Spoty Śląsk - Zagłębie.

Relacje, fotki i inne sprawy dotyczące imprez nie tylko klubowych
storm
Zaawansowany forumowicz
Posty: 88
Rejestracja: 2011-10-22, 21:15
Lokalizacja: SD

Post autor: storm »

jak nic nie pomyliłem to najbliższa środa o 18.00 bodajże, na parkingu przy Piekle (Pogoria III). Nie da się nie zauważyć :wink:
Ostatnio zmieniony 2012-04-29, 12:07 przez storm, łącznie zmieniany 1 raz.
Do zobaczenia na drodze [you]
Awatar użytkownika
zawias
Maniak forumowy
Posty: 907
Rejestracja: 2009-06-14, 00:08
Lokalizacja: SOSNOWIEC

Post autor: zawias »

tez podjade bo z 10lat mnie nie bylo :mrgreen:
Mateusz
Małopiszący
Posty: 29
Rejestracja: 2010-08-03, 23:59
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Mateusz »

jak ktos chetny to w srode bedzie calonocne grillowanie na sosinie ;) zarcie i % kazdy w swoim zakresie, start od 17 do ... ;)
Awatar użytkownika
Ksawer
Maniak forumowy
Posty: 1608
Rejestracja: 2011-10-31, 23:33
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza /Gdańsk

Post autor: Ksawer »

Z przypomnieniem... :twisted: jutro o godz.17.00 na parkingu na piekło,spocik...Jeśli są auta a nas nie ma-jesteśmy na dole (przy wodzie) :mrgreen: (bo auta na pewno będą) :razz: :lol:
Tak na marginesie chciałbym też zaprosić starą Gwardię,bo odkąd zacząłem uczestniczyć na spoty-miesiąc,dwa przed zalogowaniem na forum{a trochę czasu minęło} przyjeżdżamy regularnie i z całej"śmietanki" widziałem dwa może trzy razy cztery osoby...Z tego co wiem,większość z osób która uczestniczy w spotach są nowi tak jak ja(podobny czas zalogowania
).Robimy wszystko aby ten zwyczaj spotykania się-nie zaginął,zimą jak i latem.Jak sami wiecie im więcej tym weselej...Co do opisów pod galeriami czy shoutBox jest was dużo i udzielacie się często a na spotach was nie widać.A morze sami już nie posiadacie BMW???Zobaczymy w niedalekiej przyszłości... :bmw: Pozdrawiam... :bmw:
Obrazek
Awatar użytkownika
djmario
Site Admin
Posty: 1829
Rejestracja: 2009-06-23, 07:33
Lokalizacja: Dolce & Gabbana
Kontakt:

Post autor: djmario »

Ksawer
Ksawer pisze: przyjeżdżamy regularnie i z całej"śmietanki" widziałem dwa może trzy razy cztery osoby.
Masz kogos na mysli :razz: ja wlasnie wprowadzilem sei do nowego mieszkanka wiec moze za tydzien wpadniecie w sobote do nas na kawe bo jeszcze troche ogarniamy z moim kochanie wszystko, tylko wezcie ze soba kubki BTSu bo na tyle szkla to nie mam jeszcze :mrgreen: :mrgreen:
Latać bokiem to jo lubia wtedy w nosie sobie dłubia
Obrazek
Obrazek
Chroń mnie Boże przed mym samym bo pod maską mam barany :P
Awatar użytkownika
Alex'a
Zaawansowany forumowicz
Posty: 441
Rejestracja: 2010-06-13, 18:53
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Alex'a »

Ksawer pisze:Z przypomnieniem... :twisted: jutro o godz.17.00 na parkingu na piekło,spocik...Jeśli są auta a nas nie ma-jesteśmy na dole (przy wodzie) :mrgreen: (bo auta na pewno będą) :razz: :lol:
Tak na marginesie chciałbym też zaprosić starą Gwardię,bo odkąd zacząłem uczestniczyć na spoty-miesiąc,dwa przed zalogowaniem na forum{a trochę czasu minęło} przyjeżdżamy regularnie i z całej"śmietanki" widziałem dwa może trzy razy cztery osoby...Z tego co wiem,większość z osób która uczestniczy w spotach są nowi tak jak ja(podobny czas zalogowania
).Robimy wszystko aby ten zwyczaj spotykania się-nie zaginął,zimą jak i latem.Jak sami wiecie im więcej tym weselej...Co do opisów pod galeriami czy shoutBox jest was dużo i udzielacie się często a na spotach was nie widać.A morze sami już nie posiadacie BMW???Zobaczymy w niedalekiej przyszłości... :bmw: Pozdrawiam... :bmw:

