Spot wodzisław Śląski Niedziela 10.04 godzina 17

Relacje, fotki i inne sprawy dotyczące imprez nie tylko klubowych
Awatar użytkownika
Turbo
Zaawansowany forumowicz
Posty: 549
Rejestracja: 2010-11-07, 23:40
Lokalizacja: Denver/Colorado

Post autor: Turbo »

hehe no to było tez troche śmieszne. Wiec to sie nie dziwie ze wybuchali sam bym sie wkurzył :mrgreen:
Obrazek
Niebezpiecznie to jest wsadzać kutasa do turbiny na odpalonym silniku.
Awatar użytkownika
Alex'a
Zaawansowany forumowicz
Posty: 441
Rejestracja: 2010-06-13, 18:53
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Alex'a »

MarcinE36Cabrio pisze:hehe no to było tez troche śmieszne. Wiec to sie nie dziwie ze wybuchali sam bym sie wkurzył :mrgreen:

eee ja to z natury wybuchowa jestem i musiałam sobie pokrzyczeć ;P ale prawo do nalepiania czegolowiek na autko mam tylko ja reszta igra z życiem... howk :D
If I lay here If I just lay here Would you lay with me and just forget the world?
Awatar użytkownika
Adaś E36
Zaawansowany forumowicz
Posty: 232
Rejestracja: 2010-09-18, 09:37
Lokalizacja: Gorzyczki / Wodzisław Śl.

Post autor: Adaś E36 »

Adio pisze:Sprawa naklejki tez dziecinna opcja moze nie zagrazajaca zycia ale na 2 raz koledze auto w kwiatki zrobie ;)
Było napisane na Forum ze kto nie umie parkowac dostaje karnego kutasa :P a ze stales nie tak jak wszyscy no to sory :P

[ Dodano: 11 Kwiecień 2011, 22:59 ]
Alex'a pisze:eee ja to z natury wybuchowa jestem i musiałam sobie pokrzyczeć ;P ale prawo do nalepiania czegolowiek na autko mam tylko ja reszta igra z życiem... howk :D
no nie powiem było Cie slychać :P hehe :569:
Awatar użytkownika
Turbo
Zaawansowany forumowicz
Posty: 549
Rejestracja: 2010-11-07, 23:40
Lokalizacja: Denver/Colorado

Post autor: Turbo »

Alex'a pisze:MarcinE36Cabrio napisał/a:
hehe no to było tez troche śmieszne. Wiec to sie nie dziwie ze wybuchali sam bym sie wkurzył :mrgreen:



eee ja to z natury wybuchowa jestem i musiałam sobie pokrzyczeć ;P ale prawo do nalepiania czegolowiek na autko mam tylko ja reszta igra z życiem... howk :D

Haha no właśnie widziałem jak wybuchłaś ;P :mrgreen: :bmw:
Obrazek
Niebezpiecznie to jest wsadzać kutasa do turbiny na odpalonym silniku.
Awatar użytkownika
Adio
Zaawansowany forumowicz
Posty: 157
Rejestracja: 2010-10-06, 18:23
Lokalizacja: Wodzisław

Post autor: Adio »

A co ja tam mam stawiac te 1,8? Ciekawe czy ty byś szcześliwy latał jakby ci auto okleili ;) A reszta za co dostała za krzywo koła skrecone ?
Awatar użytkownika
Adaś E36
Zaawansowany forumowicz
Posty: 232
Rejestracja: 2010-09-18, 09:37
Lokalizacja: Gorzyczki / Wodzisław Śl.

Post autor: Adaś E36 »

Ja jakos stalem jak wszyscy i tez mam 1.8 :P a no co do reszty to przesadzil
Awatar użytkownika
Adio
Zaawansowany forumowicz
Posty: 157
Rejestracja: 2010-10-06, 18:23
Lokalizacja: Wodzisław

Post autor: Adio »

Cieeekawy jestem czy taki szczesliwy bys byl jakbys ten klej drapal ;)
Awatar użytkownika
Turbo
Zaawansowany forumowicz
Posty: 549
Rejestracja: 2010-11-07, 23:40
Lokalizacja: Denver/Colorado

Post autor: Turbo »

Adio pisze:A co ja tam mam stawiac te 1,8? Ciekawe czy ty byś szcześliwy latał jakby ci auto okleili ;) A reszta za co dostała za krzywo koła skrecone ?

