[E36] Duri_ -->> BMW 320i Coupe e36. [STR.1 Cała histo

Tu zamieszczamy fotki i szczegółowy opis naszych beemek
Awatar użytkownika
GERMAN
Maniak forumowy
Posty: 1643
Rejestracja: 2012-04-04, 21:24
Lokalizacja: MANHATTAN ALGIDA

Post autor: GERMAN »

Ksawer pisze:Co za bez sens.Czepiacie się o oklejone lampy itp.a co nie którzy też macie oklejone całe auta i to też nie jest fajne bo nie jest to oryginalne dla bmw.Tak się mu podoba i koniec.Piszecie swoje zdanie kolega odpisał że mu się podoba i na tym koniec.Po co cisnąć dalej i prowokować???Co za nie takt i to patrząc na wiek-porażka...
x2 :bmw:

Piękna Bawarka tylko pozazdrościć nic w niej nie zmieniaj :razz: :br:
Gdzie się nie schyle tam leżą wentyle
Duri_
Małopiszący
Posty: 17
Rejestracja: 2011-10-09, 22:37
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Duri_ »

Dzięki Panowie, cieszy mnie że pomimo że nie jest idealna to się podoba.
[center]...No Pain No Gain...[/center]
mckefir
Zaawansowany forumowicz
Posty: 115
Rejestracja: 2012-08-29, 15:35
Lokalizacja: Nowa Wie� / Mierz�cice

Post autor: mckefir »

piękne bmw , mi sie felga podoba bardzo!, nawet na tamtych lusterkach mi się podobało. Każdy mówił o zmianie tego czemu??. Jeżeli to był ori m-pakiet to mógł zostać. Ori to ori a nie wiocha, nie nasza winna że podobne lusterka zakładają do kadetów, vw itp.
Awatar użytkownika
Dadeck
Zaawansowany forumowicz
Posty: 478
Rejestracja: 2011-03-14, 22:50
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Dadeck »

Ewidentnie miażdży cyce, widziałem na summer carsie, masz moją ulubioną felge :roll:
Jak zrobisz środek to już odjazd ; )
Obrazek
Awatar użytkownika
Kaper
Maniak forumowy
Posty: 2620
Rejestracja: 2010-06-09, 17:04
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Kaper »

Ksawer pisze:Co za bez sens.Czepiacie się o oklejone lampy itp.a co nie którzy też macie oklejone całe auta i to też nie jest fajne bo nie jest to oryginalne dla bmw.Tak się mu podoba i koniec.Piszecie swoje zdanie kolega odpisał że mu się podoba i na tym koniec.Po co cisnąć dalej i prowokować???Co za nie takt i to patrząc na wiek-porażka...
x3
GERMAN pisze:Piękna Bawarka tylko pozazdrościć nic w niej nie zmieniaj :razz: :br:
Może poza lampami "dupo" z przodu :mrgreen: i posadzić tę kozę :569:

Żółtka mi się też tutaj podobają odróżniają się od reszty. Masz bardzo dobry kolor auta, ma w sobie mega potencjał. Lampy z przodu jak narazie nie chcesz zmieniać to może zrób BH Depo tak jak miał Fatum.. ? I zapodaj jakimś gwintem bo strasznie wyskoko te auto stoi :neutral: i te opony też takie za szerokie - przydał by im się lekki naciąg :smile:
Obrazek
Duri_
Małopiszący
Posty: 17
Rejestracja: 2011-10-09, 22:37
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Duri_ »

Kaper pisze:
Ksawer pisze:Co za bez sens.Czepiacie się o oklejone lampy itp.a co nie którzy też macie oklejone całe auta i to też nie jest fajne bo nie jest to oryginalne dla bmw.Tak się mu podoba i koniec.Piszecie swoje zdanie kolega odpisał że mu się podoba i na tym koniec.Po co cisnąć dalej i prowokować???Co za nie takt i to patrząc na wiek-porażka...
x3
GERMAN pisze:Piękna Bawarka tylko pozazdrościć nic w niej nie zmieniaj :razz: :br:
Może poza lampami "dupo" z przodu :mrgreen: i posadzić tę kozę :569:

Żółtka mi się też tutaj podobają odróżniają się od reszty. Masz bardzo dobry kolor auta, ma w sobie mega potencjał. Lampy z przodu jak narazie nie chcesz zmieniać to może zrób BH Depo tak jak miał Fatum.. ? I zapodaj jakimś gwintem bo strasznie wyskoko te auto stoi :neutral: i te opony też takie za szerokie - przydał by im się lekki naciąg :smile:

Widzę że tych lamp nie odpuścisz, ale i tak ich na razie nie zmienię może kiedyś. Przerabiać ich też nie będę.
Wysoko wysoko, ale przynajmniej nie mam aż takich problemów z poruszaniem się, naciągu też nie będzie bo to przecież nie do tego felga no i ogólnie germana z niej nie zrobię.
PINIU
Zaawansowany forumowicz
Posty: 436
Rejestracja: 2012-04-16, 18:48
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: PINIU »

