[E36] 330i Cabrio by gamek2

Tu zamieszczamy fotki i szczegółowy opis naszych beemek
Awatar użytkownika
gamek2
Maniak forumowy
Posty: 1969
Rejestracja: 2008-12-30, 16:09
Lokalizacja: Raciborz

Post autor: gamek2 »

Martin, tak kosmetyki to gorna polka wszystko doradzone przez kolege Shina :wink: zreszta juz polerowalem nie jedno auto tymi kosmetykami i jest ogien :twisted:
Martin

Post autor: Martin »

W takim razie tylko czekać na efekty :mrgreen:
kamiliano
Małopiszący
Posty: 37
Rejestracja: 2011-10-07, 08:02
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: kamiliano »

Wielki szacun za to co robisz, twoje auto wyglądało perfekcyjnie. :grin:
Awatar użytkownika
szerszen
Zaawansowany forumowicz
Posty: 74
Rejestracja: 2010-04-04, 11:54
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: szerszen »

Piekne cabrio silniczek fajny, bede musial sprobowac te srodki do skory bo widze u ciebie czysciutkie :mrgreen:
Awatar użytkownika
gamek2
Maniak forumowy
Posty: 1969
Rejestracja: 2008-12-30, 16:09
Lokalizacja: Raciborz

Post autor: gamek2 »

dzisiaj zawiozlem auto na wyciaganie wgniotek a powiem ze troche tego mialem :razz: jedne byly mniej widocznie i nie rzucaly sie az tak w oczy drugie zas byly mocno widoczne np:na przednich blotnikach od tego jak ktos sprawdzal czy auto sztywne na masce mialem no troche bylo :razz: ogolnie auto odebralem i praktycznie niema zadnej wgniotki jedynie na drzwiach zostalo przy klamce bo juz nie dalo sie bardziej ze wzgledu na wzmocnienie ale i tak jest lepiej niz bylo! Chcialem zaczac dzis polerke wiec wyglinkowalem auto osuszylem,okleilem no i kapa polerka mi sie zepsula :cry: kupilem jakas tandete za 120zl w castoramie i jutro bede sie bawil :wink:
Awatar użytkownika
Turbo
Zaawansowany forumowicz
Posty: 549
Rejestracja: 2010-11-07, 23:40
Lokalizacja: Denver/Colorado

Post autor: Turbo »

gamek2 pisze:Chcialem zaczac dzis polerke wiec wyglinkowalem auto osuszylem,okleilem no i...
chyba wiem kto mi moje doprowadzi do ładu :DD chociaz spróbuje bo watpie ze cos to da... :/

oczywiscie nie za darmo ;)
Obrazek
Niebezpiecznie to jest wsadzać kutasa do turbiny na odpalonym silniku.
Aurel
Zaawansowany forumowicz
Posty: 612
Rejestracja: 2007-10-30, 19:43
Lokalizacja: Bluszczów

Post autor: Aurel »

gamek ile Cie skasował za wyciąganie tych wgniotek ? dałeś to tam do tego co niedaleko raciborza mieszka ?
Awatar użytkownika
gamek2
Maniak forumowy
Posty: 1969
Rejestracja: 2008-12-30, 16:09
Lokalizacja: Raciborz

Post autor: gamek2 »

Aurel, tak do tego goscia z raszczyc :wink: To wszystko zalezy od wielkosci wgniotek z tego co wiem to wgniotka o srednicy 3cm to 30zl takie po gradzie 10zl ja za wszystko zaplacilem 550zl bo niestety moje byly wieksze niz 3cm no i troche tego mialem
FaTuM

Post autor: FaTuM »

no i co ,ale jedna zostawiłeś czy ja wiem czy warto było dla tej jednej gamek to robić ? przeciesz auto i tak oddajesz kobiecie :D


yyy a tak w ogóle robisz cos ? bo cisza u Ciebie jakaś taka jak na stypie .
Awatar użytkownika
gamek2
Maniak forumowy
Posty: 1969
Rejestracja: 2008-12-30, 16:09
Lokalizacja: Raciborz

Post autor: gamek2 »

FaTuM, jakiej jednej ja ich mialem pelno i zostala jedna ktora udalo sie troche wyciagnac ale nie do konca ze wzgledu na wzmocnienie :wink:
teraz auto zapadlo w zimowy sen stoi sobie w cieplym garazu ale pod koniec zimy bede bawil sie z pelnym OBC a co potem to niewiem pewnie cos sie znajdzie ale jak narazie to zonie zamazyl sie kolejny dom wiec teraz na pierwszym miejscu jest budowa domu ale mysle ze na auto tez sie znajdzie czas :twisted: :twisted: pozdro
FaTuM

Post autor: FaTuM »

FaTuM, jakiej jednej ja ich mialem pelno i zostala jedna ktora udalo sie troche wyciagnac ale nie do konca ze wzgledu na wzmocnienie :wink:
Przecież wiem :D Właśnie o to mi chodzi :D


Cholera też bym tak chciał marze i mam :D
Awatar użytkownika
gamek2
Maniak forumowy
Posty: 1969
Rejestracja: 2008-12-30, 16:09
Lokalizacja: Raciborz

Post autor: gamek2 »

no i dzis sie pobawilem z licznikiem :razz: nie trzeba bylo sciagac kierownicy praktycznie po odpieciu wtyczek licznik sam wypadl :mrgreen:

wpadl nowy znaczek M od chlopakow z Silesia Parts
Obrazek
no i tu juz efekt koncowy wskazowki pomalowane na zywo jest troszke inny kolor bo tu rozswietlila lampa odblyskowa
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
SebaE36
Maniak forumowy
Posty: 1405
Rejestracja: 2010-05-18, 19:21
Lokalizacja: Radlin

Post autor: SebaE36 »

Od razu licznik lepiej wygląda :bmw:

A czy to quad.? :mrgreen:

Pozdro.!
Awatar użytkownika
Turbo
Zaawansowany forumowicz
Posty: 549
Rejestracja: 2010-11-07, 23:40
Lokalizacja: Denver/Colorado

Post autor: Turbo »

Sebć30 pisze:Od razu licznik lepiej wygląda :bmw:
x2

:DD
Obrazek
Niebezpiecznie to jest wsadzać kutasa do turbiny na odpalonym silniku.
FaTuM

Post autor: FaTuM »

A czy to quad.?
a co motorówka ? :razz:

I na co gamek wpadło marker , farba , czy lakier do paznokci ?:) Wyciagałeś wskazówki ?

I widze ze wpadla ori naklejka czy plasticzek jak to zwał tak zwał dobrze zes zrezygnował z tych allegro :D


Teraz to nie pogadasz M54B30 z błyszczącymi wskazówkami = torpeda :D
ODPOWIEDZ