[E36] 320i coupe by Barty

Tu zamieszczamy fotki i szczegółowy opis naszych beemek
Barty
Małopiszący
Posty: 4
Rejestracja: 2011-08-12, 14:51
Lokalizacja: Jaworzno

[E36] 320i coupe by Barty

Post autor: Barty »

Witam oto moje BMW 320i Coupe:) mam je od dwóch miesięcy także szału nie ma ale powolutku byle do przodu i będzie ok, kiedy ją kupiłem była to ori coupe na seryjnym zawieszeniu bez żadnych modów, ja wsadziłem czarne nerki, sprężyny fk, felgi 17 bodajże borbet odrestaurowane przeze mnie:D(szału niema) i zaciski w kolor teraz coś o autku:

Model - e36 320 Coupe
Silnik - M50b20
Zawieszenie - FK
Ogumienie - 215/45 przód, tył 235/45
Felgi - 17"
Wyposażenie
ABS
Szyberdach
El. Szyby
wspomaganie
kierownica z M
Plany:
Napewno doprowadzenie lakieru do przyzwoitego stanu, po zimie zmiana progów, założenie nadkoli, zmiana znaczków na te z carbonem, nakładki na progi M i doprowadzanie samochodu do przyzwoitego stanu a czas i gotówka pokażą jak wyjdzie i jakie pomysły wpadną do głowy
kilka fotek:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
fenomenlogo
Małopiszący
Posty: 5
Rejestracja: 2012-05-24, 07:07
Lokalizacja: Katowice

Post autor: fenomenlogo »

Siemka fajna coupe-ta ale moim zdaniem lepiej by się prezentowała na srebrnych nerkach :razz: i wstaw halogeny to podstawa :wink:
Awatar użytkownika
Kaper
Maniak forumowy
Posty: 2620
Rejestracja: 2010-06-09, 17:04
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Kaper »

Duży plus za glebę... Felga też dość ładnie tutaj pasuje. Tylko lakier na każdym elemencie ma inny kolor i wszystko (min. lampy, maska, drzwi itd) takie niespasowane z całością... musi ta bunia mieć bogatą historię :wink:

Kup zaślepki halogenów albo halogeny i zaciski pomaluj na pomarańczowo. Pokaż zdjęcia środka
Obrazek
Barty
Małopiszący
Posty: 4
Rejestracja: 2011-08-12, 14:51
Lokalizacja: Jaworzno

Post autor: Barty »

No po lakierze to widac ze pare razy malowana, ale szpachli nie ma tylko rózne odcienie wkoncu auto ma 20 lat wiec nie ma szans na idealny lakier;) zaciski są fioletowe i już takie zostana bo fajnie sie zgrywaja z felgami na zdjęciach nie widać takiego efektu:) halogeny juz w garazu czekam tylko na ramki i odrazu zakładam bo tez mi sie to mega nie podoba te dziury w zderzaku
Awatar użytkownika
ManiekCSL
Zaawansowany forumowicz
Posty: 492
Rejestracja: 2011-01-09, 16:46
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Post autor: ManiekCSL »

20 lat czy nie 20... to BMW więc dążymy do ideału i ja nie uznaje powiedzenia "tym się jeździ" bo to nie służbowy opel astra 1.9 cdti.

Przód kiepsko poskładany, źle spasowany i strasznie to razi...

Z plusów to fajnie że zero rudej, przynajmniej na zdjęciach nie zauważyłem ;)
ODPOWIEDZ