Spoty Śląsk - Zagłębie.

Relacje, fotki i inne sprawy dotyczące imprez nie tylko klubowych
Awatar użytkownika
Masters
Zaawansowany forumowicz
Posty: 125
Rejestracja: 2011-05-07, 14:45
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Masters »

Miało mnie dziś nie być bo miałem do 20 w pracy siedzieć ale jednak jutro posiedze więc dziś was zaszczycę mą boską osobą. Fajnie by było wejść do jakiego lokalu i się poocierać :D np sportowy :D tak chyba sporo miejsca ;)
Mogę komuś wynająć lokal na Mydlicach jak co to tel 506659889. Parter 37metrow
Awatar użytkownika
Alex'a
Zaawansowany forumowicz
Posty: 441
Rejestracja: 2010-06-13, 18:53
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Alex'a »

Mastersisko pisze:Miało mnie dziś nie być bo miałem do 20 w pracy siedzieć ale jednak jutro posiedze więc dziś was zaszczycę mą boską osobą. Fajnie by było wejść do jakiego lokalu i się poocierać :D np sportowy :D tak chyba sporo miejsca ;)
podpisuje sie wszytskimi rekami jakie mam bo az dwie pod tym pomysłem :) inaczej prosze mi przywiesc kocyk i mnie nim owinacccc i herbatke w termosiku ;)
If I lay here If I just lay here Would you lay with me and just forget the world?
Awatar użytkownika
TORNADO
Zaawansowany forumowicz
Posty: 105
Rejestracja: 2011-04-16, 18:36
Lokalizacja: D�browa G�rnicza

Post autor: TORNADO »

Alex'a pisze:
Mastersisko pisze:Miało mnie dziś nie być bo miałem do 20 w pracy siedzieć ale jednak jutro posiedze więc dziś was zaszczycę mą boską osobą. Fajnie by było wejść do jakiego lokalu i się poocierać :D np sportowy :D tak chyba sporo miejsca ;)
podpisuje sie wszytskimi rekami jakie mam bo az dwie pod tym pomysłem :) inaczej prosze mi przywiesc kocyk i mnie nim owinacccc i herbatke w termosiku ;)
zmarzlaki!!!!!!!!!!!!!!!!ubrac sie cieplej i jest ok :bmw:
a kolezance Alexie proponuje znalezc chlopa bo juz jej marudzenie robi sie meczace!!!! ps.w gorach tez bys siedziala caly czas w barze???? :twisted: wrrrrrrrrrr :evil:
Awatar użytkownika
Masters
Zaawansowany forumowicz
Posty: 125
Rejestracja: 2011-05-07, 14:45
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Masters »

dobra dobra pewnie bez Karoliny będzie i chce dziewczyne rozgrzać

P.S
mam taką pedzikowatą czapuchę i nie zawacham się jej użyć więc prosze się zastanowić nad jakimś zadaszeniem :P
Awatar użytkownika
Alex'a
Zaawansowany forumowicz
Posty: 441
Rejestracja: 2010-06-13, 18:53
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Alex'a »

TORNADO pisze:
Alex'a pisze:
Mastersisko pisze:Miało mnie dziś nie być bo miałem do 20 w pracy siedzieć ale jednak jutro posiedze więc dziś was zaszczycę mą boską osobą. Fajnie by było wejść do jakiego lokalu i się poocierać :D np sportowy :D tak chyba sporo miejsca ;)
podpisuje sie wszytskimi rekami jakie mam bo az dwie pod tym pomysłem :) inaczej prosze mi przywiesc kocyk i mnie nim owinacccc i herbatke w termosiku ;)
zmarzlaki!!!!!!!!!!!!!!!!ubrac sie cieplej i jest ok :bmw:
a kolezance Alexie proponuje znalezc chlopa bo juz jej marudzenie robi sie meczace!!!! ps.w gorach tez bys siedziala caly czas w barze???? :twisted: wrrrrrrrrrr :evil:
pocałuj mnie w 4 litery bede marudzic jak bede chciala!
If I lay here If I just lay here Would you lay with me and just forget the world?
Awatar użytkownika
Kamciooo
Zaawansowany forumowicz
Posty: 225
Rejestracja: 2009-06-03, 18:49
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Kamciooo »

I co tam panowie i panie wkoncu sie dzieje ? pogoria tu gdzie zawsze czy co ??
:mrgreen:
e36 318i-->E36 320i-->E36 318is-->E34 520i-->E36 318is-->E39 520i-->E36 323i-->E39 528i-->E38 730iA-->E38 728i-->e39 528i-->e36 328iC-->e38 740i-->E60 530D-->F11 520d...
Awatar użytkownika
Alex'a
Zaawansowany forumowicz
Posty: 441
Rejestracja: 2010-06-13, 18:53
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Alex'a »

