Ukradli moje BMW

Czyli wszystko o akcyzie, podatkach, ubezpieczeniach, prawie drogowym, porównania modeli, czy warto kupić BMW Exx, gadżety, ciekawostki, historia,nowości itp.
incoming
Zaawansowany forumowicz
Posty: 176
Rejestracja: 2009-01-31, 10:17
Lokalizacja: Rybnik-Żory

Post autor: incoming »

ja w swoim e46 nie mam wkładek usunąłem je po próbie wejscia przez rozwalenie zamka tak ze teraz ani z jednej ani z drugiej strony nie ma otworu na kluczyk nawet po rozwierceniu nie ma w zamku krzyzyka by go przekrecić dodatkowo dwa ukryte zabezpieczenia zapłonu tak ze nawet jak odpali sie auto to zgasnie po 30 sekundach jesli nie bedzie kluczyka a bez imobilaizera własnie kradną tacy chodnikowi złodzieje. szkoda auta.
Wojtussd
Małopiszący
Posty: 10
Rejestracja: 2011-08-28, 10:33
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Wojtussd »

Witam, jakiś czas temu zostało mi skradzione auto spod bloku aczkolwiek następnego dnia znalazłem auto, kretyni jechali nim sobie jak gdyby nic w boguszowicach, wiadomo policja i inne sprawy i zapytałem się kryminalnego w co najlepiej zaopatrzyć auto, a żeby go zabezpieczyć czyli gps itp.. dostałem bardzo ciekawą odpowiedź a mianowicie że wystarczy kupić jakiś stary telefon wymienić baterie tak żeby na czuwaniu trzymała tydzień lub dwa i zaopatrzyć ten tel w kartę potem dobrze ukryć ten telefon i oczywiście mieć zapisany ten numer wtedy oni go znajdą po sygnale. Więc myślę że to jest tani odpowiednik wszystkich gps-ów bo taki tel to koszt rzędu 100-150zl tak maksymalnie a instalacja gps to przynajmniej 500 a potem jeszcze monitoring tego to też nie tania zabawa, jedyny minus tego rozwiązania to bateria która się w końcu rozładuje ale jak to mówią dla chcącego nic trudnego bo zawsze można zrobić osobne zasilanie i mieć tel cały czas pod "napięciem". Mam nadzieje że nikomu się to nie będzie musiało przydać ale jak to mówią "strzeżonego......"
BMW i na zawsze BMW
Tasior
Małopiszący
Posty: 25
Rejestracja: 2009-07-24, 20:59
Lokalizacja: dąbrowa górnicza

Post autor: Tasior »

Wojtussd, dobry patent z tym telefonem! :mrgreen:
FaTuM

Post autor: FaTuM »

juz to wyżej pisali
ODPOWIEDZ