zniszczenia po gradobiciu

Sprawy dotyczące tylko BMW-czyli wszystko o problemach z silnikiem, skrzynią, zawieszeniem itp. oraz pytania dotyczące płynów, olejów itp.
MaT
Zaawansowany forumowicz
Posty: 146
Rejestracja: 2010-08-29, 13:04
Lokalizacja: Radlin

zniszczenia po gradobiciu

Post autor: MaT »

po dzisiejszym gradobiciu mam mnóstwo wgnieceń. zna ktoś fachowca który zajmuje się czymś takim? słyszałem o metodzie wyciągania wgnieceń bez malowania. miał ktoś z tym do czynienia?
Obrazek
Awatar użytkownika
BeleX
Maniak forumowy
Posty: 1615
Rejestracja: 2010-06-13, 18:51
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: BeleX »

MaT pisze: miał ktoś z tym do czynienia?
ja mialem i moge polecic tylko jeden zaklad: http://www.dufal.pl w katowicach

tanio nie jest - ale i tak wyjdzie taniej niz malowanie itd itd
...tak znowu sie czepiam...
FaTuM

Post autor: FaTuM »

pisz do gamka on ma zawsze najlepszych fachowców pisał ze cos 20 -30 zł od sztuki ;) ale Ci odpowie .


Wiem ,ze kaper tez kogoś zna wiec masz juz dwóch ;)
Awatar użytkownika
BeleX
Maniak forumowy
Posty: 1615
Rejestracja: 2010-06-13, 18:51
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: BeleX »

tylko zebys nie wpadl na pomysl robienia tego samemu....do tego trzeba miec sporo sprzetu i wprawy...czasami lepiej oddac do kogos ( nawet nie po znajomosci ) a w razie niezadowalajacego efektu - wydzierac sie do chwili uznania reklamacji

ja z dufala jestem MEGA zadowolony:

przed: http://img227.imagevenue.com/img.php?im ... _246lo.JPG

po: http://img294.imagevenue.com/img.php?im ... _552lo.JPG

bez malowania itd itd - 3 dni roboty prawie bylo
...tak znowu sie czepiam...
Awatar użytkownika
Defuzjon
Małopiszący
Posty: 25
Rejestracja: 2010-08-31, 16:52
Lokalizacja: Rydułtowy

Post autor: Defuzjon »

Witaj daje link do stronki http://www.usuwanie-wgniecen.com.pl/pl/ ... dex/2.html
Facet ma warsztat w Raszczycach, trzeba sie umowic wczesniej. Po wgniotach ani sladu nie pozostaje.
MaT
Zaawansowany forumowicz
Posty: 146
Rejestracja: 2010-08-29, 13:04
Lokalizacja: Radlin

Post autor: MaT »

dopiero dziś jak auto jest suche widać ile tego jest;/ na samej masce będzie spokojnie między 30-40 śladów. nie mówiąc o dachu, klapie bagażnika, błotniku i drzwiach ;/
dzięki za namiary. coś będę działać
Obrazek
PrZeMo328
Małopiszący
Posty: 20
Rejestracja: 2012-04-21, 18:28
Lokalizacja: Ruda Sląska

Post autor: PrZeMo328 »

Mialem taka sama sytuacje... We wtorek rano jechalem po fele ktorych szukalem szmat czasu. Uradowany nowym zakupem:) zdazylem przyjechac z powrotem wejsc do domu, nagle sie zrobilo ciemno :zdziwko: powoli zaczl spadac grad wielkosci przepiurczowego jajka... zdazylem podjechac na stacje jednak juz bylo fulll ludzi!!! oslonilem maske i drzwi:( dach dostal okropnie mam chyba ze 40 wgniotek nie glebokich ale widocznych... klapa bagarznika pare, a reszta nie ma nic.. szkoda na AC zgloszona zobaczymy co dalej...
Awatar użytkownika
Kaper
Maniak forumowy
Posty: 2620
Rejestracja: 2010-06-09, 17:04
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Kaper »

MaT, Jest gostek w Rybniku co to też robi... 20, 30zł od sztuki - zależy od wielkości wgniotki - robi to bezdotykowo. Toś to gdzie stał że tak Ci to pobojlowało ?
Obrazek
MaT
Zaawansowany forumowicz
Posty: 146
Rejestracja: 2010-08-29, 13:04
Lokalizacja: Radlin

Post autor: MaT »

dzwoniłem dziś do gościa i powiedział 40 zł za dziure ale jak mu powiedziałem że na samej masce jest tego ok 30 jak nie więcej a jedynym nieobitym elementem są drzwi od kierowcy to stwierdził że musiał by to zobaczyć i wyliczyć. a gdzie się to stało? w Turzy. wybiegłem z domu z kocami, przykryłem maskę i dach ale niestety niewiele pomogło ;/ jak dostałem w głowę z kulki to do teraz mam guza
Obrazek
Awatar użytkownika
Kaper
Maniak forumowy
Posty: 2620
Rejestracja: 2010-06-09, 17:04
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Kaper »

w tamtym roku po gradobiciu mi zostały ślady (z 5,6 a 2 takie spore) na dachu słupku jedna na masce taka mała i 2 średnie na klapie tylnej - w sumie to tylko w oczy rzuca się ta na dachu... Po środowym gradobiciu nie widać nic za bardzo ale nie wykluczam, że jak umyję autko to cosik malutkiego gdzieś się może znajdzie ... Teraz nie ma sensu wyciągać bojli bo niedajboże jeszcze znów zacznie walić a poza tym teraz w piz du osób wyciąga wgniotki i ci co to robią mają w 3 dupy roboty... Poczekać do zimy jechać wtedy na wyciąganie...
Obrazek
ODPOWIEDZ