Ksawer pisze:Co za bez sens.Czepiacie się o oklejone lampy itp.a co nie którzy też macie oklejone całe auta i to też nie jest fajne bo nie jest to oryginalne dla bmw.Tak się mu podoba i koniec.Piszecie swoje zdanie kolega odpisał że mu się podoba i na tym koniec.Po co cisnąć dalej i prowokować???Co za nie takt i to patrząc na wiek-porażka...
kolego po pierwsze naucz sie czytac bo widze ze zarzucasz mi rzeczy jakich nie pisalem, po drugie od starszych mozna sie wiele nauczyc, a po 3 to jest forum gdzie wyraza sie swoje opinie jak sie jest gówniarzem i niedoroslo sie do tego to zabiera sie swoje zabawki z piaskownicy i idzie do domu, opinie nie wszystkie musza byc pochlebne trzeba sie liczyc ze slowami krytyki przebywajac na forum publicznym , nie taktem byla tylko twoja wypowiedz ja wyrazilem tylko swoja opinie co nie zmienia faktu ze autko ladne
bo kazdy facet z widlami to posejdon
Awatar użytkownika
Moloch
Maniak forumowy
Posty: 2064
Rejestracja: 2011-05-16, 21:54
Lokalizacja: Godów

Post autor: Moloch »

Duri_ pisze:
PINIU pisze:Duri_, ok niech ci sie podoba tylko sam pomysl lampy dopuszczone do ruchu ulicznego tylko we francji- jezdzisz niemieckim autem i popierasz francuska mysl techniczna ??
Poza tym nie jestem jedyny w pl który ma takie halo, skoro mam zaślepkę rejestracji usa to popieram amerykańską myśl ? Ja się już wypowiedziałem mi się podoba i tak zostanie, jak się odwidzi albo znudzi to zmienię. Każdy ma swoje zdanie i gust i nie każdemu musi się podobać to co innemu.
Po 1. PINIU piepszysz totalne głupoty, bo żółte nie mogą być świadła mijania pozycyjne i drogowe, halo mogą być żółte więc nie propokuj głupotą. 2. Moim zdaniem gdyby halo były białe nic nie było by szczególnego w przodzie tego auta, a tak żółte halo myslę że są kwintesencją tego auta i to właśnie dodają mu uroku, nie przejmuj się ich głupią gadką, zawsze znajdzie się jakiś hejter który na siłę będzie się chciał czegoś uczepić i jak już trafi na ciebie to nawet gdubyś tam wpakował silnik z M to cie za to zjedzie bo to już nie jest M-power itd... Głupot nie słuchaj, Gratuluję autka widziałem na SCP i robi niesamowite wrażenie pozdrawiam!

PS. czyli ja mam US'y z przodu tak samo jak np. Kaper i Maniek i co? Nasze auta to już nie bmw tak? Bo popieramy Amerykańską myśl techniczną? Nie no ide na kibel bo mi się czegoś zachciało jak takie pierdoły czytam...
Awatar użytkownika
Ksawer
Maniak forumowy
Posty: 1608
Rejestracja: 2011-10-31, 23:33
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza /Gdańsk

Post autor: Ksawer »

[/quote]
kolego po pierwsze naucz sie czytac bo widze ze zarzucasz mi rzeczy jakich nie pisalem, po drugie od starszych mozna sie wiele nauczyc, a po 3 to jest forum gdzie wyraza sie swoje opinie jak sie jest gówniarzem i niedoroslo sie do tego to zabiera sie swoje zabawki z piaskownicy i idzie do domu, opinie nie wszystkie musza byc pochlebne trzeba sie liczyc ze slowami krytyki przebywajac na forum publicznym , nie taktem byla tylko twoja wypowiedz ja wyrazilem tylko swoja opinie co nie zmienia faktu ze autko ladne[/quote]

Wyraziłeś swoje zdanie po czym kolega ci odpisał że tego nie zmieni a ty dalej nachalnie ciśniesz.To niby czego się można od ciebie nauczyć?Jesteś na tym forum i tylko tu masz coś do powiedzenia,na SCP jakoś nie miałeś odwagi podejść do kolegów klubowych i wypowiedzieć się w prost.Ma żółte lampy,tak mu się podoba i mi też.Po za tym wystarczy raz napisać swoje zdanie a nie pokazywać jaki ty jesteś fajny i nabijać sobie posty.Skończyłem,i nie zaśmiecajmy koledze tematu.
Obrazek
Awatar użytkownika
Kaper
Maniak forumowy
Posty: 2620
Rejestracja: 2010-06-09, 17:04
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Kaper »

Ale się rozkręca głupia gadanina... PINIU weź już dalej nie ciągnij tego wątku z tymi yellow bo to do niczego nie zmierza. Wiemy już jakie masz zdanie ta ten temat. Ksawer, Moloch wy też już nie wsadzajcie kija w mrowisko bo się tu zrobi niezły burdel... Chyba trzeba założyć nowy dział "Haje i debaty" :wink:
Obrazek
Awatar użytkownika
Moloch
Maniak forumowy
Posty: 2064
Rejestracja: 2011-05-16, 21:54
Lokalizacja: Godów

Post autor: Moloch »

Ale co ja robie? Ja oceniłem tylko auto i napisałem że żółte halo są kwintesencją tego auta, więc odemnie wara
Duri_
Małopiszący
Posty: 17
Rejestracja: 2011-10-09, 22:37
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Duri_ »

Panowie wyluzujcie bo się niepotrzebne przegadywanki robią.
Ja nie mam do nikogo pretensji że coś mu się nie podoba w moim aucie każdy wyraża swoje zdanie i jest ok.
[center]...No Pain No Gain...[/center]
ODPOWIEDZ