobie cos tam spasowac ;) . Teraz mi sie przypomnialo dopiero
Obrazek
Tomek
Maniak forumowy
Posty: 3965
Rejestracja: 2006-10-16, 20:57
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Tomek »

M E R O pisze:Jak cos to mam jakies dystanse 18mm czy 15 takze mozesz sobie cos tam spasowac ;) . Teraz mi sie przypomnialo dopiero
Spoko :) Myślę że na tył 20 lub 25mm będzie ok :) Pytanie co z przodem... Przyjedziesz przymierzyć koła to zobaczymy jak będzie z dystansem :P Teraz już pozostaje kwestia dopasowania dystansów :) Nic innego bo koło jest, opona też wybrana tylko zostaje temat dystansu :D A potem heble... :P hehe
Tomek
Maniak forumowy
Posty: 3965
Rejestracja: 2006-10-16, 20:57
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Tomek »

Zrobiłem na szybko przymiarkę tyłu... Jeszcze bez opon ;)

Przepraszam za auto ale nie było myte przed wjazdem do garażu :PP Poczekam na cieplejszy dzień i wtedy się nim zaopiekuję :)

Bez dystansu

Obrazek
Obrazek

Tutaj delikatnie widać wklęsłość koła ale na żywo wygląda to dużo lepiej :)

Obrazek

Z dystansem 20mm ale bez ustawionego na maxa negatywu na fabrycznych śrubach

Obrazek
Obrazek

Teraz pozostaje kupić 215/40 na tył, założyć koło, zaklepać rant od środka, ustawić negatyw na maxa i zobaczyć czy te 20mm dystansu będzie dobre ;) Czy może jednak za dużo... :bmw: :bmw:

Ps. Spasowanie zderzaka będzie na sezon ogarnięte więc nie wypominać :P
PINIU
Zaawansowany forumowicz
Posty: 436
Rejestracja: 2012-04-16, 18:48
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: PINIU »

wejdzie :)
bo kazdy facet z widlami to posejdon
Awatar użytkownika
Krzys
Site Admin
Posty: 6779
Rejestracja: 2006-12-19, 18:23
Kontakt:

Post autor: Krzys »

kup heble z M3 i bedzie lepiej. Nie kombinuj bo te 325mm juz dobrze hamuja!!
[you], wiesz jakie s� �arty elektryka???
- PORA�AJ�CE :lol:
Tomek
Maniak forumowy
Posty: 3965
Rejestracja: 2006-10-16, 20:57
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Tomek »

Krzys pisze:kup heble z M3 i bedzie lepiej. Nie kombinuj bo te 325mm juz dobrze hamuja!!
Jak nie znajdzie się nic ciekawego na allegro to ewentualnie wpadnie z M3 ;) Ale takie 350mm bym chętnie przyjął bo plan na silnik jest... A moc trzeba jakoś zatrzymać :P
Awatar użytkownika
Krzys
Site Admin
Posty: 6779
Rejestracja: 2006-12-19, 18:23
Kontakt:

Post autor: Krzys »

nie chodzi juz o sama srednice tarczy ale grubosc i zacisk. Przykladowo te z e46 maja 325mm i mam je u siebie ale nie hamuja tak jak te z M3 315mm!! ;) Moze sprobuj jakies przewody w stalowym oplocie i juz bedziesz mial twardszy hamulec i szybciej bedzie reagowal.
Osiagow z M3 szybko nie przebijesz wiec poki co te 325mm lub te z M3 wystarcza w zupelnosci :) Jak juz to kup jakies dobre tarcze i dobre klocki i powinna byc poprawa.
Szkoda kombinowac a kolo 17" na zime to i tak sporo.

:)
[you], wiesz jakie s� �arty elektryka???
- PORA�AJ�CE :lol:
Tomek
Maniak forumowy
Posty: 3965
Rejestracja: 2006-10-16, 20:57
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Tomek »

Sprawa wygląda tak że jak za cenę tarcz 325mm do 330d mogę mieć tarcze 350mm i grubsze niż te z M3 :) A cena jest nawet mniejsza niż za tarczę z e46 M3... Więc skoro można mieć coś lepszego w tej samej cenie to dlaczego nie spróbować? :)

Ale to się jeszcze zobaczy... Wszystkiego na raz nie można mieć :P
Awatar użytkownika
Mystic888
Maniak forumowy
Posty: 1099
Rejestracja: 2012-01-21, 14:56
Lokalizacja: Żory Alko Team
Kontakt:

Post autor: Mystic888 »

Krzys pisze: Moze sprobuj jakies przewody w stalowym oplocie i juz bedziesz mial twardszy hamulec i szybciej bedzie reagowal.
Co Ty za bajki opowiadasz?
V12 znane z BMW 750i miało dawać radość z jazdy, moc, dźwięk i szeroki uśmiech na twarzy bogatego klienta, który miał w nosie średnie spalanie na poziomie 20 l/100 km przy podmuchach wiatru z tyłu.
Awatar użytkownika
DAREX
Zaawansowany forumowicz
Posty: 166
Rejestracja: 2012-07-28, 22:53
Lokalizacja: Żory

Post autor: DAREX »

Mystic888 pisze:
Krzys pisze: Moze sprobuj jakies przewody w stalowym oplocie i juz bedziesz mial twardszy hamulec i szybciej bedzie reagowal.
Co Ty za bajki opowiadasz?
Normalne, nigdy nie widzieć a gadac jak stary wyjadacz :lol:
Ostatnio zmieniony 2013-02-20, 11:31 przez DAREX, łącznie zmieniany 1 raz.
Zablokowany