V Zlot BMW Klub Podbeskidzie - 12.06.2011r.

Relacje, fotki i inne sprawy dotyczące imprez nie tylko klubowych
Awatar użytkownika
Przemo
Zaawansowany forumowicz
Posty: 462
Rejestracja: 2011-02-27, 22:00
Lokalizacja: Rokitno Szlacheckie
Kontakt:

Post autor: Przemo »

FaTuM pisze:Te Zagłebie to zawsze było bardziej zorganizowane ;)


:sex: :sex: :mrgreen: :):) no pewnie
! ja będę jeśli tylko praca na to pozwoli!! ;/ bliżej weekendu coś się określę ;)..
Zapraszam do mojej Galerii

http://bts-bmw.pl//viewtopic.php?p=224761#224761


Bawarskie Zakłady Motorowe ;)
dan984
Małopiszący
Posty: 4
Rejestracja: 2011-05-30, 09:31
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie

Post autor: dan984 »

Ja się pisze na Ikee :) tylko ustalcie godziny :)

[ Dodano: 4 Czerwiec 2011, 20:36 ]
12.06 to święto więc chyba bedzie troche ludu bo wolne od pracy :) pozdr...

Dan
pazura
Maniak forumowy
Posty: 1452
Rejestracja: 2009-05-08, 06:31
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Post autor: pazura »

FaTuM pisze:Okolice bardziej górnego śląska to widze jak zawsze maja głeboko :D Najlepiej to chyba pojechać będzie samemu na Mikołow . Te Zagłebie to zawsze było bardziej zorganizowane ;)
Fatum.. zaś gadasz trzy po trzy. Mamy już ustalone wszystko. Zbieramy sie i w Jastrzebiu i ¯orach. Niepotrzebnie zamęt się robi i tak juz jest burdel w tym temacie jak nie wiem :D

Ja będę raczej na ¯orach - jeszcze zobacze jak mi jeden egzamin poszedl ;/ czy czasami nei przyjade dopiero prosto na miejsce ;p
FaTuM

Post autor: FaTuM »

Pokaz pazura gdzie było przed tymi postami coś ustalone przez kogoś ?? Chyba w dziale klubowym =] o ktorej godzinie czy cos ? Inni tez cos chcieli wiedziec wiec cos ustalilem ,bo nikt nic nie wiedzial . O zaglebiu to napisalem prawde niestety ;) I sie tak nie oburzaj Pazura ,bo niestety teraz to ja mam racje :bmw:

Jest zbiórka na Crabie o 7:30 ustalilem z paroma gosciami z Głożyn wiec zapraszamy ;)
Awatar użytkownika
Moloch
Maniak forumowy
Posty: 2064
Rejestracja: 2011-05-16, 21:54
Lokalizacja: Godów

Post autor: Moloch »

no wszyscy co jadą trasą Jastrzębie - ¯ory - Mikołów mają już ustalone a Ci co jadą inną trasą muszą sobie już po swojemu raczej ustalić więc my tu nie mamy nic do gadania :razz:
pazura
Maniak forumowy
Posty: 1452
Rejestracja: 2009-05-08, 06:31
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Post autor: pazura »

FaTuM pisze:Pokaz pazura gdzie było przed tymi postami coś ustalone przez kogoś ?? Chyba w dziale klubowym =] o ktorej godzinie czy cos ? Inni tez cos chcieli wiedziec wiec cos ustalilem ,bo nikt nic nie wiedzial . O zaglebiu to napisalem prawde niestety ;) I sie tak nie oburzaj Pazura ,bo niestety teraz to ja mam racje :bmw:

Jest zbiórka na Crabie o 7:30 ustalilem z paroma gosciami z Głożyn wiec zapraszamy ;)
sam żeś bodajze na str 2 pisał ze o 8:00 z ¯or, wszyscy się ustosunkowali... Kajzer napisal nawet o ktorej spotykają się w Jastrzębiu itd... Więc nie widzę problemu... A jak chcesz to umawiaj się tam gdzie uważasz, ale my już mamy ustalone i w stałych miejscach sie zbieramy. ¯ory bierdonka i J-bie Mc'donald.
FaTuM

