[E36] 318IS Coupe By Moloch

Tutaj przedstawiamy galerie byłych autek użytkowników forum BTS
Awatar użytkownika
Turbo
Zaawansowany forumowicz
Posty: 549
Rejestracja: 2010-11-07, 23:40
Lokalizacja: Denver/Colorado

Post autor: Turbo »

Obrazek
Niebezpiecznie to jest wsadzać kutasa do turbiny na odpalonym silniku.
Awatar użytkownika
Honik
Maniak forumowy
Posty: 1050
Rejestracja: 2009-10-06, 20:16
Lokalizacja: Gliwice/Kołobrzeg

Post autor: Honik »

Ehhh ...

To jest jakas masakra poprostu ;/
Ja nie umiem tego opisac slowami, bo nie chce dostac bana. Ale strasznie "denerwuje" mnie wlasnie taka bezsilnosc ... dbasz o cos, wkladasz serce, pieniadze i w sekunde przez glupia ***** ktora nie mysli tracisz tak wiele ;/
I komu oni daja prawo jazdy?!

Napisalem ci juz na SB, zebys poszedl do lekarza po zaswiadczenie ze cie szyja boli po wypadku itp. Dadza ci moze nawet kołnierz ktory i tak sciagniesz zaraz po wyjsciu, ale kase wyciagniesz od niej! Niech placi za swoja glupote !!

Nie wiem czy rzeczoznawca nie przyczepi sie do letnich opon, bo widze ze warunki byly srednie.
Tak ja wiem, ze 100% babki winy itp, ale mam doczyniena z roznymi firmami ubezpieczeniowymi i wiem jakie przekrety robia, byle by nie wyplacac hajsu.
Uwazaj na to ;)
Awatar użytkownika
Kaper
Maniak forumowy
Posty: 2620
Rejestracja: 2010-06-09, 17:04
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Kaper »

Wsadź szybko jakieś zimowe laczki :wink:
Obrazek
Awatar użytkownika
gamek2
Maniak forumowy
Posty: 1969
Rejestracja: 2008-12-30, 16:09
Lokalizacja: Raciborz

Post autor: gamek2 »

Honik, rozne rzeczy sie zdarzaja wazne ze nic sie nikomu nie stalo ale jak czytam zeby odrazu babke na kase wydoic to mnie .uj strzela i rece opadaja!!!
Awatar użytkownika
Didik
Zaawansowany forumowicz
Posty: 217
Rejestracja: 2011-04-03, 22:25
Lokalizacja: Godów

Post autor: Didik »

z tego co wiem na tylnie opony sa chyba wielosezonowe :)
gamek2,
Ona co straci to tylko zniżki, dobrze napisane ważne że nic sie nikomu nie stało szkoda auta od Molocha tak szczerze to własnie wygląd tego auta dodawał mi sił przy skręcianiu mojej, teraz stoja obydwie w tym samym miejscu.

Ale Moloch pomysłowy jest to szybko coś wymyśli on długo bez śmigiełka nie zostanie :)
Awatar użytkownika
Honik
Maniak forumowy
Posty: 1050
Rejestracja: 2009-10-06, 20:16
Lokalizacja: Gliwice/Kołobrzeg

Post autor: Honik »

gamek2, kazdy tutaj w tym temacie ma swoje zdanie :) Nie chce sie o to klocic :)
Moze racja, nie powinno sie tak podchodzic do tego, przyznaje. Troche czlowieczenstwa sie przyda ;) Wybaczcie.
Ale jezeli serio cie szyja boli i udezyles w ta szybe, to serio idz do lekarza, nie ma smiechu.


Tylko mnie ..uj strzela jak widze takie wlasnie bezmyslne sytuacje! Sam mialem przycierke przez glupote prowadzacej ;/
Mam tylko nadzieje wlasnie, ze wszystko sie szybko zakonczy i bez problemowo!
Awatar użytkownika
gamek2
Maniak forumowy
Posty: 1969
Rejestracja: 2008-12-30, 16:09
Lokalizacja: Raciborz

Post autor: gamek2 »