i dobrze sie sklada bo moje 4 miesieczne chorowanie dobieglo konca /odpukac w niemalone zeby nie zapeszyc/ i jak bozia pozwoli to w duecie z moim jak to DjMario nazywa "kochanie" postaramy sie na piekło podjechac po 17ej :)
If I lay here If I just lay here Would you lay with me and just forget the world?
Awatar użytkownika
djmario
Site Admin
Posty: 1829
Rejestracja: 2009-06-23, 07:33
Lokalizacja: Dolce & Gabbana
Kontakt:

Post autor: djmario »

no i juz jestesmy w domku po spocie jak zwykle udanym a i frekwencja dopisała na maxa :bmw: :bmw:
Latać bokiem to jo lubia wtedy w nosie sobie dłubia
Obrazek
Obrazek
Chroń mnie Boże przed mym samym bo pod maską mam barany :P
Awatar użytkownika
Ksawer
Maniak forumowy
Posty: 1608
Rejestracja: 2011-10-31, 23:33
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza /Gdańsk

Post autor: Ksawer »

Hehehe spocik naprawdę udany.Oczywiście z Tornadem i Drzewkiem siedzieliśmy do końca -do 22.00 :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Mario zapomniałeś kocyk :razz: oczywiście dowiozę ci w sobotę jak wpadniemy na kawkę :grin: nooo chyba że wpadniecie w środę :lol:
Obrazek
Awatar użytkownika
djmario
Site Admin
Posty: 1829
Rejestracja: 2009-06-23, 07:33
Lokalizacja: Dolce & Gabbana
Kontakt:

Post autor: djmario »

Ksawer pisze:Mario zapomniałeś kocyk
motyla noga faktycznie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: jak sie uda wpasc w srode to odbiore jak nie to w sobote mi podrzucisz :lol:
Latać bokiem to jo lubia wtedy w nosie sobie dłubia
Obrazek
Obrazek
Chroń mnie Boże przed mym samym bo pod maską mam barany :P
Awatar użytkownika
Alex'a
Zaawansowany forumowicz
Posty: 441
Rejestracja: 2010-06-13, 18:53
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Alex'a »

a ja jak zwykle nie dotarlam wrobili mnie w szoferowanie....skodą fabia masakra :((((((
If I lay here If I just lay here Would you lay with me and just forget the world?
storm
Zaawansowany forumowicz
Posty: 88
Rejestracja: 2011-10-22, 21:15
Lokalizacja: SD

Post autor: storm »

jutro Piekło, 18.00?
Do zobaczenia na drodze [you]
Awatar użytkownika
Ksawer
Maniak forumowy
Posty: 1608
Rejestracja: 2011-10-31, 23:33
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza /Gdańsk

Post autor: Ksawer »

Oczywiście że tak :br: :lol: :lol: :lol:
Obrazek
Awatar użytkownika
TORNADO
Zaawansowany forumowicz
Posty: 105
Rejestracja: 2011-04-16, 18:36
Lokalizacja: D�browa G�rnicza

Post autor: TORNADO »

Ksawer pisze:Oczywiście że tak :br: :lol: :lol: :lol:

a jak by moglo byc inaczej :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: hehehehe :br:
Duri_
Małopiszący
Posty: 17
Rejestracja: 2011-10-09, 22:37
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Duri_ »

W zeszłym tygodniu nie dałem rady, ale dziś zawitam
[center]...No Pain No Gain...[/center]
Awatar użytkownika
Alex'a
Zaawansowany forumowicz
Posty: 441
Rejestracja: 2010-06-13, 18:53
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Alex'a »

Hmm szkoda ze spoty srodowe na piekle...wlasnie stoje na macro
If I lay here If I just lay here Would you lay with me and just forget the world?
ODPOWIEDZ