Kamciooo pisze:I co tam panowie i panie wkoncu sie dzieje ? pogoria tu gdzie zawsze czy co ??
:mrgreen:
molo przy głównej plazy
If I lay here If I just lay here Would you lay with me and just forget the world?
Awatar użytkownika
Masters
Zaawansowany forumowicz
Posty: 125
Rejestracja: 2011-05-07, 14:45
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Masters »

Kamcio musisz wydech wymienić . Policja przyjechała i powiedzieli że jakiś wariat passatem zabardzo pierdział i dostali wezwanie przez co wzieli na rewizje osobistą biednego przema. Dadek troche przykozaczył i wmawiał Policji że jest murzynem jednak oświetlenie działa poprawnie i widać że to po prostu nie umyta paszcza. A nie jakieś murzyńskie nasienie którego morzna pozazdrościć Krzewikowi czy tam pomarańczowemu pantofelkowi ;) Raz se kurde kleplem w tylek Karoline za co kilka razy dostałem od niej i od przema w twarz przy okaji Werka też chyba źle odebrała mą szarmacką pordrywkę ku Karolinie i też dostałem od niej potwarzy chyba że po prostu była zazdrosna (chyba tak bo co do niej podszedłem to tyłkiem się wypinała :br: ).

P.S zajebista frekwencja zapraszamy wszystkich następnym razem pobijmy rekord. Policja już nas zna wiedzą że nas nie przegadają a gdyby próbowali to Dadek od dzisiaj ćwiczy cięte riposty.

P.S2 :P Lubię policję nie lubię głupiego zachowania ... dzisiejsza wizyta była bardzo zabawna no i dało się porozmawiać za co należy się panom szacuneczek i niema co się spinać o to jak zagadali po prostu mieli obciachowy wuzek :P też bym się boczył
Mogę komuś wynająć lokal na Mydlicach jak co to tel 506659889. Parter 37metrow
Awatar użytkownika
Dadeck
Zaawansowany forumowicz
Posty: 478
Rejestracja: 2011-03-14, 22:50
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Dadeck »

Mastersisko pisze: P.S2 :P Lubię policję nie lubię głupiego zachowania ... dzisiejsza wizyta była bardzo zabawna no i dało się porozmawiać za co należy się panom szacuneczek i niema co się spinać o to jak zagadali po prostu mieli obciachowy wuzek :P też bym się boczył
a ja lubie chevrolety...
dobra dobra Pablo, po prostu jesteś czarny i przysparzasz nam tylko problemów czekoladko.
Obrazek
Patrol Pogoryjny
Ostatnio zmieniony 2012-01-14, 22:45 przez Dadeck, łącznie zmieniany 2 razy.
Obrazek
Awatar użytkownika
TORNADO
Zaawansowany forumowicz
Posty: 105
Rejestracja: 2011-04-16, 18:36
Lokalizacja: D�browa G�rnicza

Post autor: TORNADO »

siemka ludziska :bmw: dzieki za zajefajnego spota :br: frekwencja niesamowita(i nikomu temp i snieg nie przeszkadzaly do zarabistej zabawy jak co po niektorym osobom :twisted: ) i bitwa na sniezki-niezapomniana :570: oby tak dalej to braknie nam parkingu :bmw:

ps.a kolezanka sama niech sie pocaluje w 4 litery bo nie bede calowal obcych kobiet a po drugie nie zasluzylas na przyjemnosci :razz:

ps2 kura co za podryw??? wyrwac ci piorka? :twisted:

pozdrowionka i jeszcze raz dzieki za mega spota :bmw:
Awatar użytkownika
Ksawer
Maniak forumowy
Posty: 1608
Rejestracja: 2011-10-31, 23:33
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza /Gdańsk

Post autor: Ksawer »

NO panowie i panie ten spocik był miłym zaskoczeniem.Frekwencja była super!!!Oby tak dalej.To do następnego.... :lol: W środy o 18.00 koło makro.Zapraszamy serdecznie :smile: :bmw:
Obrazek
Rav82
Zaawansowany forumowicz
Posty: 236
Rejestracja: 2011-06-23, 14:36
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Rav82 »

Może się w końcu dokulam.
Mój dziadek ma na imię ''TaDek S.''
Awatar użytkownika
Masters
Zaawansowany forumowicz
Posty: 125
Rejestracja: 2011-05-07, 14:45
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Masters »

jode do was robaczki ;) mam nadzieje ze ktoś bedzie
Mogę komuś wynająć lokal na Mydlicach jak co to tel 506659889. Parter 37metrow
Rav82
Zaawansowany forumowicz
Posty: 236
Rejestracja: 2011-06-23, 14:36
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Rav82 »

Podziękował za spota :mrgreen:
Mój dziadek ma na imię ''TaDek S.''
Awatar użytkownika
Ksawer
Maniak forumowy
Posty: 1608
Rejestracja: 2011-10-31, 23:33
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza /Gdańsk

Post autor: Ksawer »

Dzięki wszystkim za spocika.Oczywiście zapraszamy na sobotę :br:
Obrazek
ODPOWIEDZ