Chodzi o to ze miałeś zaparkować w rzędzie jak wszyscy... :kolebka: a to ze naklejał innym to była zabawa :wink:
Obrazek
Niebezpiecznie to jest wsadzać kutasa do turbiny na odpalonym silniku.
Awatar użytkownika
Adio
Zaawansowany forumowicz
Posty: 157
Rejestracja: 2010-10-06, 18:23
Lokalizacja: Wodzisław

Post autor: Adio »

nie bede pajacował podczas rozmowy przeparkowywaniem auta? Bez szaleństw

[ Dodano: 11 Kwiecień 2011, 23:16 ]
Jak sie zwolniło miejsce jak Idzi pojechał to stanołem w rzędzie wcześniej nie było gdzie ;)
Awatar użytkownika
Turbo
Zaawansowany forumowicz
Posty: 549
Rejestracja: 2010-11-07, 23:40
Lokalizacja: Denver/Colorado

Post autor: Turbo »

Adio pisze:Jak sie zwolniło miejsce jak Idzi pojechał to stanołem w rzędzie wcześniej nie było gdzie ;)


no widzisz ... i wszyscy są szczęśliwi :cool:
Obrazek
Niebezpiecznie to jest wsadzać kutasa do turbiny na odpalonym silniku.
Awatar użytkownika
Łatysz
Maniak forumowy
Posty: 1169
Rejestracja: 2009-08-18, 13:19
Lokalizacja: Rybnik/Popielów
Kontakt:

Post autor: Łatysz »

Adio co się tak rzucasz ? po 1 ja też mam nie po kolei jeżeli chodzi o jazdę ale w miejscu gdzie spotyka się "Mój" Klub to nie odpie* maniany jeżeli nie jest to miejsce przeznaczone do tego. I tak jak poprzednicy powiedzieli wcześniej przyjarać, kółeczko a nawet mały boczek to idzie zrozumieć a nie szał pał miedzy ludźmi. Co byś zrobił gdyby wyskoczył (oczywiście odpukać) dzieciak Netki i by się coś stało ? To dziecko odwiedza nasze progi bardzo często albo nawet i zawsze a to nie jedyne dziecko co tam było. Mógłbym parę rzeczy jeszcze dopisać ale nie chce nikogo urazić.

Adio a jak nie odpowiada Ci regulamin to rób sobie spoty indywidualne i nie obrażaj się i nie wybuchaj bo nie ma o Co jesteśmy tu też po to by ustalić pewne rzeczy wspólnie


Sprawa nalepki ? Śmieszna sprawa i indywidualna ;) To tyle.
Mycie, Pranie samochodów, Nabijanie Klimatyzacji, Wymiana Opon//Wyważanie, usuwanie wgnieceń bez malowania itp. Pomoc Drogowa
Tomek
Maniak forumowy
Posty: 3965
Rejestracja: 2006-10-16, 20:57
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Tomek »

Adio nie spinaj się tak :) Skoro sprowadzasz kolegów na spota to muszą się dostosować do ekipy a nie robić samowolkę... Tak było, jest i będzie :) Nikt nigdy nie miał z tym problemów oprócz Twojego kolegi :/ Gdzie byśmy nie robili spota to on mieszał :evil: :evil:

A co do naklejki o której wszyscy piszecie, to przypuszczam że gdyby mi ktoś ją nakleił na świeży lakier to chyba bym jego auto potraktował kluczykiem z szafki w pracy :lol: Co jak co, ale swojemu oklejać auto? :evil:
Awatar użytkownika
Żołnierz
Zaawansowany forumowicz
Posty: 100
Rejestracja: 2010-05-17, 20:59
Lokalizacja: Żory

Post autor: Żołnierz »

Przestańcie się drapać bo od wczoraj to tutaj nie można poczytać o niczym innym. Było, minęło, każdy już wie o co chodzi. Dajcie jakieś zdjęcia lepiej.
Ariel

Post autor: Ariel »

¯ołnierz pisze:Dajcie jakieś zdjęcia lepiej.
no wlasnie!
FaTuM

Post autor: FaTuM »

Szkoda , ze mnie nie było . Adio jak ten Twoj kolega taki rajdowiec bombowiec mistrz prostki co pozdrawia go pierwszy zakret to zaproś go też do Rybnika 17 Kwietnia na rajd AMK Slązak ;) sprawnościowa na giełdzie to co lubi najbardziej, a jak dojedzie to na Elektrownie na os-y. Albo niech jedzie na spoty co 2 tygodniowe VW na kapielisko Ruda.


No dajcie fotki ;)
Ostatnio zmieniony 2011-04-12, 15:43 przez FaTuM, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