15.09.2012 Summer Cars Party 2012

Relacje, fotki i inne sprawy dotyczące imprez nie tylko klubowych
Awatar użytkownika
Moloch
Maniak forumowy
Posty: 2064
Rejestracja: 2011-05-16, 21:54
Lokalizacja: Godów

Post autor: Moloch »

tak jak rok temu na 3 stawach :bmw: :bmw: Dziękujemy Mario za organizację!! :bmw:
Awatar użytkownika
djmario
Site Admin
Posty: 1829
Rejestracja: 2009-06-23, 07:33
Lokalizacja: Dolce & Gabbana
Kontakt:

Post autor: djmario »

Kaper pisze:djmario, Fajnie to wszystko załatwiłeś... Dobra robota i z mojej strony(i pewnie większości) wielkie dzięki za poświęcony czas, jakieś pieniążki (min. dojazd po bilety) i ogólnie za organizację i fatygę.
Kaper hehe jak chcecie moge Was podliczyc czemu nie :razz: a tak na poważnie to była sama przyjemność po raz kolejny zrobić coś dla dobrej zabawy.
Moloch pisze:Dziękujemy Mario za organizację!!
Polecam sie :razz:

[center]Tak wieć moge powiedziec tylko udanej imprezy i dużo słoneczka [/center]
Latać bokiem to jo lubia wtedy w nosie sobie dłubia
Obrazek
Obrazek
Chroń mnie Boże przed mym samym bo pod maską mam barany :P
Awatar użytkownika
Dadeck
Zaawansowany forumowicz
Posty: 478
Rejestracja: 2011-03-14, 22:50
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Dadeck »

Dzisiaj stoisko summer cars jest w plazie w Sosnowcu, mają jakieś gadżety, ide zara zapolować :mrgreen:
Obrazek
deny01
Małopiszący
Posty: 29
Rejestracja: 2012-05-21, 20:11
Lokalizacja: Katowice-Piotrowice

Post autor: deny01 »

Ja też będę z Wami jechał - zapłacę za siebie przy wjeździe.

Ps - od której zbiórka oraz wjazd na plac?
Awatar użytkownika
djmario
Site Admin
Posty: 1829
Rejestracja: 2009-06-23, 07:33
Lokalizacja: Dolce & Gabbana
Kontakt:

Post autor: djmario »

Tylko pamiętajcie o jednym na sektor w pierwszej kolejnosci wjeżdzaja osoby ktore zapłaciły wczesniej i maja już bilety czyli lista wyzej i oni maja miejsca pewne :lol:
Co d innych bo już z kilkoma osobami gadalem jesli dacie rade sie scisnac i bedzie miejsce na kolejne auta to ok.

[center]Pamiętajcie o tym żeby zabrać ze soba BIALĄ KARTĘ A4 z napisem BMW TEAM SLASK ktore wkladamy za przednią szybe to ma na celu szybkie pokierowanie WAS do sektora i nie tamowania ruchu[/center]
Latać bokiem to jo lubia wtedy w nosie sobie dłubia
Obrazek
Obrazek
Chroń mnie Boże przed mym samym bo pod maską mam barany :P
krzyq
Zaawansowany forumowicz
Posty: 276
Rejestracja: 2011-01-13, 11:45
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: krzyq »

dzieki djmario za poswiecenie, ja oczywiscie nie dalem rady wyslac Ci kasy, ale dam rade w nast. tygodniu sam sobie bilet ogarnac, moze w koncu sie " poznamy " z ekipą :P
"Keep your friends close, but keep your enemies closer."


Obrazek
Nawri
Małopiszący
Posty: 44
Rejestracja: 2012-09-09, 12:46
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Nawri »

Też :cool: chętnie pojadę z wami :cool:
Awatar użytkownika
TDS-ik
Zaawansowany forumowicz
Posty: 424
Rejestracja: 2011-03-07, 19:53
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: TDS-ik »

Więc tak dzieciaczki :D djmario poprosił mnie żebym doprowadził sprawy związane z SCP do końca. Mam już dla Was bilety i gadżety. Teraz prośba do Was niestety nie było mi dane poznać wszystkich którzy są wpisani na listę więc będę prosił o wyrozumiałość w razie pomyłki.