Honik, tu sie z toba zgodze tez by mnie szlak trafil ale niema co sie na kobiecie wyzywac tez mialem kiedys przypadek ze baba do mnie wjechala i mialem wtedy pieknie odpicowanego golfa 2 ale pierwsze co to zapytalem sie kobiety czy nic sie jej nie stalo i prubowalem ja uspokoic ze to tylko auta wyklepie sie itd. nie powiem w srodku siebie myslalem ze ja zabije :mrgreen: ale tak jak napisales troche czlowieczenstwa musi byc tym bardziej w takiej sytuacji :wink: no chyba ze kobita ktora spowodowala wypadek by sie do mnie rzucala no to wtedy mozna taka dojechac :mrgreen:

P.S jak rozwaliles glowa szybe to raczej nie miales zapietych pasow :wink:
Marianos
Zaawansowany forumowicz
Posty: 101
Rejestracja: 2010-09-30, 22:24
Lokalizacja: Rybnik-Boguszowice

Post autor: Marianos »

no szkoda auta :( z tego co wiem to w polsce można i na letnich jeździć w zimę byle by miały dobry bieżnik...kumpel miał ostatnio podobna sytuacje jechał na letnich oponach a na drodze był śnieg i żadnych problemów z tego powodu nie miał :)
firu1
Zaawansowany forumowicz
Posty: 173
Rejestracja: 2011-12-12, 23:37
Lokalizacja: Orlowiec - EIRE

Post autor: firu1 »

wspolczuje stary....szkoda gadac nic tylko sie napic :-D Twoje zdrowie :mrgreen:
"wszystkie pieniadze wydaje na BMW...
reszta to zmarnowane pieniadze..."
Gabrielo
Maniak forumowy
Posty: 1019
Rejestracja: 2011-11-11, 15:22
Lokalizacja: Rudnik
Kontakt:

Post autor: Gabrielo »

Współczucia!! I jedź i wkładaj całe serce do auta, a tu ci wyskoczy takie coś jakimś czymś i popsuje wszystko :neutral: Głowa do góry!!
Awatar użytkownika
Dzidek
Maniak forumowy
Posty: 744
Rejestracja: 2011-12-24, 19:24
Lokalizacja: Ledziny City

Post autor: Dzidek »

Aż sie zła w oku kreci....

I z poprzednikami sie zgadzam, ktoś dba, szanuje i wkłada serce a jeden pajac ma siano w głowie i przez takich ****** wszystkie marzenia sie kruszą....


Współczuje
Gdyby Pan Bóg Popierał Przedni Naped To Chodzilibysmy Na Rekach :D
Tomek
Maniak forumowy
Posty: 3965
Rejestracja: 2006-10-16, 20:57
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Tomek »

Autka szkoda bo dbałeś... :) A z drugiej strony szkoda że nie pójdzie do kasacji bo zawsze można coś nowego kupić :P hehe

Ja powiedziałem sobie że jak ktoś we mnie wyceluje to tak żeby już nie szło z autem nic zrobić... ;) Przynajmniej zmienię na inne :P hehe
Awatar użytkownika
BeleX
Maniak forumowy
Posty: 1615
Rejestracja: 2010-06-13, 18:51
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: BeleX »

Tomek pisze:szkoda że nie pójdzie do kasacji

gorzej jak ubezpieczyciel da szkode calkowita...to beda groszowe sprawy
...tak znowu sie czepiam...
Awatar użytkownika
ManiekCSL
Zaawansowany forumowicz
Posty: 492
Rejestracja: 2011-01-09, 16:46
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Post autor: ManiekCSL »

Przechodziłem identyczny przypadek jak miałem Hondę - rozbita w identyczny sposób - szkoda całkowita, na PW wyślę Ci namiar na firmę Crambox - pozwolą od ubezpieczalni odzyskać maksymalne ubezpieczenie jakie się da ;)

Co do opon zimowym w polsce nie ma czegoś takiego że jak masz opony zimowe to Ci nie wypłącą!

Liczy się stan bierznika czyli jego odpowiednia wysokość ujęta w przepisach ;)
Polska to nie austria ;)
Don't worry, wszyscy cali a bawarka też będzie ;)
Awatar użytkownika
Moloch
Maniak forumowy
Posty: 2064
Rejestracja: 2011-05-16, 21:54
Lokalizacja: Godów

Post autor: Moloch »

Jak na razie czekam na rzeczoznawcę zobaczymy na ile wyceni szkody a później będziemy myśleć co dalej z autkiem, oczywiście jeśli coś będę wiedział to dam znać :bmw:
Zablokowany