[E36] Duri_ -->> BMW 320i Coupe e36. [STR.1 Cała histo

Tu zamieszczamy fotki i szczegółowy opis naszych beemek
Rafael
Zaawansowany forumowicz
Posty: 416
Rejestracja: 2009-04-02, 08:58
Lokalizacja: Chorzów

Post autor: Rafael »

Widzialem auto ostatnio na Ikei,po tym co mowiles widac ze zeszles juz na normalna droge i wiem ze ogarniesz ladnie auto,3mam kciuki za projekt
Duri_
Małopiszący
Posty: 17
Rejestracja: 2011-10-09, 22:37
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Duri_ »

Witam wszystkich po długiej nie obecności, oto kilka fotek ze wspólnej sesji z Compactem
Ostatnio zmieniony 2013-01-17, 16:57 przez Duri_, łącznie zmieniany 1 raz.
[center]...No Pain No Gain...[/center]
storm
Zaawansowany forumowicz
Posty: 88
Rejestracja: 2011-10-22, 21:15
Lokalizacja: SD

Post autor: storm »

miejscówka słaba :P miałem tam jechać na dniach kilka fotek strzelić :cool: blenda jakoś mi nie leży,a reszta... całkiem całkiem mi się widzi :)
Do zobaczenia na drodze [you]
Awatar użytkownika
Kaper
Maniak forumowy
Posty: 2620
Rejestracja: 2010-06-09, 17:04
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Kaper »

Jeszcze tych lamp nie wymieniłeś :mrgreen: zrób sobie BH depo :razz: (a najlepiej kup ori soczewkę)
Obrazek
Duri_
Małopiszący
Posty: 17
Rejestracja: 2011-10-09, 22:37
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Duri_ »

Mała aktualizacja, dokładne zmiany opisze w pierwszym poście na pierwszej stronie.
Ostatnio zmieniony 2013-01-17, 16:57 przez Duri_, łącznie zmieniany 2 razy.
PRIMO
Przyjaciel klubu
Posty: 2331
Rejestracja: 2011-08-10, 21:26
Lokalizacja: Pielgrzymowice / SJZ

Post autor: PRIMO »

ojjjj... podoba mi sie te coupe... przykuwa wzrok... Fajnie ze jest te 6 cylindrów :) :bmw:
NO SPEED NO FUN ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Kaper
Maniak forumowy
Posty: 2620
Rejestracja: 2010-06-09, 17:04
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Kaper »

ostatnia fotka najlepsza :br:
Obrazek
Gurian
Zaawansowany forumowicz
Posty: 144
Rejestracja: 2011-09-11, 22:20
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Gurian »

Kaper pisze:ostatnia fotka najlepsza :br:
Az sam zazdroszczę takiej foty, gdyby auto było na mega glebie to kosiłoby niemiłosiernie suty ^^ :D
Awatar użytkownika
Ksawer
Maniak forumowy
Posty: 1608
Rejestracja: 2011-10-31, 23:33
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza /Gdańsk

Post autor: Ksawer »

Autko igiełka.Bardzo śliczna.Dbaj o nią bo masz o co :wink: :shock:
Obrazek
PINIU
Zaawansowany forumowicz
Posty: 436
Rejestracja: 2012-04-16, 18:48
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: PINIU »

mi ta folia nie lezy na szybach, moze troche te lampy przesadzone z przodu i te halo zolte, reszta gitara, co wy macie z tym zoltym jeszcze troche na zlotach po francusku bedziemy rozmawiac
bo kazdy facet z widlami to posejdon
Duri_
Małopiszący
Posty: 17
Rejestracja: 2011-10-09, 22:37
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Duri_ »

PINIU pisze:mi ta folia nie lezy na szybach, moze troche te lampy przesadzone z przodu i te halo zolte, reszta gitara, co wy macie z tym zoltym jeszcze troche na zlotach po francusku bedziemy rozmawiac

Szyby zostały tak przyciemnione ze względu na stary poniszczony środek, na przyszły sezon folia zostanie zerwana i wszystkie szyby bez czołowej zostaną oklejone ale delikatnie jakieś 15-20%.

Z takimi halo latam już półtorej roku, dla mnie bardzo pasują do koloru auta i wyróżniają przód, ale to tylko moje zdanie.
PINIU
Zaawansowany forumowicz
Posty: 436
Rejestracja: 2012-04-16, 18:48
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: PINIU »

Duri_, ok niech ci sie podoba tylko sam pomysl lampy dopuszczone do ruchu ulicznego tylko we francji- jezdzisz niemieckim autem i popierasz francuska mysl techniczna ??
bo kazdy facet z widlami to posejdon
Awatar użytkownika
Ksawer
Maniak forumowy
Posty: 1608
Rejestracja: 2011-10-31, 23:33
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza /Gdańsk

Post autor: Ksawer »

Co za bez sens.Czepiacie się o oklejone lampy itp.a co nie którzy też macie oklejone całe auta i to też nie jest fajne bo nie jest to oryginalne dla bmw.Tak się mu podoba i koniec.Piszecie swoje zdanie kolega odpisał że mu się podoba i na tym koniec.Po co cisnąć dalej i prowokować???Co za nie takt i to patrząc na wiek-porażka...
Obrazek
Duri_
Małopiszący
Posty: 17
Rejestracja: 2011-10-09, 22:37
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Duri_ »

PINIU pisze:Duri_, ok niech ci sie podoba tylko sam pomysl lampy dopuszczone do ruchu ulicznego tylko we francji- jezdzisz niemieckim autem i popierasz francuska mysl techniczna ??
Poza tym nie jestem jedyny w pl który ma takie halo, skoro mam zaślepkę rejestracji usa to popieram amerykańską myśl ? Ja się już wypowiedziałem mi się podoba i tak zostanie, jak się odwidzi albo znudzi to zmienię. Każdy ma swoje zdanie i gust i nie każdemu musi się podobać to co innemu.
Awatar użytkownika
Ksawer
Maniak forumowy
Posty: 1608
Rejestracja: 2011-10-31, 23:33
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza /Gdańsk

Post autor: Ksawer »

Duri i tak trzymaj. :razz: Auto masz na prawdę bardzo ładne i bardzo zadbane.Do zobaczenia na jakimś spociku. :bmw: :mrgreen:
Obrazek
ODPOWIEDZ