Pierwsze pytanie do Was:
O której spotkanie na 3 stawach? djmario przekazał mi że o godz. 8:00 otwierają bramy, wiec wydaje mi się że na spokojnie możemy się zebrać o godz. 7:00 rozdam Wam bilety i ustawimy się w kolejce do wjazdu. Może tak być?

Z mojej strony jeszcze taka informacja. W razie deszczowej, bądź bardzo słonecznej pogody zabieram ze sobą niesławetną niebieską wiatę :). Ponoć na miejscu nie będzie można palić grilli, ale ja zabiorę ze sobą małego turystycznego w razie W (w końcu jedzie z nami strażak :D).

W razie pytań podaję numer do siebie 664 421 034 . Gdybym nie odbierał napiszcie smsa na pewno oddzwonię.
deny01
Małopiszący
Posty: 29
Rejestracja: 2012-05-21, 20:11
Lokalizacja: Katowice-Piotrowice

Post autor: deny01 »

Ja mam tylko takie pytanko natury technicznej - jak (może) bylo rok wcześniej - czy na bramie wjazdowej na otwarciu 8:00 da sie kupić bilety czy tylko w kasie która rzekomo ma być otwarta od 10:00. Czy po prostu lepiej zaopatrzyć się w bilet wcześniej???
PRIMO
Przyjaciel klubu
Posty: 2331
Rejestracja: 2011-08-10, 21:26
Lokalizacja: Pielgrzymowice / SJZ

Post autor: PRIMO »

7:00 za wcześnie moim zdaniem 8:00 albo 8:30 na 3stawach wystarcza :) bramy otwieraja o 8:00 ale od 10-11 tam sie zaczyna cokolwiek dziać...
NO SPEED NO FUN ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Susek
Przyjaciel klubu
Posty: 246
Rejestracja: 2011-08-20, 17:07
Lokalizacja: Będzin

Post autor: Susek »

Ja na pewno przyjadę później ... koło 12 ... bilet odbiore wcześniej tak więc proszę o zagrzanie tam dla mnie miejsca ;P
(kampania wrześniowa niestety na uczelni :/ )
Obrazek
krzyq
Zaawansowany forumowicz
Posty: 276
Rejestracja: 2011-01-13, 11:45
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: krzyq »

8:30 bylo by mysle ze ok, cala reszta klubow sobie wjedzie a potem Pany czyt. BTS :razz: :mrgreen:
"Keep your friends close, but keep your enemies closer."


Obrazek
Awatar użytkownika
TDS-ik
Zaawansowany forumowicz
Posty: 424
Rejestracja: 2011-03-07, 19:53
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: TDS-ik »

deny01 pisze:Ja mam tylko takie pytanko natury technicznej - jak (może) bylo rok wcześniej - czy na bramie wjazdowej na otwarciu 8:00 da sie kupić bilety czy tylko w kasie która rzekomo ma być otwarta od 10:00. Czy po prostu lepiej zaopatrzyć się w bilet wcześniej???
W zeszłym roku była chyba jedna brama wjazdowa i wszystko odbywało się przez nią, teraz ponoć ma być osobna brama do wjazdu z biletami a osobna dla tych co będą kupować bilety.

Przypominam tylko że pierwszeństwo w ustawieniu się w sektorze mają osoby które zamówiły bilety przez forum jedzie nas ok 38 samochodów, a sektor jest na 42 auta


Co do godziny zbiórki najlepiej będzie jeśli ustalimy coś do środy, żeby później nikt nie miał pretensji.
Awatar użytkownika
Tomo
Zaawansowany forumowicz
Posty: 130
Rejestracja: 2009-10-29, 11:00
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Tomo »

To jeżeli w sektorze będą wolne miejsca jeszcze to chciałbym się dopisać :mrgreen: tylko bilecik sam ogarne
Sprawdź moje e46 http://bts-bmw.pl//viewtopic.php?t=11433
http://www.youtube.com/watch?v=MQ4qMWnYwHM

jak ktoś chce filmik swojej beemki pisać
e30 < e46
Awatar użytkownika
TDS-ik
Zaawansowany forumowicz
Posty: 424
Rejestracja: 2011-03-07, 19:53
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: TDS-ik »

Jeśli tylko będą wolne miejsc to nie będzie problemu.
Zablokowany