Sport i rekreacja w BTS Rybnik/Wodzisław i okolice

Relacje, fotki i inne sprawy dotyczące imprez nie tylko klubowych
Awatar użytkownika
Łatysz
Maniak forumowy
Posty: 1169
Rejestracja: 2009-08-18, 13:19
Lokalizacja: Rybnik/Popielów
Kontakt:

Sport i rekreacja w BTS Rybnik/Wodzisław i okolice

Post autor: Łatysz »

Postanowiłem założyć taki temat do poruszania naszych czterech liter wożonych non stop w Bawarkach i zleniwiałych. Proponuję Tu wpisywać się na listy i do tego proponowane sale czy przez lato boiska na których możemy pograć w piłę czy siatę itd. Temat dotyczy oczywiście wszystkich użytkowników forum którzy są chętni i na listę na daną datę powinny zapisywać się Tylko 100 % osoby które się tam zjawią. Taką osobą np. wegrzol czy Kolebka który zawsze mówi jasno bo mieliśmy 2 takie spotkania i padła propozycja o założenie takiego właśnie tematu.


Pierwsze takie spotkanie odbędzie się jutro dnia 4.03.2012rPiłka Nożna


Sala Gimnastyczna znajdująca się:
ul. Kręta 20
44-274 Rybnik - Radziejów
Gimnazjum nr.13



Kontakt w razie pytań: 609 382 692 Łatysz
Mycie, Pranie samochodów, Nabijanie Klimatyzacji, Wymiana Opon//Wyważanie, usuwanie wgnieceń bez malowania itp. Pomoc Drogowa
FaTuM

Post autor: FaTuM »

piła bedzie co tydzień ? mozna jakies 2-3 zł sie zlozyc i 12 osob grac 3 dryzyny po 4 :)

ten tydzien mi odpada bo chory jestem ,ale za tydzien sie pisze na piłe ;)

mysle ,ze ja i kaper napewno bedziemy jezdzic jak cos ;)

robi sie cieplo to ja moge Orlika załatwic w Niedobczycach 1,30 h ale to musi byc chociaz 10 osob :)
Awatar użytkownika
Łatysz
Maniak forumowy
Posty: 1169
Rejestracja: 2009-08-18, 13:19
Lokalizacja: Rybnik/Popielów
Kontakt:

Post autor: Łatysz »

FaTuM, tak różnie bywa bo zależy od sali bo np. na Radlinie zapłaciłem 81 zł za sale za półtorej godziny. A idzie mieć tańsze :)

Więc zacznijmy z listą bo może akurat coś się luda nazbiera na jutro na godz. 18.00 w G13

1.Łatysz
Mycie, Pranie samochodów, Nabijanie Klimatyzacji, Wymiana Opon//Wyważanie, usuwanie wgnieceń bez malowania itp. Pomoc Drogowa
Awatar użytkownika
sky_driver
Zaawansowany forumowicz
Posty: 412
Rejestracja: 2008-09-11, 21:44
Lokalizacja: Racibórz

Post autor: sky_driver »

a może zamiast kopanego to w siate sie ustawić, ja bym pogral a nogi nie znosze
SEX jest jak BMW - radość z JAZDY
Awatar użytkownika
Łatysz
Maniak forumowy
Posty: 1169
Rejestracja: 2009-08-18, 13:19
Lokalizacja: Rybnik/Popielów
Kontakt:

Post autor: Łatysz »

sky_driver pisze:a może zamiast kopanego to w siate sie ustawić, ja bym pogral a nogi nie znosze
JEST USTAWIONA PIŁA NOŻNA NIE SIATA jak jest ktoś chętny to pisze a jak nie to nie piszemy nic


1.Łatysz
Mycie, Pranie samochodów, Nabijanie Klimatyzacji, Wymiana Opon//Wyważanie, usuwanie wgnieceń bez malowania itp. Pomoc Drogowa
Tomek
Maniak forumowy
Posty: 3965
Rejestracja: 2006-10-16, 20:57
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Tomek »

1. Łatysz
2. Tomek
Awatar użytkownika
Aquarius
Zaawansowany forumowicz
Posty: 112
Rejestracja: 2010-02-08, 21:20
Lokalizacja: Jankowice Rybnickie

Post autor: Aquarius »

1. Łatysz
2. Tomek
3. Aquarius
Obrazek
Awatar użytkownika
Krzys
Site Admin
Posty: 6779
Rejestracja: 2006-12-19, 18:23
Kontakt:

Post autor: Krzys »

szkoda ze mam kontuzje kolana bo normalnie mnie rozrywa zeby pograc... :/
[you], wiesz jakie s� �arty elektryka???
- PORA�AJ�CE :lol:
Awatar użytkownika
Łatysz
Maniak forumowy
Posty: 1169
Rejestracja: 2009-08-18, 13:19
Lokalizacja: Rybnik/Popielów
Kontakt:

Post autor: Łatysz »

Krzys pisze:szkoda ze mam kontuzje kolana bo normalnie mnie rozrywa zeby pograc... :/
Krzys nie przejmuj się :) zorganizuje też siatę :) bo mówiłeś że siatka jeszcze tak :)


1. Łatysz
2. Tomek
3. Aquarius
4. adamwsb

Piła będzie na pewno bo mam ludzi też z poza klubu w razie pytań jakbym nie odbierał choć to nie możliwe to dzwonić do Aquariusa on już tam był wegrzol tez był ale jego nie będzie jutro z nami
Mycie, Pranie samochodów, Nabijanie Klimatyzacji, Wymiana Opon//Wyważanie, usuwanie wgnieceń bez malowania itp. Pomoc Drogowa
Awatar użytkownika
Krzys
Site Admin
Posty: 6779
Rejestracja: 2006-12-19, 18:23
Kontakt:

Post autor: Krzys »

jak by bylo malo ludzi i bede mial czas to ze stabilizatorem moge postac na bramce ;)
[you], wiesz jakie s� �arty elektryka???
- PORA�AJ�CE :lol:
FaTuM

Post autor: FaTuM »

łatysz po 8-10 zł za poltora godziny ? smiech na sali :) Ja chodze w zime na takie sale gdzie placimy po 2-3 zł i jest to naprawde duza sala odnowiona np. gim. 11 w Niedobczycach. To wole Orlika . Zalatwiajcie szkoły , gimnazja , bo wielkie hale sie cenią :) no ja nawet na bramce stac nie moge :D

ale za tydzien na piłkarza sie pisze w 100% ;)
Tomek
Maniak forumowy
Posty: 3965
Rejestracja: 2006-10-16, 20:57
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Tomek »

2-3zł? Chyba jak Was jest 40... Bo nikt za darmo na sali nie włączy Ci światła a wątpie że im się opłaca wziąść 20zł za dwie godziny użyczenia hali :roll:
FaTuM

Post autor: FaTuM »

tak :) jak nas jest 12 to po 2 zł :) jak mniej to po 3 zł .

zima sie skończyła teraz gramy na betonie albo na orliku . Tak ,bo zawsze sa jakies znajomosci u dyrektora itp, ale wiem ze inne grupy placa po 3-4 zł tak wiec jednak mozna cos znaleść do tego prysznic itp. jest to sala obok osiedla i jest jedna z piekniejszych w regionie ;) ale po prostu szkolna Tomek , a nie po prostu miejska czy tez dom sportu jakis która niestety bedzie kasować.

a ze lecisz zaraz na Radlin na najdroższa hale w regionie to 80 zł nie dziwi .

wiem ,ze na tej w Boguszowicach nowej kosztuje 2 godziny 60 zł jakos tak ,bo kumpel z roboty mówił ,ale dobrze nie zapamiętałem .


Panowie slonce swieci na tylki, a wy sali szukacie w zime sie gra na sali teraz orliki panuja u mnie jest siatkowka , koszykowka nozna . Na Zamyslowie tez jest Orlik mozna i tam sie ustawic na spota tylko rezerwacje tydzien przed.
Tomek
Maniak forumowy
Posty: 3965
Rejestracja: 2006-10-16, 20:57
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Tomek »

Hala w Boguszowicach kosztuje 70zł ale za godzinę... Więc kolega Cię w konia robił ;) Nie uwierzę że którakolwiek szkoła czy urząd da sobie wynając salę za 30zł gdzie oświetlenie na 2 godziny będzie tyle kosztowało... Pamiętaj że w POLSCE nikt nigdy nie da Ci nic za darmo! :/ Szkoły nie mają kasy na swoje inwestycje a Ty chcesz żeby Ci za darmo dali salę na 2 godziny z oświetleniem i prysznicami... Obudź się :P

A po drugie chodzi o to by sobie pograć a nie patrzeć czy się płaci 3zł czy 8...
FaTuM

Post autor: FaTuM »

jak do ściany :) ja juz wstałem ;) po drugie 3x12 to 36 :) gra z nami gosc z samorzadu szkoły i dlatego to jest szkolna hala a nie jakas klubowa czy domu sportu zrozum to w koncu.

uwierz ,ze z Twoim brzuchem nie wydoił byś z nami przy tych 3x4 systemem gry :) i napewno nikt nie patrzył tylko grał .
ODPOWIEDZ