Allegro...

Sprawy o różnej tematyce
Awatar użytkownika
Przygoda
Maniak forumowy
Posty: 3297
Rejestracja: 2007-07-01, 21:58
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: Przygoda »

sprawdzilem poczte i zadnej odpowiedzi z strony sprzedajacego na dwie moje wiadomosci ktore mu wyslalem

zastanawiam sie jak ta sprawe ewentualnie by zalatwila policja ... czy ktos inny sie tym zajmuje tego juz kurcze niewiem :(
Obrazek

było E36 316i sedan... było E36 320i coupe ... było kolejne E36 320i coupe ... było E46 316i ... JEST E39 528i :)
Tomek
Maniak forumowy
Posty: 3965
Rejestracja: 2006-10-16, 20:57
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Tomek »

Jedynym wyjściem jest opisanie tego na każdym forum :) Wrzucić foto auta przed i po i przestrzec ludzi przed zakupem tego zlepa :/
Awatar użytkownika
Marcin
Site Admin
Posty: 4164
Rejestracja: 2007-09-30, 11:55
Lokalizacja: Chorzów

Post autor: Marcin »

....a bo nie macie podejścia do ludzi :p
Głupio pytacie to nic chłop nie odpowiada.

Witam

Mozna ja obejrzeć w Mysłowicach.
Ostateczna cena za to auto to 39000zł
czekam na telefon 502 XXX XXX


:p
Obrazek

A to wszystko wina admina ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Awatar użytkownika
DREE
Zaawansowany forumowicz
Posty: 558
Rejestracja: 2009-03-17, 11:31
Lokalizacja: Pszów

Post autor: DREE »

szkoda ze nie ma numeru telefonu...nawet bym sie do tego goscia przejechal....
Awatar użytkownika
noname
Zaawansowany forumowicz
Posty: 98
Rejestracja: 2008-08-17, 19:51
Lokalizacja: Jaworzno

Post autor: noname »

Kod: Zaznacz cały

Wracając do kupejki Diabla...
Ulepił koleś niezłe cudo.
Fakt faktem, wygląda jak po lifcie, ale maska jest przedliftowa :P
Ja tam widze caly przod po lifcie ( wraz z maska )

Pozatym jak samochód mial El Diablo to mlaskaliscie jak poj..bani , teraz auto moim zdaniem z tym przodem wyglada duzo lepiej i na wiekosci forum opisujecie ze cudo/strup itp. Nie wiem jak wygladaly w samochodzie , podluznice oraz fartuchu po dzwonie , ale po zdjeciach groznie to nie wyglada i podejrzewam ze polowa samochodów z forum byla bita podobnie a wlasciciele nawet o tym nie wiedza i zyja w przekonanniu ze maja bezwypadkowe auta.

Napewno nikt tam cwiartek nie wstawial , wiec nie widze powodu czemu taka akcje na forach robicie. Jedyne z czym koles polecial to przebiegiem bo pewnie ma wiekszy oraz z opcja bezwypadkowe.

Kod: Zaznacz cały

Jedynym wyjściem jest opisanie tego na każdym forum :) Wrzucić foto auta przed i po i przestrzec ludzi przed zakupem tego zlepa 
Zal mi takich ludzi jak ty :)


P.s Mam wrazenie ze niektroym zal dupe sciska ze koles kupil tanio auto , zrobil dobrze i teraz sprzeda za dobra kase i zarobi :)
Awatar użytkownika
El Diablo
Maniak forumowy
Posty: 1950
Rejestracja: 2009-01-09, 18:30
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza/Wittlich
Kontakt:

Post autor: El Diablo »

chyba chodzi tu o nic więcej jak o informacje o autku... czyli przebieg i bezwypadek... a chyba noname przyznasz że takie informacje powinien znać ktoś, kto jest nią zainteresowany, tymbardziej z grona forumowiczy i miłośników marki...


ze swojej strony mogę zapewnić, że do wypadku autko było w bardzo dobrej kondycji, sam zastanawiałem się po stłuczce czy by nie robić jej "po lifcie" właśnie z uwagi na stan ogólny... trafiła się 330-stka i tylko dlatego sprzedałem 328-mkę
Awatar użytkownika
noname
Zaawansowany forumowicz
Posty: 98
Rejestracja: 2008-08-17, 19:51
Lokalizacja: Jaworzno

Post autor: noname »

El Diablo, Co do przebiegu i powypadkowosci to jestem tego samego zdania. Ale postów typu cudo/ulep/strucl itp nie rozumiem :)
Awatar użytkownika
El Diablo
Maniak forumowy
Posty: 1950
Rejestracja: 2009-01-09, 18:30
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza/Wittlich
Kontakt:

