[E36] Bawareiro By Wbs - zaczynamy zabawę w wyścigi.

Tu zamieszczamy fotki i szczegółowy opis naszych beemek
Ow3NowSk1
Zaawansowany forumowicz
Posty: 409
Rejestracja: 2010-09-06, 00:25
Lokalizacja: SRC

Post autor: Ow3NowSk1 »

wbs ma racje, kazdy ma to na co go w danym momencie stac i powoli sobie idzie do przodu. Czekam na wiecej fotek czarnej paszczy :wink:
Awatar użytkownika
Honik
Maniak forumowy
Posty: 1050
Rejestracja: 2009-10-06, 20:16
Lokalizacja: Gliwice/Kołobrzeg

Post autor: Honik »

Patrzac na to jak auto wygladalo na poczatku a jak wyglada teraz .... jest mega roznica ! :)

Bardzo mi sie podoba twoj sedanik :)
Ja bym teraz wlasnie wsadzil tylko czarne kierunki takie jak ma Gamek. beda dobrze pasowaly do lamp.

Pozdro! :)
Awatar użytkownika
Kaper
Maniak forumowy
Posty: 2620
Rejestracja: 2010-06-09, 17:04
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Kaper »

Felga w tym aucie jest kozacka :bmw: mogła by być większa ale cóż... i tak wrażenie robi twoje autko... Co do "bandyty" to koledzy mają rację -kierunek musi być ciemniejszy bo ta biel trochę szczypie w oczy :wink: ogólnie lepiej trochę wg mnie było tak jak miałeś wcześniej
Obrazek
Awatar użytkownika
Adio
Zaawansowany forumowicz
Posty: 157
Rejestracja: 2010-10-06, 18:23
Lokalizacja: Wodzisław

Post autor: Adio »

Kozacka jest na tych czarnych lampionach... Jeszcze tylko ciemniejszy migacz bo robi straszny kontrast. Ale autko prezentuje sie konkretnie. Przesledzilem twoj temacik i wypowiedzi na temat felgi, gleby itp a teraz jednak wiekszosc zmienila zdanie. Dla mnie jest Bandycka baw sie dalej w tym kierunku chlopie. :bmw:
Awatar użytkownika
wbs
Maniak forumowy
Posty: 931
Rejestracja: 2010-08-20, 11:05
Lokalizacja: Katowice / Krosno

Post autor: wbs »

Honik pisze:Ja bym teraz wlasnie wsadzil tylko czarne kierunki takie jak ma Gamek. beda dobrze pasowaly do lamp.
Kierunki zostają białe. Na żywo prezentują się idealnie. Chcę żeby pasowało do tylnych.
Kaper pisze:ogólnie lepiej trochę wg mnie było tak jak miałeś wcześniej
Na zdjęciach nie robi przyslowiowej roboty czarny przód, ale w realu jest dużo lepiej.


Autko u lakiernika to zdjęć przodu jeszcze nie mam jakiś w miarę. Jak zawoziłem autko do lakierni to stało BMW rocznik 47 :] sama buda. Fotki mam na telefonie taty.

Jutro jadę po samochód do Krosna. Malowane elementy to: maska, nadkola, pas przedni oraz próg. Pod koniec przyszłego miesiąca będzie malowany dach, klapa bagażnika i tylne nadkola + wyciąganie pod 10j.

Kupiłem sobie emblematy w carbonie (planuje też nerkę w carbonie i dekielki felgi).

Do tego doszły jeszcze sportSitzy. Sam oceniam na dobry +, ale mnie to nie rusza, bo i tak idą do obszywki.

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Kaper
Maniak forumowy
Posty: 2620
Rejestracja: 2010-06-09, 17:04
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Kaper »

Zacne graty. Te zice koniecznie obszyj bo z tą czerwienią byś tylko oszpecił autko :wink: - A masz je grzane? Bo jak nie to przy okazji (przy tapicerowaniu) wrzuć tam maty grzejące bo potem będziesz żałował, że tak nie zrobiłeś :bmw:
Obrazek
Awatar użytkownika
gamek2
Maniak forumowy
Posty: 1969
Rejestracja: 2008-12-30, 16:09
Lokalizacja: Raciborz

Post autor: gamek2 »

czekam na foty jak to wszystko wpadnie do auta
Awatar użytkownika
wbs
Maniak forumowy
Posty: 931
Rejestracja: 2010-08-20, 11:05
Lokalizacja: Katowice / Krosno

Post autor: wbs »

Kaper pisze:masz je grzane? Bo jak nie to przy okazji (przy tapicerowaniu) wrzuć tam maty grzejące bo potem będziesz żałował, że tak nie zrobiłeś :bmw:
Nie wrzucam podgrzewania, ale jeszcze o tym pomyślę ;)
czekam na foty jak to wszystko wpadnie do auta
W przyszłym miesiącu jadę zawieźć jeszcze raz auto do malowania gdzie pójdzie właśnie ten dach, nadkola tylne i klapa. Zostaną mi drzwi i zderzaki, zderzaków na razie nie maluje, bo może będą inne.


