Od kiedy BMW?

Nowych użytkowników zapraszamy do tego działu w celu przedstawienia się i uzyskania dostępu do poszczególnych działów!!!
Awatar użytkownika
KoNiK
Maniak forumowy
Posty: 1371
Rejestracja: 2008-11-10, 11:36
Lokalizacja: BASTION

Post autor: KoNiK »

wow niezły przeskok, w totka 4trafiłeś czy co ?? :D
PRIMO
Przyjaciel klubu
Posty: 2331
Rejestracja: 2011-08-10, 21:26
Lokalizacja: Pielgrzymowice / SJZ

Post autor: PRIMO »

KoNiK pisze:wow niezły przeskok, w totka 4trafiłeś czy co ?? :D
z praca mi sie trafiło ;) pozniej szybko stawka w góre i tak jakos wyszło :twisted: :twisted:
NO SPEED NO FUN ;)
Obrazek
Mariuszo86
Zaawansowany forumowicz
Posty: 161
Rejestracja: 2011-10-26, 21:50
Lokalizacja: CZĘSTOCHOWA/KRAKÓW
Kontakt:

Post autor: Mariuszo86 »

ja Biało-niebieskim śmigłem interesowałem się od dziecka. Gdy zrobiłem prawko to z poldka przesiadłem sie do E30 318 kolegi na pare h i w tenczas się w bawarce zakochałem. W tej chwili od ponad roku śmigam e39 525 TDS TOURNIG przed liftem i jstem szczęśliwy z mojej Beatki :mrgreen:
" .... i spojrzał Pan na pracę naszą i był zadowolony, spytał o nasze zarobki - usiadł i zapłakał.. "
Obrazek
Awatar użytkownika
Ksawer
Maniak forumowy
Posty: 1608
Rejestracja: 2011-10-31, 23:33
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza /Gdańsk

Post autor: Ksawer »

bmw posiadam od niedawna bo zaledwie od 12-stu lat.miałem różne modele i każda bmka ma coś w sobie obecnie jest e36 coupe 2,5i model pewnie kiedyś zmienię ale marki nigdy.
Obrazek
storm
Zaawansowany forumowicz
Posty: 88
Rejestracja: 2011-10-22, 21:15
Lokalizacja: SD

Post autor: storm »

jak wszyscy to ja też :) biało niebieskie śmigło jest moim pierwszym autem z tej stajni a posiadam je jakieś 5 tygodni :)
Do zobaczenia na drodze [you]
skrzechu
Małopiszący
Posty: 30
Rejestracja: 2011-11-06, 23:14
Lokalizacja: Bêdzin

Post autor: skrzechu »

BeeMa to moje drugie auto z napędem na tył pierwszym był poczciwy maluch którego miałem przerabiać ale trafiła się e36 compact w sierpniu 2010 r i do tej pory ją mam ;)
Zainteresowanie tą marką mam chyba od dziecka ! :kolebka:
Awatar użytkownika
Kamy_Yk
Małopiszący
Posty: 14
Rejestracja: 2011-11-15, 23:01
Lokalizacja: Czeladź

Post autor: Kamy_Yk »

Pierwsze BMW jakie pamiętam to zielony rekin mojego taty i najbardziej co utkwiło mi w pamięci z tamtcyh lat to niebiesko-białe śmigło w kierownicy :mrgreen: potem przez pare lat w domu pojawiło się kilka różnych marek aut aż w końcu tatuś powrócił do BMW, a dokładnie E39 której teraz zresztom jestem szczęśliwym posiadaczem :bmw: Ojciec zawsze powtarzał "są auta... i BMW" więc to chyba on zaraził mnie taką miłością do Beeemek :grin: chodz wciąż moim marzeniem jest czarne E30 z V8 pod maską....to tyle pozdrawiam wszytskich :mrgreen:
Miss Boss
Małopiszący
Posty: 10
Rejestracja: 2011-11-28, 18:58
Lokalizacja: Killarney/Republic of Ireland

Post autor: Miss Boss »

Czarny rekin taty czyli 525 w tdesie(lata temu)
a na poważnie winić mogę chłopaka zaczęło się od Compakta w E36 przeżyliśmy razem rok, ale Compakt odjechał z nową właścicielką w imię Zetki, która pojawiła się kilka dni póżniej i tak już jesteśmy razem ponad rok i co najważniejsze bezawaryjnie,pozdrowienia dla wszystkich!!!!!!
Było BMW Compakt E36 316
Davo
Małopiszący
Posty: 14
Rejestracja: 2011-11-27, 18:16
Lokalizacja: Czestochowa

