[E46] Sreberko by Przygoda

Tutaj przedstawiamy galerie byłych autek użytkowników forum BTS
Awatar użytkownika
Sławek
Maniak forumowy
Posty: 711
Rejestracja: 2008-10-05, 13:28
Lokalizacja: West Side

Post autor: Sławek »

Belex nie wiem skąd w tobie tyle negatywnie nacechowanych wypowiedzi :mrgreen: Przygoda szukał sedana, stosunkowo młodego i w dobrym stanie i go kupił! Jak sam zauważyłeś miał już BMW i wiedział czym się kierować przy zakupie i na pewno nie będzie go żałował tak jak np. ja kupując pierwsze m40.

Przygoda dobrze że nie kupiłeś focusa :)
Rafael
Zaawansowany forumowicz
Posty: 416
Rejestracja: 2009-04-02, 08:58
Lokalizacja: Chorzów

Post autor: Rafael »

BeleX pisze:1.6...oszalales... przeciez to deptane i z Twoja waga to bedzie palilo tyle co 2.0 malutki nie jestes a jak wsadzisz kolegow to CI to nie ruszy spod swiatel ja wiem ze E46 to nowsze autko niz E36...ale cenowo za czesci masz to samo co E39 a tutaj golas e46 bez niczego...wychodzi na to ze bardzo chciales e46...reszta jakos sie nie liczyla...moze to i jest bmw...ladne i zadbane...ale po tym pieknym mpaku e36 ktory miales zrobiles jednak krok w tyl...wiem ze bylo zapotrzebowanie na sedana ale nie tedy droga... teraz jak zaczniesz do tego wsadzac halogeny potem glebe felgi moze jakis zderzaczek inny itd...to sie okaze ze trzeba cos naprawic...zawieszenie po zimie itd..wyjdzie nagle tyle co zadbane e39...ten silnik jest owszem nie do zajechania i pojedzie doslownie na wszystkim i bez niczego czy to bedzie plyn chlodniczy ...nawet bez oleju pojedzie...to jednak mocy w nim tyle co w strugaczce do kredek...a auto ma sluzyc do przewozu ludzi...zaden taxiarz nie kupi 1.6 bo nikomu nie chce robic sie remontu co 12mcy...plus to taki ze jest klimatyzacja...tyle ze jak ja odpalisz w lato z pasazerami w srodku to auto zdechnie calkowicie...w 2.0 bardzo czuc klime online a co dopiero w 1.6 plus komplet pasazerow...wiem ze tak jade...ale tak czytam to same pochwaly...moze jedna dwie opinie "neutralne" kazdy krzyczy ze pieknie super itd...ALE TAK NIE JEST nie usprawiedliwia Cie to co mnie przy kupnie auta...bo to nie jest Twoje pierwsze bmw
mimo tego co napisalem wiem ze autko bedzie smigalo bezawaryjnie i dlugo bedzie dzielnie sluzylo...tylko nie tej sciezki do przodu sie spodziewalem
stety albo nie stety zgadzam sie w 100%
Awatar użytkownika
El Diablo
Maniak forumowy
Posty: 1950
Rejestracja: 2009-01-09, 18:30
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza/Wittlich
Kontakt:

Post autor: El Diablo »

Łukasz kierował się zupełnie inną filozofią przy zakupie tego auta ( już nie na sportowo, miało być praktycznie), ważne jak dla mnie że finalnie został przy BMW (czego oczywiście chciał, ale nie za wszelką cenę), a to że nie ruszy obciążony spod świateł, że klima nie wydoli to jakieś bezpodstawne bzdury, napisane zupełnie nie wiem po co i w oparciu o jakie doświadczenia z tym związane... Wozidło oblukane, poparte doświadczonym mechanikiem (który zna samochody BMW i osobiście je serwisował, Łukaszowi poradził jako kolega a nie handlarz bądź układ ze sprzedającym) i tak jak wypowiedź poprzednika, lepiej zadbane mniejsze, niż nie wiadomo tak do końca w jakim stanie inne. Zmieniając autko Łukasz bardzo dobrze wiedział co straci, a co zyska, a przede wszystkim czego chce...
Awatar użytkownika
BeleX
Maniak forumowy
Posty: 1615
Rejestracja: 2010-06-13, 18:51
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: BeleX »

w koncu jakies szczere wypowiedzi... :) o to chodzilo :) a nie takie pitu pitu :)
...tak znowu sie czepiam...
Awatar użytkownika
djmario
Site Admin
Posty: 1829
Rejestracja: 2009-06-23, 07:33
Lokalizacja: Dolce & Gabbana
Kontakt:

Post autor: djmario »

