[E34] Gleba, czyli jak i o ile obniżyć bunie.

Modernizacje mechaniczne jak i stylistyczne. (Nie AGRO!!!)
Awatar użytkownika
LuQ
Zaawansowany forumowicz
Posty: 304
Rejestracja: 2011-11-30, 21:17
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Post autor: LuQ »

eee to tragedii niema ;D Myślałem że po pół roku max będę musiał te amory wymieniać, a w takim razie uspokoiliście mnie :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Turbo
Zaawansowany forumowicz
Posty: 549
Rejestracja: 2010-11-07, 23:40
Lokalizacja: Denver/Colorado

Post autor: Turbo »

LuQ pisze:Myślałem że po pół roku max będę musiał te amory wymieniać
nie no bez przesady :P
Obrazek
Niebezpiecznie to jest wsadzać kutasa do turbiny na odpalonym silniku.
Awatar użytkownika
TDS-ik
Zaawansowany forumowicz
Posty: 424
Rejestracja: 2011-03-07, 19:53
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: TDS-ik »

Co do obcierającego tylu to ostatnio sprawdzaliśmy moje auto na spocie przy 2 osobach z tyłu i 2 w bagażniku, opony tył r16/55/225 nic nie obciera. Jak chcesz to podjedź w sobotę, albo środę na makro to zobaczysz sobie mojego TDS-a :) Ja mam założony pełny zawias z 540iT fabrycznie obniżanej.
Awatar użytkownika
Honik
Maniak forumowy
Posty: 1050
Rejestracja: 2009-10-06, 20:16
Lokalizacja: Gliwice/Kołobrzeg

Post autor: Honik »

łukasz735, tylko ze on chce bardziej obnizyc w tym momencie niz zawiaz z 540.

Po 2. masz 16 cali :lol: :lol: :lol: :lol: Wiec watpie by to bylo 10 cali szerokosci, to nie dziwie sie ze ci nie obciera. :lol:


LuQ, pakuj te springi, jak masz za jakas fajna kase :)
Amorki dadza sobie rade z tym jak sa jeszcze w dobrym stanie ;)

Widze ze boisz sie tego obnizenia, ale jak chcesz zeby auto lepiej wygladalo i nie gibalo sie tak na boki to obnizaj :)
Cos za cos.
Przy tym obnizeniu nie powinienes miec problemu z "policjantami" na osiedlach itp wiec spoko, racze wszedzie wjedziesz. Nie masz o co sie bac!
To nadal nie bd gleboszurak :)
Awatar użytkownika
PiotrekE34
Małopiszący
Posty: 68
Rejestracja: 2011-12-22, 19:38
Lokalizacja: Turza Śląska

Post autor: PiotrekE34 »

Podepnę się pod temat, co powiecie na to do e 30 60\35 było by warte zachodu bo też się przymierzam do sportowego zawiasu w miare taniego i który z MTS'a czy TA-Technix ?
Awatar użytkownika
LuQ
Zaawansowany forumowicz
Posty: 304
Rejestracja: 2011-11-30, 21:17
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Post autor: LuQ »

Honik pisze:Widze ze boisz sie tego obnizenia, ale jak chcesz zeby auto lepiej wygladalo i nie gibalo sie tak na boki to obnizaj :)
Dokładnie tak jak mówisz :) Pierwszy obniżam auto, a że chucham i dmucham na nie jak mogę to wolałem być ostrożny z tym i najpierw się porządnie doinformować w temacie :)

Dzięki Waszym odpowiedziom nie mam już cienia wątpliwości i zmartwienia :) na dniach zamawiam te sprężyny -50/-20 mm i zaraz z początkiem sezonu, wkładam letnie gumy i zakładam springi :D
PiotrekE34 pisze:MTS'a czy TA-Technix
Ta-Technix są trochę droższe od MTSów, co do jakości to na MTSy złego słowa nie znalazłem przeglądając opinie.
Obrazek
Awatar użytkownika
Krzys
Site Admin
Posty: 6779
Rejestracja: 2006-12-19, 18:23
Kontakt:

Post autor: Krzys »

ja bym kupil przynajmniej -60 na przod ;) Przymo rozbil swoje 525i wiec moglbys go zapytac co i jak bo troszke sie opuscil z forum ;)
[you], wiesz jakie s� �arty elektryka???
- PORA�AJ�CE :lol:
Awatar użytkownika
LuQ
Zaawansowany forumowicz
Posty: 304
Rejestracja: 2011-11-30, 21:17
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Post autor: LuQ »

Na razie nie chcę szaleć za bardzo :P Tymbardziej że z przodu mam dokładkę do zderzaka zamontowaną, w przyszłości myślę że zejdę jeszcze niżej, ale póki co -50 będzie wystarczające ;D
Obrazek
Awatar użytkownika
TDS-ik
Zaawansowany forumowicz
Posty: 424
Rejestracja: 2011-03-07, 19:53
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: TDS-ik »

Honik pisze:łukasz735, tylko ze on chce bardziej obnizyc w tym momencie niz zawiaz z 540.

Po 2. masz 16 cali :lol: :lol: :lol: :lol: Wiec watpie by to bylo 10 cali szerokosci, to nie dziwie sie ze ci nie obciera. :lol:

[
10" nie ma ale jest 9" w lato mam zakładane na te felgi opony 205/45/16 i jest za nisko koło nie wypełnia wnęki i śmiesznie to wygląda, dlatego na ten sezon mam juz 17" niestety nie mam w tym momencie aktualnych fotek auta.
ODPOWIEDZ