Post autor: Davo »

zaczelo sie jak mialem nascie lat, podobaly mi sie beemy ale byly kompletnie poza moim zasiegiem, w ogloszeniach ogladalem seicento i inne tego typu pomysly a babcia obiecywala ze oplaci mi prawko i dolozy sie do samochodu pozniej. az kiedys przysnilo mi sie zielone e36 w coupe... :P od tamtej pory nie chcialem nic innego :P :P pierwsze autko kupilem co prawda troche pozniej ale przynajmniej dobrze wybralem, bo bylo to czarne e36 w sedanie i z motorkiem m50b25 w czystej benzynce. pozniej mialem chevroleta przez krotka chwile a teraz znow stalem sie wlascicielem bawarskiej marki w wydaniu E30 :D
BMW - Bo Możemy Wszystko

www.bkc-forum.pl
Gabrielo
Maniak forumowy
Posty: 1019
Rejestracja: 2011-11-11, 15:22
Lokalizacja: Rudnik
Kontakt:

Post autor: Gabrielo »

No mnie fascynowały już X lat bmki. Kuzyn z Nimiec :mrgreen: miał nówkę E46 Cabrio i od tej pory się to tak naprawdę zaczęło. Pierwszy wóz miałem w wieku 18 latek - Ford Fiesta MK 3,5 :shock: To miało kopa jak wóz pod górka bez konia :roll: A teraźniejszą bunię mam od marca 2010.Kupiłem se ją na moją 20 dziestkę!!
Awatar użytkownika
Dzidek
Maniak forumowy
Posty: 744
Rejestracja: 2011-12-24, 19:24
Lokalizacja: Ledziny City

Post autor: Dzidek »

To mój pierwszy samochód z napedem na tył :)
A jest u mnie dokładnie od 17 grudnia 2011 :)
Gdyby Pan Bóg Popierał Przedni Naped To Chodzilibysmy Na Rekach :D
Sebamc91
Zaawansowany forumowicz
Posty: 331
Rejestracja: 2011-11-02, 20:07
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Sebamc91 »

Moje życie z BMW ( Bardzo Dobry Wybór ) zaczęło się 13 lat temu. na moim osiedlu taki gostek miał piękna e36 318 sedana ślicznie mruczała co dziennie ją pucował sprawdzał. co wychodziłem na rower to stawałem koło niego i wypytywałem się co i jak. zawsze mówił " to moja kochana bestia" :m: :) od tego czasu zawsze ciałem miec bmw. no i się udało 09.11.2011 kupiona Bejca e36 318 sedanik ;) teraz ja staram się zarazić dzieciaki z osiedla hehe ;)
Do zobaczenia Na drodze :)
Awatar użytkownika
Ksawer
Maniak forumowy
Posty: 1608
Rejestracja: 2011-10-31, 23:33
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza /Gdańsk

Post autor: Ksawer »

siema Sebamc91 witam i zapraszam na nasze spoty.co prawda na miejscu będę dopiero po nowym roku czyli środa 18.oo koło macro ale soboty 17.oo na pogori III koło molo.zapraszam serdecznie.zawsze jest gorąca atmosfera choć pogoda nie zawsze,liczy się klimattttt.no to do zoba........
Obrazek
PawelikE36
Małopiszący
Posty: 3
Rejestracja: 2012-01-06, 17:17
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: PawelikE36 »

Hah BM-ki mi sie zawsze widziały :) moim pierwszym autem ktore mam juz 2-gi rok jest Honda ktora robiłem i w dalszym ciagu robie od podstaw. Nowy lakier, blacha teraz na swapa czeka nowy motor ale nie ograniczam sie tylko i wyłacznie do jednej marki. Z pierwsza BM-ka miałem doczynienia 1,5 roku temu, kumpel zdał prawko i wykminiłem mu E30 przy ktorej mu dłubie. W koncu przyszedł czas aby zakupić swój tył naped :] trafiła sie okazja i łyknołem E36 coupe 2.0 trzeba jej serca i reki ale nie łamie sie b wiem ze BEDZIE ZAPIERDZIELAC :) :P Pozdrawiam
baiano
Małopiszący
Posty: 10
Rejestracja: 2012-01-12, 20:10
Lokalizacja: B?dzin

Post autor: baiano »

hmm, moja przygoda z BMW zaczęła się dość niedawno.. 3 lata temu zaraził mnie mój dobry kumpel gdy podjechał ładną e36, potem przeskoczył na e39. od pierwszej przejażdżki stwierdziłem, że coś w tym jest i niedawno stałem się posiadaczem granatowej e36 :) i na pewno nie jest to ostatnia bunia w moim dorobku ;)
hulajnoga piekła nie ma !
ODPOWIEDZ