15.09.2012 Summer Cars Party 2012

Relacje, fotki i inne sprawy dotyczące imprez nie tylko klubowych
Awatar użytkownika
Moloch
Maniak forumowy
Posty: 2064
Rejestracja: 2011-05-16, 21:54
Lokalizacja: Godów

Post autor: Moloch »

stary plus jest ok :bmw:
Awatar użytkownika
Susek
Przyjaciel klubu
Posty: 246
Rejestracja: 2011-08-20, 17:07
Lokalizacja: Będzin

Post autor: Susek »

Pytanie ... ja mam o 9:00 egzamin niestety, więc z uczelni wyczołgam się dopiero około 11 więc w tych godzinach bym dotarł na muchowiec. Jest możliwość ustawienia się koło was chociaż się spóźnię ? (wpuszczą mnie dalej niż na ogólny parking?). Łukasz ja miałem dzwonić do Ciebie ale chory jestem więc pewnie w dniu imprezy jakoś się ugadam albo podasz bratu i on mi na bramie poda bo jedzie z rana. hmm?
Obrazek
Awatar użytkownika
Honik
Maniak forumowy
Posty: 1050
Rejestracja: 2009-10-06, 20:16
Lokalizacja: Gliwice/Kołobrzeg

Post autor: Honik »

Myślę że Cię wpuszczą dalej.
Nie jesteś jedyny który przyjedzie później bo mój ziomek co miał ze mną jechać też dojedzie później.

Dlatego uważam że ludzie którzy nie załatwili sobie biletu przez Maria i Łukasza nie powinni wjeżdżać w nasz sektor!
Bo część ludzi dojedzie później i okaże się że nie ma dla nich miejsca chociaż mieli wejściówkę załatwioną wcześniej
Awatar użytkownika
LuQ
Zaawansowany forumowicz
Posty: 304
Rejestracja: 2011-11-30, 21:17
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Post autor: LuQ »

Ja myślałem że jest to oczywista oczywistość :) Już nawet z djmario poruszałem ten temat i było ustalone, (a nawet tutaj napisane -> http://bts-bmw.pl//viewtopic.php?p=176053#176053) że pierwszeństwo wjazdu na sektor mają osoby które są na listach, a reszta... no sorry, było naprawdę dużo czasu żeby się dopisać do list.
Mamy jeden z większych (jak nie największy) sektor na imprezie, bo na ponad 60 aut i z tego co wiem, to sektory są wyliczane praktycznie co do 1 auta, także nie wiem czy ktoś "z zewnątrz" się zmieści, bo też (w mojej ocenie) nie warto wciskać wszystkich do nas, bo potem jeden na drugim będzie leżał, a nie o to chyba chodzi.
Obrazek
Sebamc91
Zaawansowany forumowicz
Posty: 331
Rejestracja: 2011-11-02, 20:07
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Sebamc91 »

Będę na 100 % Z Moimi Ludkami z BTS. bilet do odbioru w kasie mam. ale mam nadzieje ze ta 1 miejscówka sie dla mnie znajdzie. jak nie w sektor to za ;P byle przy was.
Do zobaczenia Na drodze :)
Awatar użytkownika
TDS-ik
Zaawansowany forumowicz
Posty: 424
Rejestracja: 2011-03-07, 19:53
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: TDS-ik »

Ja osobiście jestem takiego zdania, że najpierw ustawiamy tych co mają już bilety, potem zostawiamy miejsce dla tych którzy mają dojechać i potem zobaczymy ile zostanie miejsca. Fakt faktem, że czasu było naprawdę sporo żeby się zdecydować kto jedzie, a kto nie.
Sebamc91
Zaawansowany forumowicz
Posty: 331
Rejestracja: 2011-11-02, 20:07
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Sebamc91 »

wiem niestety o tym czasie. ale sprzedałem auto. 2 miechy temu i dopiero kupiłem 4 dni temu, i byłem przekonany ze nie pojade na scp, a sie udało kupic bawarke i teraz lipka. nic mam nadzieje ze jakoś sie to ułoży i miejscówka dla mnie sie znajdzie. Lece do roboty Pozdro Ludziska.

PS. Łukasz jak coś to proszę zadzwoń do mnie jak coś ustalisz Dzieki
Do zobaczenia Na drodze :)
Gabrielo
Maniak forumowy
Posty: 1019
Rejestracja: 2011-11-11, 15:22
Lokalizacja: Rudnik
Kontakt:

Post autor: Gabrielo »

Łatysz pisze:A wg mnie najlepiej by było gdybyśmy wyjechali tam gdzie jest spot w RBK stary plus i będzie bez zamieszania na bełk i na kato a większość wie gdzie jest stary plus więc nie będzie żadnego problemu :)
To prosiłbym o adres tego starego PLUSA (może być na mapce nawet) , bo niestety nie wiem, gdzie to leży... :oops: No i oczywiście o której godzinie tam pojadymy, to się dołączę do was... :cool: Dzięki z góry!!
Awatar użytkownika
SebaE36
Maniak forumowy
Posty: 1405
Rejestracja: 2010-05-18, 19:21
Lokalizacja: Radlin

Post autor: SebaE36 »

Dlatego wydaje mi się ze moze lepiej przed plusem sie spotkać na Crabie I pojechac na PLUS :smile:

I jeszcze jedno pytanie. Szukam jeszcze kogos kto ma 2 miejsca w samochodzie w sobote. Jak ktos ma to prosił bym o kontakt :grin:
Awatar użytkownika
DREE
Zaawansowany forumowicz
Posty: 558
Rejestracja: 2009-03-17, 11:31
Lokalizacja: Pszów

Post autor: DREE »

Hej wystapil u mnie maly klopot,poniewaz w ten weekend wyskoczyl mi zjazd w szkole nie bede mogl jechac,wiec moge komus swoj bilet odstapic...kto chce to pisac
Awatar użytkownika
Moloch
Maniak forumowy
Posty: 2064
Rejestracja: 2011-05-16, 21:54
Lokalizacja: Godów

Post autor: Moloch »

Seba chyba kanar ma :wink:
Awatar użytkownika
SebaE36
Maniak forumowy
Posty: 1405
Rejestracja: 2010-05-18, 19:21
Lokalizacja: Radlin

Post autor: SebaE36 »

Moloch, jak bys sie mogł dowiedziec to by super było :mrgreen:
Awatar użytkownika
LuQ
Zaawansowany forumowicz
Posty: 304
Rejestracja: 2011-11-30, 21:17
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Post autor: LuQ »

Obrazek

Usadzili nas na przeciwko siebie :D ale za to w centrum imprezy więc jest dobrze :)
Obrazek
PRIMO
Przyjaciel klubu
Posty: 2331
Rejestracja: 2011-08-10, 21:26
Lokalizacja: Pielgrzymowice / SJZ

Post autor: PRIMO »

PANOWIE GDZIE ROBIMY GŁÓWNĄ ZBIÓRKE I O KTÓREJ ? STARY PLUS ? GODZ 8:15 ?? CZY KTOŚ MA INNA PROPOZYCJE ?
NO SPEED NO FUN ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
TDS-ik
Zaawansowany forumowicz
Posty: 424
Rejestracja: 2011-03-07, 19:53
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: TDS-ik »

Jak tam przeliczam nasz sektor to nie robi się za ciekawie ;/ licząc po 2 metry na auto to w rzędzie wejdzie max 13 aut X 3 rzędy to wychodzi 39 samochodów więc na styk i dla nas nie zostanie już za dużo miejsca.
Zablokowany