Post autor: El Diablo »

noname pisze:cudo/ulep/strucl
hhmmm.. no może zbyt mocne określenia ale szkoda że powycinał te eM-kowe "skrzela", bo jak dla mnie to fatalnie wygląda i zupełnie tam nie jest potrzebne.. powiem więcej .. poprostu spier... cała robota, chciał dobrze ale mu nie wyszło....
Awatar użytkownika
Przygoda
Maniak forumowy
Posty: 3297
Rejestracja: 2007-07-01, 21:58
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: Przygoda »

39 tysi to dosc sporo :(

dostalem odpowiedz od kolesia

"Auto jest bezwypadkowe a przód po liftowy jest 100% ładniejszy od tego przed liftem dlatego też go zmieniłem.

Z cześciami nie mam problemu bo sprowadzam auta z Niemiec i wlasnie w taki sposob mam cały kompletny przód po lifcie. Ze starego przodu został mi obecnie tylko kompletny zderzak bo reszte cześci już sprzedałem bo części do COUPE schodzą jak swieze bułeczki.

Moje COUPE sprzedaje tylko z tego powodu ze za dwa miesiące się chajtam i z powodu takiej zmiany chcę się przesiaść na BMW tylko niestety kombi.....

Pozdrawiam. "

numer komórki tez mi podesłał
Obrazek

było E36 316i sedan... było E36 320i coupe ... było kolejne E36 320i coupe ... było E46 316i ... JEST E39 528i :)
Awatar użytkownika
MaRio-sKaTe
Zaawansowany forumowicz
Posty: 78
Rejestracja: 2008-05-26, 09:33
Lokalizacja: Jaworzno

Post autor: MaRio-sKaTe »

Mi odpisał:
Lepiej bezwpadkowy ! ! ! niż kolejna przeróbka z anglika w Jaworznie ! ! !
Tomek
Maniak forumowy
Posty: 3965
Rejestracja: 2006-10-16, 20:57
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Tomek »

Przygoda prześlij mu zdjęcie :lol: Ciekawe czy coś odpowie... :P

noname żal to może mi być ale Ciebie bo sam sprzedajesz ulepy za wielką kase :roll:

I na pewno nie interesuje mnie to że na nich zarabiasz. Każdy musi jakoś rodzinę utrzymać...


Z ceną też fajnie poleciał :D hehe ;)
Awatar użytkownika
Przygoda
Maniak forumowy
Posty: 3297
Rejestracja: 2007-07-01, 21:58
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: Przygoda »

tak uczynie Tomek :)
Obrazek

było E36 316i sedan... było E36 320i coupe ... było kolejne E36 320i coupe ... było E46 316i ... JEST E39 528i :)
Awatar użytkownika
pr0sty
Zaawansowany forumowicz
Posty: 129
Rejestracja: 2007-08-18, 21:51
Lokalizacja: SO

Post autor: pr0sty »

Przygoda pisze:sprawdzilem poczte i zadnej odpowiedzi z strony sprzedajacego na dwie moje wiadomosci ktore mu wyslalem

zastanawiam sie jak ta sprawe ewentualnie by zalatwila policja ... czy ktos inny sie tym zajmuje tego juz kurcze niewiem :(
Może ochrona konsumenta i konkurencji? Ciekawe co by gościu z tej e46 diabla odpowiedział na to, że teraz ktoś kupi od niego to auto specjalnie po to aby założyć sprawę o oszutwo i zwrot kilku tyś w związku z tym iż zaniżony przebieg i wypadkowa historia. Myślę, że odpowiednio sformułowana umowa przez kupującego dałaby mu na wstępie do myślenia, bo zazwyczaj tacy handlarze podstawiają odrazu swoje wzory umów.

A może wykonać tel do tego oszusta i zaproponować mu gratis kilka rys na lakierze za te zbicie 100tyś KM ? :evil: hehe
Daniel
Maniak forumowy
Posty: 900
Rejestracja: 2007-08-18, 15:50
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Kontakt:

Post autor: Daniel »

No ciekawe co odpisze na te fotki od Przygody :D
W rękach maszyny jesteśmy tylko zabawką !
Awatar użytkownika
MaRio-sKaTe
Zaawansowany forumowicz
Posty: 78
Rejestracja: 2008-05-26, 09:33
Lokalizacja: Jaworzno

Post autor: MaRio-sKaTe »

Fotki już dawno mu wysłałem, a odpowiedz jaką dostałem macie wyżej.
ODPOWIEDZ