BeleX pisze: a nie takie pitu pitu
Belex nie pitu pitu bo przeciez nikt nikomu w cztery litery nie wchodzi, żebyś wiedział ile Łukaszowi podrzucałem e39 i to w niezłym stanie a o wyposazeniu nie wspomne, ale nie chciał i to z wiadomych względów, auto ktore chciał kupić miało być funkcjonalne i miał sie zmiescic w z góry ustalonej kwocie, chodziło także o rocznik, Przygoda takze nie chciał jezdzic po Polsce i doskonale go rozumiem :wink: bo to co mu pokazywałem było kilkaset kilometrow od domu.
Uważam że kupił auto z ktorego bedzie zadowolony, a to że silnik 1,6 i co z tego to nie sa silniki z epoki pozny gierek gdzie po zasiadnieciu 4 osob do srodka było cieżko rozpedzic sie do 80km/h.
Przygoda chiał samochod ekonomiczny i taki kupił :bmw:
:bmw: :bmw:

Aha i wcale nie taki golas :lol:
Latać bokiem to jo lubia wtedy w nosie sobie dłubia
Obrazek
Obrazek
Chroń mnie Boże przed mym samym bo pod maską mam barany :P
CICHY
Zaawansowany forumowicz
Posty: 228
Rejestracja: 2009-11-07, 17:53
Lokalizacja: SD

Post autor: CICHY »

mnie się podoba, wiadomo,że fele zawitają inne
i sedanik bardziej praktyczny niż Qpeta
...z pasji do samochodów, z miłości do BMW...

Obrazek
Daniel
Maniak forumowy
Posty: 900
Rejestracja: 2007-08-18, 15:50
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Kontakt:

Post autor: Daniel »

Łukasz wrzucaj jakieś obszerniejsze fotki :D czekamy :))))))))
W rękach maszyny jesteśmy tylko zabawką !
Awatar użytkownika
Przygoda
Maniak forumowy
Posty: 3297
Rejestracja: 2007-07-01, 21:58
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: Przygoda »

ogolnie cos wiecej odpisze na temat auta jak mi sie laptop naprawi bo na komorce nie jest mi zbyt wygodnie odczytywac i odpisywac a tak jak wspomnialem laptop mi niesmiga bo dosc ostro sie zawirusowal, mam nadzieje ze w tym tygodniu uda mi sie juz odebrac go sprawnego, fotki moze porobie ale wiele wiecej na nich niebedzie widac, narazie zadnych zmian nieplanuje, moze sie znajdzie gotowka a wtedy bede myslal
Obrazek

było E36 316i sedan... było E36 320i coupe ... było kolejne E36 320i coupe ... było E46 316i ... JEST E39 528i :)
Soyer
Zaawansowany forumowicz
Posty: 364
Rejestracja: 2009-06-21, 13:23
Lokalizacja: Kaczyce

Post autor: Soyer »

Autko jest ladne zadbane pare detali sie zmieni i bedzie git... :mrgreen: gratulacje zakupu Przygoda, oby bez awaryjnie sluzyla :bmw:
darcyn
Zaawansowany forumowicz
Posty: 390
Rejestracja: 2008-09-11, 15:45
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: darcyn »

Przygoda pisze:laptop mi niesmiga bo dosc ostro sie zawirusowal
po ślubie i wchodzi się na "te" stronki??? :br:

aleś fure przywalił... :mad:
Matt87
Zaawansowany forumowicz
Posty: 112
Rejestracja: 2010-07-21, 11:34
Lokalizacja: Mysłowice

Post autor: Matt87 »

tez tak nie krytykujcie ze jest zla..chodzi glownie o to chyba ze e36 miala wszystko m pakiet gleba fajna felga..a tutaj czysta seria bez zadnych modyfikacji, ale skoro chcial cos ekonomiczniejszego to ma i tyle:) ja napewno na e46 poki co bym sie nie zdecydowal bo jednak czesci zamienne sa troche drozsze a e36 to tez godny samochod:)
Awatar użytkownika
zawias
Maniak forumowy
Posty: 907
Rejestracja: 2009-06-14, 00:08
Lokalizacja: SOSNOWIEC

Post autor: zawias »

darcyn pisze:
Przygoda pisze:laptop mi niesmiga bo dosc ostro sie zawirusowal
po ślubie i wchodzi się na "te" stronki??? :br:

aleś fure przywalił... :mad:

przynajmniej nie poszedl w Saaba :zdziwko:
Swobi

Post autor: Swobi »

gratuluje panu ładnego autka :smile:
Awatar użytkownika
Przygoda
Maniak forumowy
Posty: 3297
Rejestracja: 2007-07-01, 21:58
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: Przygoda »

Swobi pisze:gratuluje panu ładnego autka :smile:
witaj Swobi dzieki :) ... jakiemu Panu? ... na Pana to trzeba miec wyglad wyksztalcenie i stanowisko prezesa lub dyrektora :D :)
Obrazek

było E36 316i sedan... było E36 320i coupe ... było kolejne E36 320i coupe ... było E46 316i ... JEST E39 528i :)
bujalek
Zaawansowany forumowicz
Posty: 217
Rejestracja: 2010-07-06, 17:20
Lokalizacja: california

Post autor: bujalek »

Ładna seria. Na lato wpadnie fajne kółko i będzie bardzo przyjemnie :)
Zablokowany