[E36] Moje E36

Tu zamieszczamy fotki i szczegółowy opis naszych beemek
Awatar użytkownika
zawias
Maniak forumowy
Posty: 907
Rejestracja: 2009-06-14, 00:08
Lokalizacja: SOSNOWIEC

Post autor: zawias »

roznicy miedzy lusterkami z m3 do sedana czy coupe - nie ma , roznice sa tylko w adapterach.


ps. felga do (_(__) ...
Awatar użytkownika
tommybiker6
Zaawansowany forumowicz
Posty: 178
Rejestracja: 2010-12-25, 18:38
Lokalizacja: Bielsko Biala
Kontakt:

Post autor: tommybiker6 »

Śpiewek, takie audi tez miałem :mrgreen: tylko czarne. Miło ze Ci sie podoba, ale wg mnie jeszcze mu troche brakuje.
zawias, na zywo wygląda lepiej. Mi sie podobają. Ale nie ukrywam ze chciałbym BBS RS z polerowanym rantem. A co do luster, to nawe nie wiedziałem ze są adaptery w oryginalnych :oops:

[ Dodano: 30 Maj 2011, 16:07 ]
Kilka nowych gratów do bejcy wpadło, w tym ori lusterka :m: 3 które wyrwałem za 220zł :mrgreen:

Nareszcie wywaliłem te paskudne alumimiowe rygielki na ori, do tego plastiki od silnika, nadkola, mechanizm od szyby, pastiki na tylne lampy, boczek kierowcy, siłowniki maski przód i ori gałka zmiany biegów ze skóry.

Wymieniłem także tylne tarczobebny, klocki oraz szczeki hamulcowe z całymi sprezynkami, gwozdziami itd. Wpadł takze alternator Bosch i nowa rolka napinajaca. Tamten alternator szwankował a przedewszystkim regler. Teraz juz jest ok.

Obrazek


Obrazek


Obrazek


Za nieługo przyjdzie czas na konserwacje i malowanie samochodu. Bedzie zero rdzy i niedociagnięc. Nareszczie :wink:
Ostatnio zmieniony 2011-07-17, 20:49 przez tommybiker6, łącznie zmieniany 1 raz.
BMW E36 320i Mauritiusblau Metallic
Awatar użytkownika
Marcin
Site Admin
Posty: 4164
Rejestracja: 2007-09-30, 11:55
Lokalizacja: Chorzów

Post autor: Marcin »

tommybiker6 pisze:Za nieługo przyjdzie czas na konserwacje i malowanie samochodu. Bedzie zero rdzy i niedociagnięc. Nareszczie
Czy już??? ;)
Obrazek

A to wszystko wina admina ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Awatar użytkownika
Matizo
Zaawansowany forumowicz
Posty: 226
Rejestracja: 2011-03-01, 14:12
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Matizo »

Piekny sedanik ladnie sie prezentuje i kolor fantastyczny :) Pozdrawiam oby tak dalej :)
Było: e36 coupe 94 manual 1.6
Było: e36 coupe 98 manual 1.6
Jest: e39 sdn 00 automat 3.0d
Jest e39 sdn 99 manual 3.0d : http://bts-bmw.pl//viewtopic.php?t=21048


BMW - Bo Mercedesy Wymiękają
Awatar użytkownika
tommybiker6
Zaawansowany forumowicz
Posty: 178
Rejestracja: 2010-12-25, 18:38
Lokalizacja: Bielsko Biala
Kontakt:

Post autor: tommybiker6 »

Marcin pisze:Czy już???
Pod koniec miesiaca czerwca bede miał dosyc duzy dopływ gotówki (przyjałem sie na KWK wiec dostane węgiel który automatycznie sprzedam :mrgreen: ) i wtedy rozbieram auto i lakieruje oraz koserwyje cały wóz. opony 205/45/17 - bedzie ładny naciag, jedna felga do chromowania ponownego idzie i musze jeszcze kupic krtake w zderzak i listwy w zderzak przedni. Zastanawiam sie równiez nad kolektorem sportowym :wink:
BMW E36 320i Mauritiusblau Metallic
FaTuM

Post autor: FaTuM »

To na grube ludzi przyjmują ? :D

Dobrze , ze modzisz na oryginałach i jakoś Ci to idzie , ale do wszystkiego ta felga nie będzie pasować ,albo noooo hmmm niewiem niewiem , moze jak to wszystko ogarniesz i posadzisz ;) Lusterka są ładne jak u mnie , ale kiepsko przez nie widać trochę lustro małe ;/ Ale takie to już musi być ;) Czekam na efekty ....
Awatar użytkownika
tommybiker6
Zaawansowany forumowicz
Posty: 178
Rejestracja: 2010-12-25, 18:38
Lokalizacja: Bielsko Biala
Kontakt:

Post autor: tommybiker6 »

To na grube ludzi przyjmują ?
yyyy ? nie czaje :oops: 2 lata na przyjecie czekałem. Ale praca super, zadowolony jestem bardzo tylko mam 26km w 1 strone :cry: ale mam drugie auto które pali 6litrów wiec daje rade.