Post autor: FaTuM »

To zesmy se pogadali :D Tusz o to mnie chodzi :DDD No wiesz jedna osoba zaakceptowała to nawet niewiem ;) A na Crabie to sie spotykamy zeby pojechać w więcej osob do Zor raźniej :D Daj na wstrzymanie :piwo:
Awatar użytkownika
Beny
Zaawansowany forumowicz
Posty: 98
Rejestracja: 2011-06-03, 21:15
Lokalizacja: Radlin

Post autor: Beny »

Panowie jadę z wami :), pojedziecie jakąś większą ekipą...
Kubok
Maniak forumowy
Posty: 717
Rejestracja: 2009-02-12, 21:47
Lokalizacja: Wodzisław Śląski

Post autor: Kubok »

Ja z Gienią również obecni nie ma lipy ;p. pogoda się zapowiada, więc biorę turystycnego grila i wszystko co do wypoczynku potrzeba :0 Kto się pisze, to brac kiełbaski :).
Lecę z Raciborza przez Wodzisław na ¯ory, jak ktoś chce się podłączyć po drodze, to proszę pisać, dzwonić..
Awatar użytkownika
Alex'a
Zaawansowany forumowicz
Posty: 441
Rejestracja: 2010-06-13, 18:53
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Alex'a »

no własnie zagłebie co z naszym grillem?? bo ostatni został na miejscówce........bo sie rozkraczył :P Ja węgiel mam jak zwykle i nawet duuuzo pysznej kiełabski /16szt/ :D to sie podziele tylko kto wezmie grillllllllllll? tylko sie nie pchac :D :bmw:
If I lay here If I just lay here Would you lay with me and just forget the world?
Awatar użytkownika
Moloch
Maniak forumowy
Posty: 2064
Rejestracja: 2011-05-16, 21:54
Lokalizacja: Godów

Post autor: Moloch »

Kubok jeśli fundusze mi pozwolą to podskocze dzisiaj albo jutro też po przenośnego grilla i zrobimy kuchnie polową :mrgreen: :mrgreen:
Awatar użytkownika
Aman
Maniak forumowy
Posty: 794
Rejestracja: 2010-01-18, 18:47
Lokalizacja: Boguszowice/Rybnik
Kontakt:

Post autor: Aman »

Ja caly czas woze w bagazniku grila z weglem takze nie bedzie problemu zeby cos upichcic :DD A tak poza tym to ja bede od razu na Zory lecial :)
Obrazek
Bylo e46 320d, e39 528i, E46 320d jest E46 330Ci ...:::AmAn:::...
Awatar użytkownika
Moloch
Maniak forumowy
Posty: 2064
Rejestracja: 2011-05-16, 21:54
Lokalizacja: Godów

Post autor: Moloch »

Dlatego tutaj pytanie czy kupować specjalnie czy będzie na tyle osób z grillem że jest to niepotrzebne? :razz:
przemo85
Zaawansowany forumowicz
Posty: 254
Rejestracja: 2010-02-20, 22:56
Lokalizacja: DG

Post autor: przemo85 »

trzeba dograc o ktorej spotykamy sie na Mikołowie a potem ustalimy wczesniejsze spotkania na Ikei i REALu :P


moja propozycja

AUCHAN Mikolow 9.30

IKEA Katowice 9.00

REAL DG 8.30
BardzoMądryWybór ;)
Awatar użytkownika
wbs
Maniak forumowy
Posty: 931
Rejestracja: 2010-08-20, 11:05
Lokalizacja: Katowice / Krosno

Post autor: wbs »

Ja nie wiem jaka tam droga będzie, a z tego co czytałem to będę miał duże problemy tam dojechać. Ja bym jechał pewnie coś koło 8 30 z Ikea, najwyżej pojadę sam.
Obrazek
ODPOWIEDZ