BMW e46 by Marcin

Tu zamieszczamy fotki i szczegółowy opis naszych beemek
Awatar użytkownika
Przygoda
Maniak forumowy
Posty: 3297
Rejestracja: 2007-07-01, 21:58
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: Przygoda »

Marcin ... nierob tego z AC ... za to odpowiada firma ktora robi remont i do nich nalezy ustawienie pacholkow tak zeby nic sie niestalo
mowie Ci kumpel wzial ta podkladke miedzy kola i zwrot za wsyztsko dostal ... teraz musisz notatke z policji zalatwic i dowiedziec sie od zarzadcy drogi kto nadzoruje budowe ... albo sadzic zarzadce a zarzadca bedzie ciagnal kase od ekipy remontowej
Obrazek

było E36 316i sedan... było E36 320i coupe ... było kolejne E36 320i coupe ... było E46 316i ... JEST E39 528i :)
Awatar użytkownika
Honik
Maniak forumowy
Posty: 1050
Rejestracja: 2009-10-06, 20:16
Lokalizacja: Gliwice/Kołobrzeg

Post autor: Honik »

Marcin pisze:
Mam nadzieję, że AC mi to pokryje i zwyżka w przyszłym roku będzie do przełknięcia ;)
Tym się nie martw ;)

Wsumie mozna by pociagnac odpowiedzialnosc od ekipy remontowe, lecz mysle ze w Polsce to bedziesz chodzil rok czasu i sie prosil ;/
Awatar użytkownika
Przygoda
Maniak forumowy
Posty: 3297
Rejestracja: 2007-07-01, 21:58
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: Przygoda »

Honik pisze:
Marcin pisze:
Mam nadzieję, że AC mi to pokryje i zwyżka w przyszłym roku będzie do przełknięcia ;)
Tym się nie martw ;)

Wsumie mozna by pociagnac odpowiedzialnosc od ekipy remontowe, lecz mysle ze w Polsce to bedziesz chodzil rok czasu i sie prosil ;/
nie rok ... ale napewno nie w tydzien ... kasa jaknajbardziej do wyciagniecia o ekipy ... jak masz rachunek od laweciaza ... i jak bedzie cos robil opony warsztat bracrachunki ... bo kase na 99,9% odzyskasz od ekipy remontowej lub zarzadcy drogi
Obrazek

było E36 316i sedan... było E36 320i coupe ... było kolejne E36 320i coupe ... było E46 316i ... JEST E39 528i :)
piotrekcarlos
Małopiszący
Posty: 1
Rejestracja: 2010-10-03, 22:40
Lokalizacja: kalety

Post autor: piotrekcarlos »

i to jest przykład gleba i niskie profile fajnie wyglada komfort taki sobie a szkody moga byc wielkie, tu oponki i felgi porysowane a mogło byc gorzej :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :bmw:
Awatar użytkownika
wbs
Maniak forumowy
Posty: 931
Rejestracja: 2010-08-20, 11:05
Lokalizacja: Katowice / Krosno

Post autor: wbs »

Marcin .. ja wjechałem w grudniu w zeszłym roku w krawężnik, którego ktoś nie posprzątał podczas wykładania chodnika przy ulicy. Była noc i nie widziałem, zamieniłem się miejscem ze starszym, że niby ok kierował. Wiecie jak patrzy policja nasza szanowna na młodzież. Po zamianie miejsc zadzwoniliśmy na policje, która przyjechała na miejsce. Dalej nie wiem, poszedłem do domu. Coś tam pisali, jakieś zdjęcia porobili .. i co ? i do dziś ojciec lata i nic nie zdziałał do tej pory. Sprawa jest w sądzi DALEJ! aha .. z tym, że ojciec jest bez AC.

Dodam jeszcze, że wcześniej nie stał żaden znak ostrzegawczy. Jak się dowiedziałem nie musiał stać bo droga nie była remontowana tylko chodnik;/ Krawężnik mógł ktoś "kopnąć" na ulice ;/ i takie tłumaczenie. Nikt się do winy nie przyznaje. Ekipa remontowa po zakończeniu prac sprząta, co sprawdza jeszcze jakiś typ. Z tym, że ten typ jest pewien, że nic nie leżało ;/
Obrazek
Awatar użytkownika
Sławek
Maniak forumowy
Posty: 711
Rejestracja: 2008-10-05, 13:28
Lokalizacja: West Side

Post autor: Sławek »

no tak jeśli droga czy w tym przypadku chodnik został odebrany to po ewentualne odszkodowanie trzeba się udać do zarządcy drogi, jeśli to była państwowa droga to do gminy a jak droga prywatna to do właściciela - oni są zobowiązani żeby droga była przejezdna i bezpieczna a taki krawężnik nie ma prawa na niej leżeć !
Awatar użytkownika
wbs
Maniak forumowy
Posty: 931
Rejestracja: 2010-08-20, 11:05
Lokalizacja: Katowice / Krosno

Post autor: wbs »

nie chce tu robić offa Marcinowi ale takie jest już nasze polskie prawo. wygra ten kto ma lepszego adwo. albo wiecej szczęścia. A co do autka Marcina to bardzo fajna zabawka :) na żywca lepszy:) ale zmieniłbym kolor dachu.
Obrazek
Awatar użytkownika
Marcin
Site Admin
Posty: 4164
Rejestracja: 2007-09-30, 11:55
Lokalizacja: Chorzów

Post autor: Marcin »

Taki zimowy dizajn ;)
Obrazek
Obrazek

A to wszystko wina admina ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Awatar użytkownika
Przygoda
Maniak forumowy
Posty: 3297
Rejestracja: 2007-07-01, 21:58
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: Przygoda »

czemu auto nie w garazu? :D
Obrazek

było E36 316i sedan... było E36 320i coupe ... było kolejne E36 320i coupe ... było E46 316i ... JEST E39 528i :)
Awatar użytkownika
Sławek
Maniak forumowy
Posty: 711
Rejestracja: 2008-10-05, 13:28
Lokalizacja: West Side

Post autor: Sławek »

przynajmniej podjazdu nie musisz odśnieżać :mrgreen:
Awatar użytkownika
wbs
Maniak forumowy
Posty: 931
Rejestracja: 2010-08-20, 11:05
Lokalizacja: Katowice / Krosno

Post autor: wbs »

dobry kamuflaż :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Marcin
Site Admin
Posty: 4164
Rejestracja: 2007-09-30, 11:55
Lokalizacja: Chorzów

Post autor: Marcin »

czemu auto nie w garazu?
bo jeszcze nie mam :567:
Obrazek

A to wszystko wina admina ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Awatar użytkownika
Sabretooth
Zaawansowany forumowicz
Posty: 135
Rejestracja: 2010-11-26, 11:06
Lokalizacja: Katowice-Ligota

Post autor: Sabretooth »

Nieprzejmuj się ;) Autko ładne, widać, że o nie dbasz. I ten czarny dach też spoko :bmw:
Awatar użytkownika
Kristof
Zaawansowany forumowicz
Posty: 82
Rejestracja: 2010-02-20, 17:52
Lokalizacja: Będzin

Post autor: Kristof »

Auto bardzo ładne. A ta przygoda dość nie miła
Obrazek
Awatar użytkownika
Piomar
Zaawansowany forumowicz
Posty: 76
Rejestracja: 2010-12-17, 20:29
Lokalizacja: Mysłowice

Post autor: Piomar »

Bardzo ładne BMW choć ten dach jakoś mi ze zdjęć nie przypadł do gustu. Może jakbym zobaczył w realu to by było inaczej.
ODPOWIEDZ