No ja wiem o co chodzi z tymi felami... chciałbym w sumie double spoke z M'ki ale wperw musiałbym sprzedac tamte. Ale tak w prawdzie na zywo te moje lepiej sie prezentuja niz na zdj. A z lustrami to masz racje, ale idzie sie przyzwyczaić.
A części ? Tylko oryginał, nie ma co oszczedzac na tym, wiem jakie są potem efekty, a po co płacić 2 razy. Jak narazie powoli mi idzie składnaie tego do kupy ale jak to mówią powoli a do celu.
FaTuM pisze:Czekam na efekty ....
mysle ze juz nie długo :bmw:

[ Dodano: 17 Lipiec 2011, 20:36 ]
No i mamy mały lifting. Ale przed było tak:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Nowa fela

Obrazek

Obrazek

Tak teraz wyglada bejca:

Obrazek

Obrazek

a tu na myjce

Obrazek

[ Dodano: 17 Lipiec 2011, 21:23 ]
do srodka wpadna 2 takie fotele tylko welurowe
http://motoallegro.pl/fotel-kubel-4x4-w ... 03237.html
.
Został wymieniony czujnik polozenia przepustnicy, swiece i sonda lambda, za niedlugo poduszki silnika i uszczelka klawiatury beda zmieniane. Aktualnie bede sie zabieral za sportowy kolektor wydechowy i tlumnik z nierdzewki do konca z koncówka a do tego wpadna rowniez nowe amorki na przod. Na dodatek bejca dostale nowe radio JVC i tube.

A co najwazniejsze jest nowy lakier, nowa fela ćZ i guma 205/45/17, listwy boczne :m: , nowa nerka z poliftu w czarnym macie i ciemne halogeny. Z tylnej szyby znikla blenda.
Ostatnio zmieniony 2011-07-17, 20:55 przez tommybiker6, łącznie zmieniany 3 razy.
BMW E36 320i Mauritiusblau Metallic
Awatar użytkownika
Marcin
Site Admin
Posty: 4164
Rejestracja: 2007-09-30, 11:55
Lokalizacja: Chorzów

Post autor: Marcin »

mysle ze juz nie długo :bmw:
a więc nadszedł moment ;)
Obrazek

A to wszystko wina admina ( ͡° ͜ʖ ͡°)
kitogsm
Małopiszący
Posty: 52
Rejestracja: 2010-08-08, 12:00
Lokalizacja: Rydułtowy/Pstrą?na

Post autor: kitogsm »

jest piękna nie ma co idealny sedan fela wg mnie też tutaj pasuje :br:
Serce bije w tempie obrotów maszyny
Treningów godziny
Zmienione plany w czyny:)


BMW E32 735 96R BYŁO:)
BMW E34 520 88R BYŁO:)
BMW E36 320I 1993 BYŁO:)
BMW 318I 1992R LPG Jest;)
Awatar użytkownika
Krzys
Site Admin
Posty: 6779
Rejestracja: 2006-12-19, 18:23
Kontakt:

Post autor: Krzys »

bardzo ale to bardzo brakuje plastikowych progow. Ale masz u mnie plusa za Mauritiusa ;)
[you], wiesz jakie s� �arty elektryka???
- PORA�AJ�CE :lol:
FaTuM

Post autor: FaTuM »

Ssij mi jaja , HWDP bajzel co to za napisy haha leże i kwiczę .

Fajna fela cos innego niz zawsze , jakies te auto krzywe z przodu popraw ta rejestracje ,bo to chyba ona robi ten brzydki kąt , ladnie odnowione auto czekamy na porządna sesje w terenie ;)

Lampy DEPO nie pasuja do ciemnych halo i nerki najbardziej z nich te ringi....
Ostatnio zmieniony 2011-07-18, 00:00 przez FaTuM, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
tommybiker6
Zaawansowany forumowicz
Posty: 178
Rejestracja: 2010-12-25, 18:38
Lokalizacja: Bielsko Biala
Kontakt:

Post autor: tommybiker6 »

Krzys pisze:bardzo ale to bardzo brakuje plastikowych progow
bo nie ma na zdjeciu, ale sa juz zalozone :bmw:
Myslalem swego czasu nad zmiana na Avus ale Mauritius jest piekny... wiec zostal :wink:

[ Dodano: 18 Lipiec 2011, 01:06 ]
FaTuM pisze:Ssij mi jaja , HWDP bajzel
chcialbys reszte zobaczyc to bys dopiero byl polany. Tworczosc kolegow i moja oczywiscie :grin:
FaTuM pisze:popraw ta rejestracje
no trzeba bedzie poprawic :razz: ale ona tez troche krzywo stoi,
a bedzie jakas fajna sesja tylko znajde czas :wink:
BMW E36 320i Mauritiusblau Metallic
Awatar użytkownika
Kaper
Maniak forumowy
Posty: 2620
Rejestracja: 2010-06-09, 17:04
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Kaper »

felga wg mnie to porażka :neutral: A co te auto z tyłu tak wysoko - zawieszenie od tarpana :razz: na plus oczywiście polift :wink:
Obrazek
Awatar użytkownika
Turbo
Zaawansowany forumowicz
Posty: 549
Rejestracja: 2010-11-07, 23:40
Lokalizacja: Denver/Colorado

Post autor: Turbo »

wg mnie to te fotele wgl nie pasuja do tego ... :neutral: no chyba ze rajdówke robisz :P felgi .... no inne niz kazdy ma nawet nawet :)
Obrazek
Niebezpiecznie to jest wsadzać kutasa do turbiny na odpalonym silniku.
Awatar użytkownika
tommybiker6
Zaawansowany forumowicz
Posty: 178
Rejestracja: 2010-12-25, 18:38
Lokalizacja: Bielsko Biala
Kontakt:

Post autor: tommybiker6 »

Kaper, najlepszy efekt feli jest na zywo, zdjecie tego nie oddaje. a wysokie jest na zdjeciu bo stalo na takim terenie.
MarcinE36Cabrio, mi sie te fotele podobaja, najbardziej chciabym 2 vadery ale nie moge znalesc za normalna kase nawet do renowacji
Auto robie pod siebie nie dla kogos ale kazda Wasza opinia jest dla mnie bardzo cenna za co dziekuje :bmw:
BMW E36 320i Mauritiusblau Metallic
ODPOWIEDZ