Od kiedy BMW?

Nowych użytkowników zapraszamy do tego działu w celu przedstawienia się i uzyskania dostępu do poszczególnych działów!!!
konserwa9

Moja pierwsza

Post autor: konserwa9 »

Ja podczas przekomarzania sie z kumplem on-bmw a ja Audi za i przeciw .Az pewnego dnia zobaczylem piekna BM-KE E 36 czerwona -przejechalem sie i tak przyjela sie w rodzinie ,ale byla walka kto ma nia je
adamwsb

Post autor: adamwsb »

hehehehehhe
Awatar użytkownika
franz3xxi
Maniak forumowy
Posty: 2175
Rejestracja: 2007-02-18, 16:20
Lokalizacja: Pszów

Post autor: franz3xxi »

kobiecie nie mozna dogodzic ;)
Obrazek
adamwsb

Post autor: adamwsb »

nie tylko kobiecie :P
konserwa9

Post autor: konserwa9 »

I sprawa sie rypla po sprzedaniu E 36 walka w domu o grafik uzytkowania E39 (wytrzymalem tydzie
adamwsb

Post autor: adamwsb »

hahahahahahahhahahahahhhhh sory ale nie umialem sie powstrzymac
pp100

Post autor: pp100 »

ja zarazilem sie od mojego ojca mial co prawda nie samochod ale motor BMW 750 z 39r zajefajny stary boxer z bocznym wozkiem,pozniej od kad pamietam zawsze mi sie podobaly bawarki...tak mi juz zostalo :D
Iwett

Post autor: Iwett »

ja interesuje sie bmw od 6 lat i zarazilam sie tak ogolnie od mojego bylego ktory ma opsesje na punkcie bmw i teraz sama smigam moim iesikiem:)
KeMaS

Post autor: KeMaS »

Siemanko! Mi BMki siedza od lepka w glowie no najbardziej Coupe a siodemki no i w ko
Ariel

Post autor: Ariel »

hmmm jak to bylo u mnie?? no wiec zawsze kolega mi nagadywal, ze pozade auto to BMW i Audi i jako maly lebek tego sie trzymalem, az do czasu gdy na forum STK poznalem Adama i zaczarowal mnie magia trzech liter BMW i tak mi zostalo. Moim marzeniem jest miec BMW E36 Coupe 2.8 i BMW E38 750i, nic wiecej juz bym nie chcial :) to na tyle
ketiw100

Post autor: ketiw100 »

Ja kupilem moja zupelnie przez przypadek,bo szukalem Vectry.Ale u nas trafialem na takie zlomy,ze wybralem sie do DE,ale zamiast Vectry kupilem moja obecna milosc.I nie zaluje :D
bociek

Post autor: bociek »

heh ja podobnie tylko ze szukalem audi a4 w djesslu :D ale kupilem moja obecna i nie nazekam :D wrecz przeciwnie ciesze sei :D
dybo

Post autor: dybo »

ze mna jest troche inaczej :wink: ja zawsze bylem za Japoncami marzyla mi sie Celica GT4 , albo Supra, ale wystarczylo ze wsiadlem do mojej pierwszej bawary E36 i stalo sie :shock: nie kupie juz nigdy aua z napedem na przednia os he he a co do BMW to sie zakochalem i moze w 2009 zamienie obecna E46 320d na wymarzona coupe 330CD z kremikiem w srodku :wink:
przemek

Post autor: przemek »

A ja wogole nie myslalem o kupnie BMW. Ale jak raz kumpel mnie przewiozl to od razu mi sie spodobalo i stwierdzilem ze musze tez sobie kupic jakies autko z rodziny BMW
cybek1984

Post autor: cybek1984 »

a spytajcie kto go przewiozl :D?
teraz mam 2 becie w sumie bmw od 3.5 roku a marzylem odkad zobaczylem w wieku 5 latek bmw 850 znajomego ojca 300 na blacie czarna skora :D aaaa
ODPOWIEDZ