WOŚP z BTS-em w Wodzisławiu

Relacje, fotki i inne sprawy dotyczące imprez nie tylko klubowych
kristoffson
Małopiszący
Posty: 29
Rejestracja: 2011-11-19, 13:22
Lokalizacja: radlin

Post autor: kristoffson »

całą ekipą wyglądało by efektowniej ale to moje zdanie tylko :bmw:
heh musze pomy¶leæ :)
Awatar użytkownika
Sabretooth
Zaawansowany forumowicz
Posty: 135
Rejestracja: 2010-11-26, 11:06
Lokalizacja: Katowice-Ligota

Post autor: Sabretooth »

Ja niestety odpadam - jutro idę do roboty na dyżur a w niedzielę ,a, wizytę na policji we Wrocku (zbyt długo żeby tłumaczyć o co kaman - ale od razu mogę powiedzieć, że jakiś debil się podemnie podszył i napadł na policjanta :573: )
Rafi
Zaawansowany forumowicz
Posty: 78
Rejestracja: 2011-09-02, 22:33
Lokalizacja: Wodzisław Śląski

Post autor: Rafi »

ja tez wpadne do jastrzebia i pojedziemy wszyscy
Awatar użytkownika
Moloch
Maniak forumowy
Posty: 2064
Rejestracja: 2011-05-16, 21:54
Lokalizacja: Godów

Post autor: Moloch »

kristoffson pisze:całą ekipą wyglądało by efektowniej ale to moje zdanie tylko :bmw:
No przecież wam to s1ralf tłucze przez kilka postów ale wszyscy go zlewają... a moim zdaniem miał naprawdę świetny pomysł z tym Kauflandem, bo tam by przyjechały rybnik z ekipą a jastrzębie z drugiej strony, dodatkowo osoby z wodzisławia i okolic nie musiuały by jechać specjalnie do Jastrzębia, a na WOŚP był by efektowny wjazd :wink:
kristoffson
Małopiszący
Posty: 29
Rejestracja: 2011-11-19, 13:22
Lokalizacja: radlin

Post autor: kristoffson »

dokładnie Moloch :wink:
heh musze pomy¶leæ :)
Awatar użytkownika
Ksawer
Maniak forumowy
Posty: 1608
Rejestracja: 2011-10-31, 23:33
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza /Gdańsk

Post autor: Ksawer »

A co z zagłębiem?Deklaracja była wielka a tu przed wyjazdem cisza!!!Będzie jakaś zbiórka,czy też "każdy" sam we własnym zakresie?Nie znam jeszcze za dobrze okolic i z miłą chęcią bym wolał jechać z całą grupa. :kolebka:
Obrazek
pazura
Maniak forumowy
Posty: 1452
Rejestracja: 2009-05-08, 06:31
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Post autor: pazura »

bambucza78 pisze:A co z zagłębiem?Deklaracja była wielka a tu przed wyjazdem cisza!!!Będzie jakaś zbiórka,czy też "każdy" sam we własnym zakresie?Nie znam jeszcze za dobrze okolic i z miłą chęcią bym wolał jechać z całą grupa. :kolebka:
Zapraszam na ¯ory tam Cię chłopaki poprowadzą.
Ja będę jechał z Jastrzębia, bo An! raczej nie będzie. Ja wpadnę, ale na krótko :( i dzida na PolSl
Awatar użytkownika
Ksawer
Maniak forumowy
Posty: 1608
Rejestracja: 2011-10-31, 23:33
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza /Gdańsk

Post autor: Ksawer »

pazura dzięki za pomoc.zobaczę jeszcze jutro czy ktoś się odezwie.jeśli nie to nie omieszkam skorzystać z zaproszenia. :smile:
Obrazek
Awatar użytkownika
Moloch
Maniak forumowy
Posty: 2064
Rejestracja: 2011-05-16, 21:54
Lokalizacja: Godów

Post autor: Moloch »

Dobra panie i panowie Jeśli nie da się jakoś tego zorganizować z tym wodziem to zrobimy to tak:

8:45-8:50(tak by jastrzębie jeśli będą chętnie dali rade dojechać) Zbiórka Wodzisław kaufland :bmw:

Spotykamy się tam a dalej jedziemy już prosto na WOŚP, tak że wszyscy chętni na wodzisław zjawiamy się w wyżej ustalonym punkcie, mam nadzieję że Jastrzębie i reszta także skusi się na to by na WOŚP wjechać całą jedną wielką grupą :wink:
kamcio19881
Zaawansowany forumowicz
Posty: 241
Rejestracja: 2009-05-02, 21:23
Lokalizacja: SJZ

Post autor: kamcio19881 »

Moloch na prezydenta !!:)
Awatar użytkownika
ManiekCSL
Zaawansowany forumowicz
Posty: 492
Rejestracja: 2011-01-09, 16:46
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Post autor: ManiekCSL »

Dobra moloch, jutro się okaże. Ja jestem jak najbardziej za, tylko mam nadzieje, że reszta osób z jastrzębia również się skusi ;) I że nie będzie jakiegoś " :zdziwko: "
Awatar użytkownika
Moloch
Maniak forumowy
Posty: 2064
Rejestracja: 2011-05-16, 21:54
Lokalizacja: Godów

Post autor: Moloch »

Słuchaj sprawa wygląda tak. ja jeszcze rano będe dzwonił albo do Pazury albo do kogoś kto tam będzie na zbiórce w jastrzębiu, najlepiej zapiszcie sobie moj nr w razie czego 725873811. Dodatkowo będę dzwonił do ludzi ze stron rybnika czy na pewno pojadą. Tak że spokojnie wszystko ogarne :bmw:
Rafi
Zaawansowany forumowicz
Posty: 78
Rejestracja: 2011-09-02, 22:33
Lokalizacja: Wodzisław Śląski

Post autor: Rafi »

No to wporzo zjezdzamy sie na kauflandzie
PRIMO
Przyjaciel klubu
Posty: 2331
Rejestracja: 2011-08-10, 21:26
Lokalizacja: Pielgrzymowice / SJZ

Post autor: PRIMO »

bede w Jastrzebiu :) na Mc i mysle ze z Mankiem i reszta dolaczymy na tym kauflandzie tak jak Moloch pisał
NO SPEED NO FUN ;)
Obrazek
DaNN
Małopiszący
Posty: 61
Rejestracja: 2011-10-07, 15:31
Lokalizacja: Racibórz

Post autor: DaNN »

To ja będę gdzieś o 8:45 pod Kauflandem bo jadę z całkiem innej strony niż wy :razz:
Zablokowany