Koncepcja obszywania była taka żeby obszyć na jasno, ale teraz rozkminiam, czy nie na czarno. Fotele przód oraz kanapa, tylko czy to będzie pasować z jasną deską rozdzielczą i jasnymi boczkami? Ten materiał w boczkach zamienić wtedy na czarno czy na jasno?

[ Dodano: 14 Czerwiec 2011, 11:50 ]
Tu są zdjęcia z lakierni. BMW 1947 :] Chały tam nie robią :) będzie piękne, ale w serii. Cała buda robiona na zero.

Obrazek

Obrazek
Obrazek
Ow3NowSk1
Zaawansowany forumowicz
Posty: 409
Rejestracja: 2010-09-06, 00:25
Lokalizacja: SRC

Post autor: Ow3NowSk1 »

wbs, Czekam na fotki, szczegolnie prosze o jakies dokladniejsze zdjecia czarnego frontu bo ciagle nie moge sie przekonac i nie wiem co zrobic u siebie... Szkoda ze nie bylo Cie na zlocie chcialem zobaczyc na zywo. Pozdro.
__AdiK__
Zaawansowany forumowicz
Posty: 71
Rejestracja: 2009-11-27, 16:11
Lokalizacja: Katowice

Post autor: __AdiK__ »

niedawno przejezdzaałem przez parking pod realem;) mmm ale od tyłu sedanik pięknie wyglądaa:) :twisted: po pierwsze doobre koło a apo drugie dobra glema ;) mam nadzieje z enieługo moje bedzie tak lezało ;) Pozdrooo ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
zawias
Maniak forumowy
Posty: 907
Rejestracja: 2009-06-14, 00:08
Lokalizacja: SOSNOWIEC

Post autor: zawias »

chaly nie robia bo co ? bo maluja bmw z 1947r ?
kitogsm
Małopiszący
Posty: 52
Rejestracja: 2010-08-08, 12:00
Lokalizacja: Rydułtowy/Pstrą?na

Post autor: kitogsm »

nic dodać nic ując piękna jest i czarna nerka zrobiła robote :bmw:
Serce bije w tempie obrotów maszyny
Treningów godziny
Zmienione plany w czyny:)


BMW E32 735 96R BYŁO:)
BMW E34 520 88R BYŁO:)
BMW E36 320I 1993 BYŁO:)
BMW 318I 1992R LPG Jest;)
Awatar użytkownika
Marcin
Site Admin
Posty: 4164
Rejestracja: 2007-09-30, 11:55
Lokalizacja: Chorzów

Post autor: Marcin »

A ja z tego co się orientuję (choć mogę się mylić ;) ) to BMW
po zniszczeniach wojennych produkcję samochodów wznowiło jakieś 5-6 lat po wojnie ;)



sorki za OT ;)
Obrazek

A to wszystko wina admina ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Awatar użytkownika
wbs
Maniak forumowy
Posty: 931
Rejestracja: 2010-08-20, 11:05
Lokalizacja: Katowice / Krosno

Post autor: wbs »

zawias pisze:chaly nie robia bo co ? bo maluja bmw z 1947r ?
zostawie to bez komentarza.
kitogsm pisze: nic dodać nic ując piękna jest i czarna nerka zrobiła robote :bmw:
dzieki
A ja z tego co się orientuję (choć mogę się mylić ;) ) to BMW
po zniszczeniach wojennych produkcję samochodów wznowiło jakieś 5-6 lat po wojnie ;)
Wątpię, bo to fura ojciec mówił, że jest jakiegoś znanego typa w Krośnie z jakiegoś biznesu i ma więcej takich samochodów, a typ który robił mi furę o niej mi opowiadał, po co miałby kłamać?
P.S. Fotki niebawem.
Obrazek
Awatar użytkownika
Honik
Maniak forumowy
Posty: 1050
Rejestracja: 2009-10-06, 20:16
Lokalizacja: Gliwice/Kołobrzeg

Post autor: Honik »

Nikt nie mowi ze klamiesz tylko ze rocznik moze byc inny :)

Widac ze ladnie idziesz z modami do przodu :)
Oby tak dalej bo bardzo mi sie podoba twoj sedanik.

Tylko ze nie wyobrazam sobie jazdy na codzien z taka gleba :P
U mnie w Gliwicach nie najlepiej z drogami :P
ODPOWIEDZ